Прилеп
                   
2060 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Polo 1.4 benzin/plin

Za poveke info na tel 077 790 126


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

22 мар 17:50Промовирано

Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27Se prodava Chevrolet Spark 0.8

Se prodava dobro socuvan Chevrolet Spark servisiran registriran 4 nov...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:04  НОВ ОГЛАС

BMW e46 320ci

Prodavam bmw e46 320ci servisirano pogodeno bez grebnatinka i denar v...


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:44Peugeot 106 ! Reg cela godina,A-test plin !

Se prodava peugeot 106 ... registrirano cela godina 03.2024 Servisir...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:23Krajsler NEON

Chrysler PLYMOUTH NEON Motor 2.0-133KW benzin + plin (atestiran) ...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:30Renault Megane 1.5 DCI 2010/2011

Renault Megane 1.5 dci proizveden 2010 prva registracija 2011 ekstra ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:11Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:09Opel Agila 1.2 NJOY Special Edition 2003

КОНТАКТ - РАДЕ 071859549 Се продава Opel Agila 1.2 NJOY Special Ed...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 03:53WV PASSAT 1.6 BLUE EMOTION

Se prodava VW PassatB6- 1.6TDI Bluemotion so ful oprema funkcionira ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:41Odlicen Hyndai

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVAN AVTOMOBIL PRVA FARBA OD PRV GAZDA PLIN A...


735 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:28FORD FOCUS 1.6 TDCI

Prodavam Ford Focus 1.6 TDCI Vo odlicna sostojba i so cela oprema N...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:28zastava 750 850 fico fiko

se prodava zastava 750 vo odlicna sostojba zastava 750 850 fico fiko...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:51Toyota Yaris 2016 1.0 VVti (Prv sopstvenik)

Kolata e vo odlicna sostojba,proverka kade sakate.Kupena od Toyota Ma...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:10Opel astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna euro kuka aluminiumski bandasi so ...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:09SKODA OKTAVIJA 1.6 77KW

KUPENA VO AVTOSTAR DEMIRKAPIJA SERVISIRANA DO POSLEDEN KM VO AVTOSTA...


11.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
12.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:45GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:30Renault 5

Vo odlicna sostojba registrirano do 8mi 2023 1.4 benzin mal potrosuva...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:39LADA NIVA 1.7 1998 GOD EKSTRA

Se prodava lada niva 1.7 benzin plin Ne vozena vo teren do sega ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:31AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.0 DTI 101 KS

Se Prodava Opel Vectra 2.0 DTI 101 KS Full Oprema Registriran...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:47  НОВ ОГЛАС

SKODA SUPERB,ful oprema,zamena

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кож...


10.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:46Peugeot Pezo 407 2.0hdi Automatik

Se prodava Peugeot 407 2.0hdi 100kw Automatik vo Top sostojba


3.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Opel astra h 1.7cdti

Opel astra 1.7cdti vo odlicna sostojba odlicna i za pocetnici mozi da...


2.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:38Mercedes E220 BlueEfficiency 170hp - f1 shifteri

Kolata e vo odlicna sostojba, so site navremeni servisi vneseni vo se...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:40SEAT LEON 1.6TDI

Seat Leon 1.6 TDI ✔️ 2013 Godina✔️ 170 000km ✔️ REGISTRIRAN ...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:08VW PASSAT 2.0 TDI 170KS 2006

Пасатот е со највисоко ниво на опрема, нема што нема Регистриран до 2...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:59SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:49AUDI A6 3.0 Quattro 2012 Avtomatik

AUDI A6**********BEZ ZAMENI***** Kupena od Germanija vo 2019 za sebe...


19.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:40Ford focus

Ford focus 1.6 tdci 110 ks Proizvedena 2005 godina Registrirana ce...


3.800 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:19Smart ForFour1.5cdi

Zdrava kola bez vlozuvane.078345602


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:49Seat leon

SEAT LEON 1.6TDI 105 FR Ecomotive OPREMA KLIMA TRONIK BORD KOPJUTE...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:42Mercedes -Benz E 220 Avantgarde 2012

UVEZN OD GERMANIJA 2022 REDOVNI TABLICKI OD OPREMA POSEDUVA ABITA...


15 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:42Golf 4 1.9 tdi

Se prodava golf 4 1.9 tdi 66kw 90ks 2000 god Klima ispravna El.4 p...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:18Opel Astra H GTC

➡️Продавам Opel Astra H GTC 2008 год 1.4 бензин со ланче -одлична з...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:49Nissan Navara 2.5 dizel registrirana

Se prodava dzip Nissan Navara terenec zdrav dzip, ima 4 novi gumi mec...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:39AUDI Q7 PANORAMA S-LINE FULL 3.0TDI 233KS

Prodavam audi q7 2x Sline 2006/07 god napraven servis i registrirana...


13.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:39Lada 111 za delovi

Se prodavaat delovi za Lada 111 karavan Karoseriski delovi Vrati, g...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:25Honda CR-V zacuvana full oprema

Redovno odrzuvana najvisoko nivo na oprema Registrirana so zelen kar...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:17VW GOLF 5 1.9 TDI perfekten

Voziloto e kako novo, kako vnatre taka i nadvor. Ima FULL oprema i to...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:17VW ARTEON ELEGANCE 2.0TDI 150KS 2018 GODINA

SE PRODAVA VW ARTEON ELEGANCE 2.0 TDI 150 KS BLUEMOTION, DSG - AUTOMA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:12Страна 2 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам