Прилеп
                           
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se prodava dukan na ulica mice kozar tel 070 808 359 kire

se prodava dukan poranesen flizerski salon a sega brzo kozmeticki sal...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 фев 15:42СЕ ИЗДАВА

Se izdava deloven objekt 700 kvadrati na dve nivoa .Moze i samo prize...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 фев 18:42deloven prostor vo centarot na Prilep

delovniot prostor iako e nov e luksuzno renoviran kako za svoja dusa....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 фев 12:19Се изнајмува деловен простор во старата прилепска чаршија

Се изнајмува деловен простор на два ката, комплетно реновиран


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 фев 20:32Dukan vo novata katna garaza vo prilep

Se izdava i prodava dukan vo novata katna Cena po dogovor 075 207 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 фев 17:25Dukan(deloven prostor)strog centar

Strog centar Se izdava dukan od 42 m2 (22 prizemje i 20sprat) komplet...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јан 18:01Se prodava dukan

Dukanot se naoga vo ulickata kaj bocvarie, stara carsija.


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

08 јан 22:23SE IZDAVA DUKAN 90 KVADRATI

Se izdava dujcan naselba rid raboten kako market dolgo vreme 90kvadra...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 јан 22:26SE IZDAVA 30M2 DUKAN VO STARATA CARSIJA

SE IZDAVA DUKAN VO CENTAROT NA PRILEP VO STARATA CARSIJA VO PRVOTO CO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 дек 13:10Се издава дуќан, главна улица

Се издава. Главна улица од страна на Плетвар. Моментално е откуп на т...


120 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

10 дек 15:07СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќан 70 м2 Контакт 075 208 595


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

03 дек 13:58СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава деловен простор на 1 кат од 650 м2, со можност да се дели ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

30 ное 14:13Се изнајмува дуќан

Се издава дуќан за било каква намена подалеку од градскиот метеж а се...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 ное 13:33Се изнајмува дуќан

Се изнајмува дуќан за секаква намена на убава и пристапна локација на...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 ное 12:46Dukan vo strog centar gradski pazar

Се издава дуќан во строг центар на прилеп локација градски пазар Ул.Б...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

10 ное 16:13Se iznajmuva deloven prostor

Se iznajmuva deloven prostor vo centarot na gradot, 280 m2, prizemje,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

08 ное 15:19Dujcan kaj vojnoto staro zemjotelci

Se izvava dujcan na super lokacija,staro zemjodelci cena po dogovor ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

03 ное 17:58Dukan vo centarot

Se prodava dukan pokraj reka vo centarot na prilep na dva kata i eden...


140.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

18 окт 20:35Se izdava

Se izdava dukjan lokacija nova tabana .. 80m2 i bavca 100m2 spremen z...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 окт 12:42Се издава реновиран дуќан

Се издава дуќан во населба Точила,Трговски центар на 1 кат,комплетно...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

12 окт 20:01Се продава дуќан во стара чаршија

Се продава дуќан во стара чаршија во улицата наспроти саат кулата


165.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

12 окт 01:05Dujkan Vo Varos

se izdava dujkan vo varos 36m2 so struja voda wc dujkanot e na gl...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 окт 19:11Дуќан во центар на Прилеп

Се изнајмува дуќан во строгиот центар на Прилеп на булевар „Гоце Делч...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 сеп 12:17Dukan

Se prodava dukan 60m2 i apartman 40m2 vo centaro na grad Prilep odma...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 сеп 21:14SE PRODAVAAT DVA DUKANI VO STARA CARSIJA

DUKANITE SE NAJDUVAAT VO KOMPLEKSOT DUKANI ZAD LOVECKO ZDRUZENIE. TEL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 авг 08:50Се издава угостителски објект

Се издава угостителски објект, празен или опремен во центарот на град...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 авг 21:41Дуќан во Стара чаршија

Се продава дукан во Стара чаршија Информации на телефон 075-308-389,...


99.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 авг 15:28Се изнајмува деловен простор во строг центар

Се изнајмува деловен простор во вкупна површина од 319 м2, приземје п...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 авг 15:07SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR

Se izdava dukan vo centarot na gradot odma nasproti KALIPSO pozadi BI...


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 авг 10:22Дуќан, Деловен Простор, во Новиот Трговски центар

Се Издава или Продава комплетно нов Деловен простор со површина од 1...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јул 20:33SE IZDAVA DUKAN VO TOCILA

SE IZDAVA DUKAN VO TOCILA VO TRGOVSKIOT CENTAR ZAD POSTATA DO ZITO


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 јун 01:45Se izdava dukan

Se izdava dukan na frekfentna ul. 11 ti oktomvri br 54- Prilep (Sp...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 јун 13:00Dukjan 11m2

Se izdava i prodava dujkan od 11m2 so toalet na prizemje vo novata ka...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 мај 23:29SE PRODAVA UBAV DUKAN

Dukanot se najduva vo novata katna garaza na vlezot od pazarot.Site i...


69.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 мај 12:23Се издава дуќан caffe bar Di caprio

се издава дуќан 2 ката опремени комплетно со се инвентар за кафич мо...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 мај 10:35Se izdava atraktiven deloven prostor

Se izdava atraktiven deloven prostor vo centarot na Prilep vo neposre...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 мај 08:28Се издаваат два угостителски објекти

Се издаваат два угостителски објекти. Едниот е наспроти фудбалскиот ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

08 мај 21:56Дуќани за наем, соодветни за повеќе намени

1.Помалиот дуќан, соодветен за канцеларија, фризерски или берберски с...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 апр 12:38Изнајмувам Дуќан

Изнајмувам дуќан во Прилеп на влезот во градскиот пазар. Информации и...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

13 мар 11:44Дуќан во Стара Чаршија во Прилеп

Се изнајмува дуќан во Стара Чаршија во Прилеп. Дуќанот се најдува во ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

18 фев 13:00Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам