Прилеп
                   
2020 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

25 јан 08:39Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E REGISTRIRANA CELA GOD SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO K...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.990 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

SE PRODAVA BMW X3 2.0D 150ks 2007 X DRIVE

KOZA TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN 4x4 NOVI GUMI MS AUX PARKING...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:45Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:49Peugeot 407 2.0 hdi mozi zamena

Reg do 03.2023 Komplet oprema Panorama krov Mozi zamena


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:42KUPUVAM CITROEN C15d

KUPUVAM CITROEN C15 DIZEL ISPRAVEN A MOZI I NEISPRAVEN ZA DELOVI MO...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:58Subaru forester 4×4 benzin plin

Perfekten raboti se na nego i ima kuka. Plinot e vnesen vo sobrajcajn...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:25SE PRODA A TOP E KOLATA MOZE ZAMENA ZA AUTOMATIK

Kolata e zacuvana max top sostojba ne i fali apsolutno nisto moze zam...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:44Se prodava Citroen C4

Se prodava citroen c4 2006 registriran vo ispravna sostojba cena po d...


50 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:57mercedes E 212

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO VODNA POMPA,KAIS PLOCKI,AKUM...


8.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:51BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:44Golf 1.9 TDI vo odlicna sostojba

Golfo e 5 godini vo moja sopstvenost servisiran garaziran registriean...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:29Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:08  НОВ ОГЛАС

Mini One 1.4 - 2007 - 78000km

Se prodava mini one 2007 god benzin-plin so pominati 78000 kilometri.


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:04Seat Ibiza

Se prodava Seat Ibiza 2005 godina. 💶Plateni se site davacki do reg...


2.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:49Renault Kadjar Рено Каџар

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс. Возилото е серв...


16.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:21Renault Megane 1.5 DCI 2010/2011

Renault Megane 1.5 dci proizveden 2010 prva registracija 2011 ekstra ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:16Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:45NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN

NISSAN MICRA 1.4 66KW BENZIN/PLIN 4 NOVI GUMI M S


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:32MINI CUPER 1.4 70KV FULL-UNIKAT AUTO-

KOLATA E TOP


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:26CITROEN C3 1.1 44KV BENZIN-UNIKAT AUTO-

kolata e vo besprekorna sostojba registrirana cela godina komleten ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:26BMW 530 F10 FULL-UNIKAT AUTO-

kolata e vo besprekorna sostojba vnatre nadvor e kako od salon redovn...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:25PEUGEOT 308 1.6 HDI FULL-UNIKAT AUTO-

kolata e vo besprekorna sostojba plateni sesite davacki do registraci...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:25OPEL CORSA D 1.3 Cdti EURO 5 2011

OPEL CORSA D 1.3 Cdti 70 kw 95 hp EURO 5B so 5 STEPEN MENUVAC SERVIS...


21 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:23***SEAT LEON 1.9tdi 105ks 2006g. Perfektna sostojba ***

sredeni dokumenti do registracija


47 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:23OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

KOMPLETNO ISPRAVNA SITE REDOVNI SERVISI NA VREME REGISTRIRANA DO 12...


51 €
или предлог цена
- 59 % Попуст
123 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:23Opel Astra 1.7 cdti 110

Napraven e mal i golem servis pred eden mesec ! Tel za kontakt 07762...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:22Skoda Octavia 2007

Se prodava Skoda Octavia 2007god Info na tel 078221557 078221557 07...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:19CITROEN NEMO 2010 1.4 HDI!!!

CITROEN NEMO 12M 2010 GOD. LIMITED EDISHN FULL OPREMA EDEN SOPSTVENIK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:15  НОВ ОГЛАС

Audi a4 1.9 TDI

Se prodava audi a4 1.9 110 ks Ispravna sostojba.. REGISTRIRANO NOV...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:01Seat Ibiza 1.9 TDI FR Mozna zamena za Golf 5 ili6 so doplata

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:17Prodavam Golf 3 Na Delovi

Prodavam delovi za golf 2 i 3 Motor 1.6d/td i 1.9d/td Glavi dekli z...


69 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:13  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.4 HDI 2008g 50kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:06SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006g 66kW

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.6 TDCI 2006g 66kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:06SE PRODAVA VW TOURAN 1.9 TDI 2004g 74kW

SE PRODAVA VW TOURAN 1.9 TDI 2004g 74kW KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJB...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:06VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista vo odlicna sostojba bez nikak...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:57AUDI A5 2.0 tdi QUATTRO 2011g

Registrirana,zelen karton,servisirana,cela servisna istorija zavedena...


14 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:48Mercedes E 220 CDI

Se prodava mercedes e220 w211 Registriran so zelen karton Servisi...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:43Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:32Honda Civic 2.2i-CTDI

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. - Centralno zaklucuvanje so dalecin...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:32Se prodava mercedes A 190

Koliceto e ekstra pali vozi! Registracija pominata!!! Mozi zamena za ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:00Mozi zamena za lada niva

Koliceto e ekstra pali vozi


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:00Golf 4 benzin

Uvezen od CH.vo mnogu dobra sostojba Kontakt Tel 077558167


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:36Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам