Долнени
                   
47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Avtobus Setra 315gthd

Setra 315gthd 1998god so 51 sediste vo odlicna sostojba 070703113


11.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 мар 01:07Avtobus Minibus Sprinter 516

Sprinter 516cdi 2011 god so 23sedista vo top sostojba plateni davacki...


222.222 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 мар 01:07avtobus minibus iveco 50c17

2x minibusi iveco 2010god so 20sedista euro5 plateni davacki do reg. ...


654.321 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 мар 01:07Avtobus Neoplan CityLiner

Neoplan Cityliner 2008god so 53sedista plateni davacki do registracij...


11.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 мар 01:07Avtobus Temsa

Avtobus Temsa diamond 2012god so 61 sediste vo mnogu dobra sostojba 0...


123.456 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 мар 01:07Avtobus Travego 17rhd

Travego 17rhd 2005god so 60sedista registirano vo mnogu dobra sostojb...


11.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 мар 01:06Avtobus Tourismo 16rhd

Tourismo 16rhd 2016god euro6 so 55sedista vo mnogu dobra sostojba pla...


1.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 мар 01:06Avtobus Tourismo 16rhd

tourismo 16rhd 2014god euro6 so 55+2 sedista vo mnogu dobra sostojba ...


111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 мар 01:06Mercedes sprinter 518

Mercedes sprinter 518so 23sedista 2009 god za povise info.na 070 3081...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

03 мар 10:09Mercedes sprinter 518

Mercedes sprinter 2009god 518 so 20 sedista za povise info na 0703081...


16.700 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

03 мар 10:09Avtobus Mercedes 404rhd

Mercedes 404rhd 1999god so 51sediste registiran vo super sostojba 070...


111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

16 фев 19:48Avtobus Tourismo 16rhd

Avtobus Tourismo 16rhd 2014god euro6 so56+1sediste vo mngou dobra sos...


11.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

16 фев 19:48avtobus BMC

Avtobus BMC 2008god so 29 sedista so klima vo super sostojba mozna e...


222.222 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

16 фев 19:47Avtobus tourismo 17rhd

Tourismo 17rhd 2014 god euro6 so 59sedista registirano cela god vo to...


1.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

24 јан 18:19Avtobus Neoplan City liner 1216

Neoplan city liner 2010god so 50sedidta registiran novi gumi top vozi...


123.456 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

03 јан 20:12Avtobus Mercedes tourismo

Avtobusi Mercedes tourismo 17 rhd 2014 so 59sedista Euro6 i tourismo ...


111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

03 јан 20:12Avtobus Mercedes tourismo 16rhdi 17rhd

Avtobus Mercedes Tourismo 16rhd i 17rhd 2015 god i 2014 god so 55sedi...


1.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

03 јан 20:12Avtobus ISUZU

Avtobus Isuzu turkoaz 2014god so 32sedista euro5 plateni davacki do r...


765.432 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

06 дек 00:50minibus WV LT

minibus LT 1997god so 15+1 vo mnogu dobra sostojba kako od fabrika 07...


11.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

01 дек 01:57Avtobus Mercedes 404

avtobus Mercedes404 RH 1997 god vo top sostojba so 51sediste 070703113


11.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

19 ное 10:13Avtobus Man R08

Man R08 2006god so 56 sedista vo top sostojba 070703113


111.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

19 ное 10:13Avtobus setra 315gthd

Setra 315gthd 1999god registirana cela god so 57sedista so klima funk...


11.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

19 ное 10:13Avtobus isuzu turkoaz

Avtobus 2komada Isuzu Turkoaz 2014god so 32sedista euro5 vo super sos...


654.322 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

09 ное 19:55Avtobus Mercedes Tourismo 17rhd

Avtobus Tourismo 17rhd 2014god euro6 so 60sedista vo top sostojba do ...


1.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

30 окт 21:59Avtobusi Mercedes 404

Mercedes 404rhd 1999god so 51sediste registiran vo top sostojba i 404...


11.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

03 сеп 23:55Avtobus Mercedes Tourismo 17rhd

Avtobus Tourismo 17rhd 2014god euro6 so 55sedista vo mnogu dobra sost...


111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

28 авг 10:00Avtobus Neoplan Starliner N5218

Neoplan Starliner 5218 so 56sedista 2009god vo perfektna sostojba re...


123.456 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

08 авг 00:27Mercedes Sprinter412

Sprienter 412 so 24sedista so klima 1999god vo odlicna sostojba 07070...


123.456 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

03 јул 00:27Avtobus Man R08

Man R08 2005god so 56 sedista vo top sostojba 070703113


123.456 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

03 јул 00:26Avtobus Temsa Diamond

Temsa diamond 2012god so 61sediste euro5 vo mnogu dobra sostjba 07070...


111.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

01 мај 13:51Mini bus Karsan 2008god

Karsan 2008god so 19sedista so klima 070703113


1.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

23 апр 15:05Avtobusi Mercedes Man Temsa setra

poveke vidovi na avtobus od 8sedista do 80sedista od 1997 god do 2012...


111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

20 апр 20:26Avtobus Minibus Sprinter 416

Sprinter 416 cdi 2001god so 22+1 regidtirano novi gumi klima vo odlic...


12.345.678 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

17 апр 11:54Man Lion Regio

Man Lion Regio 2007 54sedista Tel:070 308 106


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

10 апр 22:00Avtobus Man

Man avtobus 1998gos so 51 sediste vo odlicnasostojba 070703113


1.111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

02 апр 02:55Avtobus Neoplan city liner N1218

Neoplan city liner 2008god so 53sedista vo top sostojba plateno do re...


123.456 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

01 апр 11:42Avtobus Setra 315gthd

Setra 315gthd 1999god so 51 sediste vo odlicna sostojba 070703113


111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

01 апр 00:26Avtobus Man R02

Man R02 2002god so 49sedista vo ekstra sostojba mozna e zamena 070703...


111.111 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

01 апр 00:15Avtobus Temsa diamond

Temsa Diamond 2012god euro5 so 61 sediste vo super sostojba bez nikak...


123.456 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

01 апр 00:12Man

Man 2007 i Man 2008god nov uvoz TOP za poviae informavii na 070308106


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автобуси

04 јун 21:26Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам