6487 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

RENO CLIO РЕНО КЛИО ОДЛИЧНО СОЧУВАНО МАЛО ГРАДСКО ВОЗИЛО

СЕ ПРОДАВА RENO CLIO ОДЛИЧНО СОЧУВАНО, ФУЛ ОПРЕМА РЕАЛНА КИЛОМЕ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 ное 15:26Промовирано

Range-Rover Sport 3.6 TDV8 272ks, 2009-god, Zamena za Passat

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komplet...


15.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 ное 11:35Промовирано

Bandazi 5x100 so novi gumi 205/40/17

Aluminiumski Bandasi 5x100..57.1 centar Gumite se cisto novi letni s...


Денес 17:05Opel Astra J 1.7 CDTI

Za poveke informacii 077 832 039


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:03VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW - 105KS (BLUEMOTION)

VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS - TEAM BLUEMOTION EURO 5 2010 GODINA ...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:32FORD FOCUS TITANIUM EXTRA ZACUVAN ZAMENA!!!

ZAMENA SAMO SO MALO KOLICE AMA DOMAJKINSKI ZACUVANO... FOCUS E TIT...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:24VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e vo odlicna sostojba i e so site navremeni redovni servisi vo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:20Suzuki Vstrom DL 1000 !!!

Se prodava Suzuki Vstrom DL 1000 Extra sosotojba 2005 godina Registir...


5.100 €
или предлог цена
Денес 16:12Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do Maj 2023, so zelen karton *Zims...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:36MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:04Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:03MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:03Fiat Ducato 2.0 JTD

Se prodava... Reg do April/2023 4 novi gumi c oznaka tovarni Te...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 14:41Iveco 450

Iveco 450 2007god manuelen menuvac registrirano 078988000


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:40Bandasi 5x110 17ki

Bandasite so odlicni pravi ispravni izvadeni od opel


250 €
или предлог цена
Денес 14:36OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2010 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija


63 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
6.399 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:35Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:23Се продава Хјундаи Акцент 2005 - неувезувано

Се продава Хјундаи Акцент произведен 2005 година во одлична состојба....


2.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:16Audi a3 2.0 tdi facelift

Prodavam audi a3 2.0 tdi 2009/2008 vo mk soobrajkajna.Kolata e uvezen...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:00KOGEL 2011

Se prodava poluprikolka Kogel 2011godina, podizna osovina, paletar, r...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Денес 13:57Mercedes-Benz O404

Mercedes-Benz O404 so 37 sedista. Kontakt 075259140


9.000 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автобуси

Денес 13:572009 Santa Fe, 4WD

Se prodava santa fe, 2.2 crdi 4WD, 155ks, automatic, 2009 god. prva r...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:53Gumi 175/65 r13

Se prodavaat 2 gumi 175/65r13 Gumite se kako novi


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Gumi 185/55r14

Se prodavaat 4 gumi 185/5514 Gumite se kako noci


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Gumi 155/65r14

Se prodavaat 2 gumi 155/65r14 Kako novi


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Gumi 165/70 r14

Gumi 165/70 r14 letni kako novi Fulda


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52Fiat doblo 1.4 benzin Patnicko 2011 dekemvri

Kolkata e vo top sostojba 1.4 benzin96ks napraven golem servis Sega c...


5.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:40VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00TOURAN VW 1.9 TDI

ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА КУКА И ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ, НАВИГАЦИЈА, ЗАДНА РЕ...


350.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00TAVRIA 1.1

TAVRIA DANA 1.1; 1091 cm3; ПРВ ГАЗДА, АТЕСТ ЗА ЗАДНИ ЗАШТИТНИ ФОЛИИ,...


100.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00ROVER 820 Ti V6 24 VALVE

2,0 cm3; КРАЛСКИ РОВЕР СО КЛИМА, СПОРТСКИ, КОМФОРЕН, ГАРАЖИРАН, БРЗ,...


150.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00ROVER 800 FASTBACK 820i 1994CM3

2.0, INJECTION, 16 VALVE, КРАЛСКИ РОВЕР, СПОРТСКИ - ХАЧБАК, ГАРАЖИРА...


60.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Passat B6 2006 1.9TDi

*dvozonski klimatronik *greaci na sedista *el na site stakla *navi...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Viluskar Toyota

Se prodava viluskar Toyota vo ispravna sostojba,visina na podigajne 3...


Денес 13:00Aluminski bandasi

Aluminski bandasi BBS 15ki 5x110 komplet so novi gumi balansirani 195...


Денес 13:00BMW F10 530 , 245hp M-packet 9-Gronic FULL istorija

Voziloto e kako novo, smenati komplet lanci, full servis golem mal so...


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO KIA TOP SOSTOJBA DONESE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Skoda Felicia

- Se Prodava Skoda Felicia, Besprekorno Ispravna - Nov Akumulator ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00kupuvam zastava 750 850 fico mozi idelovi

kupuvam zastava 750 850 fico i delovi za niv mozi da se stari ili n...


500 €
или предлог цена
Денес 12:43FIAT ULYSSE SCUDO CITROEN EVASION PEUGEOT 806 95-01

Prodavam sekakvi delovi od 1995 - 2001 FIAT ULYSSE 220 FIAT SCUDO ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:43Страна 1 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам