Прилеп
                   
1999 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mini Cooper 1.6 - kupen od CH so servisna kniska

Kolata e vo odlicna sostojba, nikogas ne e farbana, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:37Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:34SE PRODAVA VW POLO 2004 1.2

Se prodava vw polo 1.2 benzin Napraven e golem i mal servis Registr...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:30OPEL ANTARA 2.0CDTI 4x4 - 2008

SE PRODAVA OPEL ANTARA 2.0 150KS 2008 VOZILOTO E EKSTRA ZACUVANO KAK...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:27Audi A6

Se prodava servisiran vo odlicna sostojba pali vozi proverka kade sak...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:21Ford Focus Sport 1.6 registriran

Kolata e zacuvana maksimalno. Realni kilometri, registriran cela godi...


4.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:15KIA CEED 1.6 90KS 2008 - UVOZ SWEDEN

VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKII !!! PLATENI SE S...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:11Polo.1.4tdi1000evra.

Motor zakocen.078345602


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:11Chevrolet Spark dobro zacuvan

Se prodava Spark 2006/7 proizvodstvo, zacuvan idealen za gradska voz...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:08Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Nissan X Trail

Se prodava Nissan X Trail 2004 g 2.2 136 ks 4x4 Registriran do 07 m...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Reno Laguna

Se prodava Reno Laguna 1.9 2000ta godina Automatik 250.000km Cena ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E220 BlueEfficiency 170hp - f1 shifteri

Kolata e vo odlicna sostojba, so site navremeni servisi vneseni vo se...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:54Se prodava Ford Fiesta 1.4TDCI 2007g

✅ Se prodava Ford Fiesta 1.4TDCI 70ks 2007 ✅ Kolata e vo odlicna sos...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:38FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:24Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do Maj 2023, so zelen karton *Zims...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08Golf 4 1.9 tdi

Se prodava golf 4 1.9 tdi 66kw 90ks 2000 god Klima El.prozorci El...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:05Opel Astra 1.7 TDCI

Opel Astra 1.7 TDCI..2005/4 Ful Oprema -Aluminiuski bandasi. -Cent...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:01HYUNDAI.. IX35.. 1.6 BENZIN.. NEUVEZUVAN.. KAKO NOV

Full oprema Neuvezuvan 140.000km Servisna istorija do posleden km ...


11.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:36DAIHATSU TERIOS 1.3 BENZIN/PLIN.. EKSTRA.. PRVA BOJA..4*4

El. NA STAKLA EL. NA RETROVIZORI EL. NA FAROFI AIRBAG 6 4.*4 Spo...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:36AUDI A5..2.0TDI..170KS.. S-LINE. TOP SOSTOJBA..2009GOD.

2.0 tdi. QUATRO 170 KS MALA POTROSNA PROSECNA 5/5L KLIMATRONIC TEM...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:36Se prodava Mercedes c 250 dizel.

Se prodava Mercedes c 250.turbo diesel,1997.klimatronik euro kuka.


1.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33RENO GRAND SCENIK 1.5 dci

Reno grand scenik 1.5 dci 5+2 Klimatronik Tempomat Parking senzori


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:14Citroen Xsara 2.0VTS Reg-Mozna zamena

Xsara Vts fabricki 2.0 170ks perfekten motor mnogu brza sega servisir...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:12Audi A3 SPORTBACK 2.0TDI-mozna zamena

Audi A3 SPORTBACK 2.0TDI 140ks 2005god Registriran do 05.01.2024 b...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:12SE PRODAVA KUKA za AUDI

EVRO KUKA za audi pp


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:01VW TOURAN TDI EXTRA!!!

1.6 tdi servisiran registriran 7sedista plus dva celicni bandazi so d...


8.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:46VW GOLF 5 1.9 105KS TDI 2004 REG

SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105KS 2004 GODINA SERVISIRAN VO DOB...


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:09Peugeot 207 CC

Се продава Peugeot 207 CC Колата е во перфектна состојба регистрирана...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:40Alfa Romeo 2.4 jtd m 175 h.p 20 v.

Alfa Romeo 2.4 JTD m 175h.p 20 v. Reg do 01.09.2023 god servis golem ...


3.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:39AUDI A3 1.9TDI - 06 "PERFEKTEN"

• Se prodava Audi A3 1.9TDI 77kW 105ks 2006 godina vo soobrakjanja. •...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:28  НОВ ОГЛАС

Seat Ibiza 1.9 TDI 105ks 2009 reg 08/23 zelen karton

Seat Ibiza 1.9 Tdi 77kw 2009 Vo odlicna sostojba so DPF na vozilo fa...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:22Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006

Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006 godina Servisirana smeneto e se, registr...


3.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:20SE PRODAVA ROVER 25 1.4 BENZIN REGISTRIRAN

Se Prodava Rover 25 1.4 Benzin Registriran Full Oprema Skoro ...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:52SE PRODAVA BMW X3 2.0D 150ks 2007 X DRIVE

KOZA TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN 4x4 NOVI GUMI MS AUX PARKING...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:38Audi 1.9 tdi golf bmw polo mercedes passat

Prodavam audi a4 1.9 tdi 90ks ekonomicen 5l na 100km so klimatronic ...


999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:29Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:19Страна 1 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам