Куманово
                   
751 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell i5 15"500 GB SSD

Dell Inspiron 3542 500 GB SSD (samsung) 4GB DDR3 64-bit Operating Sys...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јан 16:38Промовирано

Logitech G533 gaming slusalki

Se prodavaat Gaming slusalki Logitech G533 so odlicen zvuk DTS Headph...


Денес 08:52Apple Mouse i Apple Keyboard

Se prodavaat odlicno socuvani Apple Mouse 1 i Apple Keyboard 1. Mous...


Вчера 23:46ASUS S400CA

Se prodava poloven laptop ASUS S400CA. - Intel i5 3317U 2.6Ghz 3mb c...


210 €
или предлог цена
Вчера 23:46Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A

Hewlett-Packard (HP) PA-1231-66HH - 230W 19.5V 11.8A


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:09  НОВ ОГЛАС

ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer 1.5 GHz

ASUS VivoPC VM40B Desktop Computer 1.5 GHz Intel Celeron 1007U Dual-...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:03  НОВ ОГЛАС

Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB

Lenovo Essential H515s DDR3-SDRAM E1-2500 AMD E 4 GB 500 GB, so wifi ...


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 22:59  НОВ ОГЛАС

Odlicni ruteri nekoristeni,tenda,tp-link

Site ruteri se setirani idat so user name i password treba samo da gi...


Вчера 21:54Odlicen lap top emachines

Odlicen lap top ne drzi baterija drugo se e ispravno ssd hard disk se...


129 €
или предлог цена
Вчера 21:54Toshiba HDD 2.5" 2x500GB / 1x 1TB

Se prodavaat koristeni HDD za laptopi, site 3 se toshiba na 5400 rpm....


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:35  НОВ ОГЛАС

Се продава Гејминг Компјутер

Компјутерот е нов сеуште под гаранција ги поседува компонентите: Inte...


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Вчера 19:20HP Pavilion 20 All-in-One Desktop

Се продава Hp Pavilion 20 All in One Desktop. Уредот е во супер хардв...


5.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.200 МКД
Вчера 18:20Polivni desktop komp.

Amd Intel x2


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:226x XFX 580 4GB и 6x XFX 570 4GB

Се продаваат вкупно 12 графички карти XFX 570 и 580, сите 4GB. Си...


4.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 15:02Se prodava Nov laptop

Novo NE otpakuvan za ekstra cena


350 €
или предлог цена
Вчера 14:28Dell core i7 3770 8 ram 500 hdd.

Dell Kukiste core i7 3770 8GB 500 GB HDD Windows 10 pro Office


150 €
или предлог цена
Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

Нов НЕРАСПАКУВАН лаптоп Asus X515EA Intel Core i5

НЕРАСПАКУВАН (Вие први го отворате) лаптоп ASUS X515EA, сива боја (sl...


27.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36The Last of Us kontroler Playstation ogranichena serija

Se prodava originalen kontrolen, The Last of Us, kako nov, bez grebna...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 09:43Prodavam Laptop

-Laptopot e koristen mnogu malku. -Perfektna sostojba. -Instalita...


8.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 09:26Bitmain Antminer L3 +

Prodavam 2 Antminer L3 (refurbished)


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

04 фев 22:38Dual core kancelariski kompjuter so 500gb hdd

Intel pentium dual core e5700 3.0ghz 2gb ddr3 ram 500gb hard disk Int...


2.500 МКД
или предлог цена
04 фев 22:30Ram memorii za laptop

1. SiliconPower 4GB DDR3 1600mhz - 800 denari 2. Samsung 2GB DDR3 133...


400 МКД
или предлог цена
04 фев 21:11Gaming PC

Se prodava odlicen gaming pc Specifikacii : CPU : Intel Core i5 65...


425 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
23.000 €
04 фев 21:11LENOVO Laptop sostojba 10/10

Se prodava laptop LENOVO Sostojba 10/10 Amd ryzen 3 2200u,8gb ddr4 r...


210 €
или предлог цена
04 фев 21:10I7 LAPTOP

Se prodava Hp laptop I7 procesor peta Generacija drzi bateriju 3 sata


18.000 МКД
или предлог цена
04 фев 19:09Wi-Fi card Lenovo 01AX712 Realtek RTL8822BE 802.11AC BT 4.2

Се продава 100% исправна оригинална Wi-Fi картица од RealTek RTL8822B...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
04 фев 19:04UPS NAPOJUVANJA EATON APC

Se prodavaat povekje vidovi ups napojuvanja so i bez akumulatori. Po...


1 €
или предлог цена
04 фев 17:39Cooler master v550

Ispravno napajanje Ne otvarano 074 241 145


70 €
или предлог цена
04 фев 17:37Сервис за вашиот компјутер лаптоп!

-Инсталирање на секаков Windows (7, 8.1, 10) со сите драјвери и прогр...


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

04 фев 17:37Dell All in One 7450 i5 7ThGen

Dell OptiPlex 7450 All-in-One Computer - Intel Core i5 (7th Gen) i5-7...


450 €
или предлог цена
04 фев 16:26Dell Venue 11 Pro 10.8" i5-4300Y 8GB 128GB SSD

Dell Venue 11 Pro 4th Gen Core i5-4300Y, 8GB RAM, 128GB SSD 11-inch t...


11.500 МКД
или предлог цена
04 фев 10:48Sony PCG71811M Core i3 2350M 15.6 Inch

Sony PCG71811M Core i3 2350M 6GB 320GB 15.6 Inch. Baterija ne drži.


4.500 €
или предлог цена
04 фев 10:47DVA LAPTOPA ZA DELOVI ASUS I DELL..KOMPLETNI.

SE PRODAVAAT DVA LAPTOPA ZA DELOVI ASUS I DELL KOMPLETNI. SO POLNACI ...


3.999 МКД
или предлог цена
03 фев 17:21HP 250 G4

Se prodava poloven ispraven HP 250 G4 Intel Celeron N3050 1.60 GHz ...


5.000 МКД
или предлог цена
03 фев 01:46Rx 570 4gb

Grafickata e kupena nova od amazon ja koristam skoro 3 godini pretezn...


03 фев 00:49Monitor Asus 22"

Asus 22''


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
03 фев 00:06Rx 560 4GB

Najdobriot i mnogu redok model na rx560d Se prodava skoro nova rx560...


02 фев 22:04Apple tablet mini 3 bez grepka 128giga

Tabletot e vo celosno ispravna sostojba retina display,raboti finger...


169 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
179 €
Куманово

Таблети

02 фев 20:24Apple testatura blutoth nova

Bezicna testatura tenka aplle orginal nekoristena voopsto so kutija i...


02 фев 20:24Dell PowerEdge 1950

Prodavam Dell PowerEdge 1950 Server so 2x SAS HDD 12GB ECC RAM CPU...


200 €
или предлог цена
02 фев 18:06Intel dual core, kancelariski kompjuter

Cena 2200den fiksna! Intel pentium dual core 2gb ddr2 ram 250gb har...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
02 фев 16:47Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам