1051 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford 2000

Se prodava ford economy 2000 vo super sostojba za povekje inf na 076...


3.400 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

21 мар 13:54Промовирано

IMT 539 2001 GOD SO KABINA

PRODAVAM MNOGU DOBRO SOCUVAN TRAKTOR IMT 539 2001 GOD SO KABINA KOMPR...


4.400 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 22:47TRAKTOR MASSEY FERGUSON FE-35 SO 4 CILINDRI REGISTRIRAN

PRODAVAM MNOGU DOBRO SOCUVAN TRAKTOR MASSEY FERGUSON FE-35 SO 4 KLIPA...


1.800 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 22:46FORD TRANSIT 2.2 TDCI 8+1 2006 GOD

PRODAVAM PATNICKO KOMBE FORD TRASIT TOURNEO 2.2 TDCI 8+1 2006 GODINA ...


6.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 22:46HONDA CRF250R

HONDA CRF250R FAKTURA PALI NA KOPCE 58H 3X MAPI -STANDARD -SOF...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:36Na delovi golf 4 1.9 tdi 110ka

Na delovi golf 4 1.9 tdi 116 ka 2001g Motor uste nakola mozi da se ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:01Delovi za passat b4 tdi 90 ka i 110 ka

Delovi za passat b4 96/00 god 90 i 110 ka Motor uste nakola Tel 075...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:01WV T6 2014 KLIMA

Kamion e topp platena carina 2.0 tdi.KLIMA. Dolzina.na sanduk.2.20......


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

Вчера 14:39  НОВ ОГЛАС

VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan na delovi PRAKJAME PO KARGO NIZ CELA MK 📞072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan 2002 na delovi PRAKJAME PO KARGO NIZ CELA MK 📞0722...


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002god.

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002 godina. PRAKJAME PO KARG...


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 2000GOD

DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 110konji 2000GOD. PRAKJAME PO KARGO N...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 2005GOD

DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 85kw automatik 2005godina PRAKJAME PO K...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00DELOVI ZA FORD GALAXY 1.9tdi 85kw 2005god

DELOVI ZA Ford galaxy 1.9tdi 85kw 2005god 072208300


5 €
или предлог цена
Вчера 13:00FORD GALAXY 1.9tdi 85kw 2002god

FORD GALAXY 1.9TDI 85KW 2002 GODINA FORD GALAXY 1.9TDI 85KW 2005 GODI...


5 €
или предлог цена
Вчера 13:00DELOVI ZA: MERCEDES C 200, CITROEN BERLINGO, VW SHARAN, AUDI

POLOVNI DELOVI ZA : 1. MERCEDES C200 CDI 2002god 2. CITROEN Ber...


2 €
или предлог цена
Вчера 13:00Delovi za Mercedes C 220cdi 2000god

DELOVI ZA MERCEDES C 220cdi 2000god 📞072208300


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Bager

Se prodava bager new Holland 2010god vo ekstra sostojba bez nikakvi v...


1 €
или предлог цена
- 96 % Попуст
25 €
Вчера 13:00DELOVI ZA AUDI A6 2003GOD AUTOMATIC

POLOVNI DELOVI ZA AUDI A6 2.5 TDI 2003 GODINA AUTOMATIC PRAKJAME P...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00DELOVI ZA Peugeot 206 1.4 hdi 2004 godina

DELOVI ZA Peugeot 206 1.4hdi 2004 godina PRAKJAME PO KARGO NIZ C...


2 €
или предлог цена
Вчера 13:00DELOVI ZA OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 2004 GOD.

DELOVI ZA OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 2004 GOD. 📞072208300


2 €
или предлог цена
Вчера 13:00Bager

Se prodava bager Takeuchi 9.5tona 2006god vo ekstra sostojba Za povej...


1 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
30 €
Вчера 13:00Audi A6 2.5 TDi V6 2002

Se Prodava Audi A6 TDi V6 Vo odlicna sostojba kolata ima malce karo...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 11:13Bmw 320D Efficient Dynamics Edition Business Line 2010G

Bmw 320D Efficient Dynamics Edition Business Line 2010G Euro 5 Se Pr...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 11:13Golf 2.0 2010

Prodavam dva golfa 2010 2.0 i dva 1.6 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:31Opel Astra 2011

Prodavam opel astra proizvedena 2011 godina 81 kw 1.7, 180000km pomin...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:27Golf 6 2009

Prodavam golfovi 6 2.0 tdi proizvedeni 2009 godina , 81 KW vo odlicna...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:27Audi A3 2.0 TDI Facelift Xenon,Led TOP

Nov uvoz Audi a3 2.0 140k.s TOP Sostojba 6 brzini Godina na proizvo...


92 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
9.500 €
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 09:44Seat Ibiza 1.2tdi Ecomotive Copa

Nov uvoz Seat ibiza ecomotiv Copa 55kw(75k.s) dizel 2012god Naj e...


54 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
5.500 €
Долнени / Прилеп

Автомобили

Вчера 09:44Prikolka za kola

Dve prikolki alomnski.kanati registrirani so novi ceradi


17 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Приколки

23 мар 21:17AUDI A3 2.0 TDI /S/ LINE

Novi 4 gumi m+s reg do 8 3 2024 S line sport henon fejslift moze zame...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Долнени / Прилеп

Автомобили

23 мар 21:16Deutz 6206 registriran

62 06 so.korpa hidrulicen volan registriran so 90.% zdravi gumi


7.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

23 мар 21:16Sprinter 213

Patnicko 8+1 od prf gazda orginalni 238000 so garanicija dva kluca no...


6.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Комбиња

23 мар 21:16BMW 530 m

Voziloto ima probkem.so.menjac motor ostana vo dobra sotojba moze i n...


1.600 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

23 мар 21:16Bagas za vito mrcedes bens orginal

Bagasote seute na kombeto


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Долнени / Прилеп

Комбиња

23 мар 21:16Imt 539

Imt 539 Nov 1996god Registriran cela godina od prv gazda Gumi fabric...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

23 мар 20:43VW GOLF 6 1.6 TDI HIGHLINE 2010 PERFEKTEN!

VW GOLF 6 1.6 TDI HIGHLINE 2010 PERFEKTEN! SE PRODAVA VW GOLF 6 SO 1...


6.600 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

23 мар 18:33Golf 5 1.9 TDI

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


4.850 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

23 мар 16:55Imt 539 88 god

Se prodava imt 88god vo odlicna sostojba za podetalni inf.na tel 070 ...


3.600 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

23 мар 15:57Lanci

Lanci


200 €
или предлог цена
23 мар 15:43Mercdes E350

Vo odlicns dostojbs


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

23 мар 15:43Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам