Прилеп
                   
2028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

OPEL ASTRA

Prodavam Opel Astra,neuvezuvana,1.4 TURBO, so vgraden plinski ured,15...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

05 дек 20:40Промовирано

FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26VW Passat 2.0TDI

Se prodava VW Passat 2.0TDI 140ks so full oprema: Bord kompjuter,tem...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:18MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:02VW PASSAT 5.5 1.9tdi 131ksREGISTRIRAN CELA GODINA SERVISIRAN

PASSAT 5.5 1.9 TDI 131KS 2001 GODINA REGISTRIRAN CELA GODINA DO 10....


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:57VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW - 105KS (BLUEMOTION)

VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS - TEAM BLUEMOTION EURO 5 2010 GODINA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:55VEKTRA 1.8 plin 97g ZAMENA

Vektrata e socuvana registrirana 6.2023god ima plin bez Atest klima i...


1.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:42VW POLO 1.2 2008

VW POLO 1.2 2008 G 44KW VO PERFEKTNA SOSTOJBA REGISTRIRANO CELA GODI...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:39Se prodava Mercedes c200

Mercedes c200


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:38Се продава Хјундаи Акцент 2005 - неувезувано

Се продава Хјундаи Акцент/ Hyundai Akcent произведен 2005 година во о...


2.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:29PEUGEOT 406 COUPE 3.0 V6 207KS

Kolata e perfektna maximalna oprema registrirana cela godina smenet ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:15Peugeot 207 CC

Се продава Peugeot 207 CC Колата е во перфектна состојба регистриран...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:11TENAULT.. MEGANE.. 1.6.. TNG....... 0000

Odlicno Izlupen lakot na predna hauba Reg do 11 mesec 2023 Za kes ...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:45Golf 6

Ekstra socivano vozilo, kozen enterier i mnogu oprema: dvozonska klim...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:07MARUTI REGISTRIRAN

Registriran cela godina nema skapano kuka novi gumi problem motor


16.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:45MATIZ . SPARK PREKRASEN

Matiz-Spark so ful oprema klima,sevo ,elektrika stakla,nov akomulato...


2.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 07:45TOYOTA AURIS 1.4 D4D OD 2013/18

KUPUVAM TOYOTA AURIS 1.4-D4D OD 2013 DO 2018 GODINA PONUDETE TEI. O72...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:58Opel Meriva 17 CDTI

Opel meriva 17 cdti dizel registrirana so zelen karton


2.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.950 €
Прилеп

Автомобили

Денес 05:39MERCEDES COUPE E 350-extra sostojba!!!

Kolata e vo perfektna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i ...


15.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38MERCEDES BENZ E 350 COUPE-PERFEKTNA SOSTOJBA!!!

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38MERCEDES E350 AMG COUPE PERFEKTEN!!!

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38MERCEDES E350 2011 PERFEKTEN!!!

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38MERCEDES E350 COUPE AMG 2011

Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i...


15.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:38Citröen C5 2.0 HDi

Se prodava Citroen C5 2009 godina 2.0hdi 136ks,mnogu ekonomicen motor...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:33Opel Corsa 1.3 CDTI

Corsata e vo odlicna sostojba,domakinski zacuvana bez zamerki vo inte...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:33SE PRODAVA Mercedes E 200

070 259 285


25.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
26.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:58Golf 5 dizel 1.9 tdi odlicen

Golfo e vo odlica sostojba garaziran servisiran so novi gumi nov akom...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:31SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:29SE PRODAVA RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2010g 81kW 110ks

SE PRODAVA RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2010g 81kW 110ks KOLATA E VO ODLI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:29Se prodava mercedes A 190

Koliceto e ekstra pali vozi! Registracija pominata!!!


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:27Opel Astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna registrirana euro kuka aluminiumsk...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:10Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:17Delovi za passat b5

Delovi za passat b5 1999 godina 1.9 tdi 110ks Prakam i po kargo a mo...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:15FIAT BRAVO 1.4i 2012GOD

FIAT BRAVO 1.4i 2012GOD 66KW BENZIN-PLIN ATESTIRAN KLIMA ALUMINUM...


4.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:43NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 2007GOD. 4X4

NISSAN X-TRAIL 2.2DCI 2007GOD. 100KW 4X4 4WD. LOCK DIZEL TEMPO...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:43SEAT LEON 1.6TDI 2013GOD. AVTOZLATESKI

SEAT LEON 1.6TDI 2013GOD. 66KWDIZEL TEMPOMAT CLIMATRONIK DVOZONSKI...


9.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:43SEAT IBIZA 1.2TDI 2011GOD AVTOZLATESKI

SEAT IBIZA 1.2TDI 55KW 75KS 2011GOD SPORT TOUR DIZEL TEMPOMAT CL...


5.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:42PEUGEOT 308 1.6i 2014GOD AVTOZLATESKI

PEUGEOT 308 1.6I 2014GOOD BENZIN 92KW LED SVETLA NAPRED I NAZAD SP...


9.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:42BMW 316i 2008GOD 90KW AVTOZLATESKI

BMW 316I 2008GOD 122KS 90KW2008GOD TEMPOMAT CLIMATRONIK DVOZONSKI ...


5.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:42Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:19Vw passat B8

Vw passat b8 1.6 tdi 88kw 2015 registriran do april 2023 so zelen k...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:06Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам