2397 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комплет гарнитура

Продавам комплет гарнитура: - тросед (должина 200 см) - двосет (долж...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:07Промовирано

Trpezariska masa so 6 stola

Masa od cisto drvo so 6 stola Vo odlicna sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
08 јан 22:05Промовирано

Klima servis brzo i efikasno

- Продажба на нови и половни клима уреди имаме повеќе видови само за ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:51Prodavam procistuvac na vozduh Sharp

Prodavam procistuvac na vozduh Sharp ispraven i kvalitetna marka star...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:51  НОВ ОГЛАС

Prodavam najnovite modeli na vivax klimi po najniski ceni.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ,3.5kw i 5.5kw. Vivax ACP-18C...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:51Prodavam skoro nov garnitura

Se prodavat ostana uste samo ovie so top ceni foteli po 10.000 den od...


400 €
или предлог цена
Денес 13:33NOVI CESMI ZA KUJNA ILI KUPATILO

Prodavam NOVA ednoracna cesma za kujna ili kupatilo so dve creva komp...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Денес 13:00Единечни кревет

Се продаваат 4 единечни кревета за спиење, комплет со душеци (скоро н...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 13:00IKEA-ИКЕA masa,masi,masicka,masicki,маса,масичка,маси,масичк

Novi,neotpakuvani,crna i bela boja, 55sm x 55sm,visina 45sm. Lice za...


750 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 12:49Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI, Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD!!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 12:44Ocuvana stolica

Prodavam ocuvana stolica


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:44  НОВ ОГЛАС

Montaza demontaza na site vidovi klima, klima

Montraza demontaza na novi i polovni klimi po najpovolni ceni. -07...


1 €
или предлог цена
Денес 11:30Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Денес 11:30Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:30Седмосед со фотеља / Sedmosed so fotelja (garnitura)

Се продава луксузен седмосед со фотеља, во одлична состојба. Сива (др...


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
Денес 11:11Nova Aluminumska vrata Profilco so staklo

+38970365118 - Se prodavaat novi dve alumimimiuski vrati Profilco ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:07Baterii baterija PANASONIC

Provadam ispravni baterii za razlicni nameni. Dimenzija 15x9.5x6.5...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 11:03KLIMA FUEGO 5-KA

PRODAVAM TOP KLIMA FUEGO 5KA PET KILOWATI CETIRI SEZONI KORISTENA K...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:03KUPUVAM KAMIN SPORET PECKA NA DRVA

Kupuvam grejno telo na drva Inf 077-560-008 Dame


По Договор
или предлог цена
Денес 09:54Nameštaj, Plakar, Komoda

Prodavam skoro nova Komoda so dve fioki kupena pred edna godina vo Jy...


7 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
Денес 09:28Panel valiant

Prodavam dve zinnia panelki valiant 2kw.kontakt 070449133


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:16  НОВ ОГЛАС

Strafovi za gips karton

Strafovi crni za gips karton, samorezni strafovi i slicno. Polski pro...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44Hidroizolacija dvo-komponentna

Se prodava grcka kvalitetna dvo-komponentna hidroizolacija od 7kg pak...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44TRPEZARISKA MASA so prodolzetok

NOVOGODISEN POPUST!! 30%, 40%, 50% namalenie na unikatni lusteri od ...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Цементни плочи ЦЕМЕНТЕКС

Цементни плочи 120х240цм, 10мм дебелина, за надворешна и внатрешна уп...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44Udarni plasticni i metalni tipli

Se prodavaat udarni plasticni tipli(za gipsari) i udarni metalni tipl...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44Profili za gips karton uw100/4m

Se prodavaat profili za gips karton za pregraden zid tip uw100mm/dolz...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:43UNIKATNI OGLEDALA OD MASIVNO DRVO

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


6.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 08:43Prekinuvaci, Utikaci, Stekeri

Se prodavaat razni neupotrebeni prekinuvaci, stekeri, utikaci, telefo...


30 МКД
или предлог цена
Денес 08:43Frizider Gorenje

Bel fizider Gorenje, odlicno socuvan. Visina 153 cm, kombiniran.


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Денес 08:20Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
Денес 07:57ROLETNI ZEBRA ROLO KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 07:23Se prodava agolna garnitura

Se prodava agolna garnituri 280*230cm Visina 85cm Dlabina 100cm


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Денес 07:22Elektrolux ET 10115W

Се продава машина за перење алишта Elektrolux ET 10115W. Машината е в...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:46  НОВ ОГЛАС

dvosed,fotelji i masa

Se prodava dvosed,dve fotelji i masa neupotrebeni novi.


22.000 €
или предлог цена
Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

ROLETNI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:28Smart plug pameten wifi steker паметен штекер merac na struj

Дигитален паметен штекер / мерач на потрошувачка на струја 16 ампе...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:55Komodi

Prodavam tri komodi.kotakt 070 449133


250 €
или предлог цена
Вчера 20:49  НОВ ОГЛАС

Usisivac Rainbow

Prodavam Rainbow usisivac so site prikljucoci.kontakt 070 449133


750 €
или предлог цена
Вчера 20:44  НОВ ОГЛАС

Taburetka

Prodavam sandakan taburetka.kontakt 070 449133


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32  НОВ ОГЛАС

Ventilator

Prodavam ventilator.kontakt070 449133


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:30  НОВ ОГЛАС

Stolni lanpi

Prodavam dve stolni lampi.kontakt 070449133


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:21  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам