Прилеп
                   
2032 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:39Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

HYUNDAI ix35 2.0 crdi 4x4 2013

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM I E 4X4 SO FULL OPREMA VO ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Polo 1.4 TDI 2006

Vo dobra sostojba, mozi da se vidi vo sekoj moment.


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:30VW Golf DSG 2012

Se prodava odlicno socuvan VW Golf 1.6TDI 77kW 105ks so full oprema: ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:29Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин City волан Четири...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26Audi a4

Kolata e vo odlicna sostojba Napraven e golem.servis Smenati site j...


1.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:17Golf 3 1.6 plin

Se prodava golf 3 1.6 plin so atest dizna sistem Klima ispravna Abs...


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:05VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW - 105KS (BLUEMOTION)

VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS - TEAM BLUEMOTION EURO 5 2010 GODINA ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:56BMW 118d 90kw 2006 TOP

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana pred 3000 km set lamela so z...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:55Mercedes ML 270 avtomatik, klimatronik.full

Mercedes ML 270. 163 kojnski sili. FULL OPREMA Avtomatik Klimatronik ...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:28Fiat doblo 1.4 benzin Patnicko 2011 dekemvri

Kolkata e vo top sostojba 1.4 benzin96ks napraven golem servis Sega c...


5.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:13VW PASSAT 5.5 1.9tdi 131ksREGISTRIRAN CELA GODINA SERVISIRAN

PASSAT 5.5 1.9 TDI 131KS 2001 GODINA REGISTRIRAN CELA GODINA DO 10....


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:11Opel Meriva 17 CDTI

Opel meriva 17 cdti dizel registrirana so zelen karton


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:54Mercedes C200 2.2

Се продава Мерцедес C200 2.2 регистрација до 6-23 година, Авангард ве...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:51Се продава Хјундаи Акцент 2005 - неувезувано

Се продава Хјундаи Акцент/ Hyundai Akcent произведен 2005 година во о...


2.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:16MOTSUBISHI CARISMA 1.9 DIZEL

Se prodava carisma 1.9 dizel vo odlicna sostojba skoro novi gumi i a...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:16MAZDA DEMIO TNG

Se prodava mazda demio 1.3 benzin plin 1999 god registrirana do juli...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 07:16Peugeot 405 benz plin

Kolata e pali vozi


350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 06:55  НОВ ОГЛАС

Ford C-MAX 1.6 TDCi

Motor 1.6 TDCI 109 KS Napraven e kompleten servis golem i mal. 4 n...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:44GOLF 6 TDI UNIKAT

info 076 505 300 2010 god reg cela god servisiran start/stop pa...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:33Passat CC 2.0 TDI 177 KS

Passat cc 2014 godina 165.000 km kompletno servisiran so celosna ...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:33Mazda 3 1.4 benzin/plin

Se prodava Mazda 3 vo odlicna sostojba: ✔️2004 ✔️1400 cc ✔️Klima ✔️B...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:54Smart ForFour 1.3 benzin/plin

Se prodava Smart ForFour vo odlicna sostojba: ✔️2004 ✔️1330 cc ✔️Kli...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:54Opel Tigra 1.4 COSMO

Prodavam Opel Tigra Cosmo paket vo odlicna sostojba: ✔️Kozen enterier...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 01:54MERCEDES ML320 mozna zamena za MOTOR

So ful oprema vo besprekorna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:33  НОВ ОГЛАС

pezo 306 diesel delovi komplet..98g..

rastureno za delovi kompletno 1.9td... nov akumulator..75ah.. 075 858...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:12  НОВ ОГЛАС

Skoda Octavia 2007

Se prodava Skoda Octavia 2007god Info na tel 078221557 078221557 07...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:22E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:21lada samara 1.5 benzin plin

ladata e vo odlicna sostojba registrirana dobri gumi ZVONETE NA OVAJ ...


850 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:15Audi a3 1.9 tdi 105ks

2004 god


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:09  НОВ ОГЛАС

Opel Frontera 2.2

voziloto e vo odlicna sostojba bez nikakvi dodatni vlozuvanja


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:53Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:36RENAULT MEGANE 1.5 DCI.. PROBLEM MOTOR.

Problem so motor Pregrejan Karoserija top Se drugo e odlicno 1200...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:19PEUGEOT 208 ..1.4 HDI 51KW ..2013GOD..NEUVEZUVQNO..EKSTRA.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI ESP AIRBAG 8 BOARD KMPJUTER T...


6.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.250 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:19SUZUKI SWIFT 1.3 CC BENZIN.. EKSTRA..

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI EL. NA RETROVIZORI ESP AIRBAG ...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:19BMW 118D.. 2.0CC..105KW..SPORT.. EKSTRA..

FULL OPREMA SO SERVISNI DUKUMENTI SPORT PAKET DVA KLUCA REGISTRAR...


11.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:19PEUGEOT 508 2.0HDI 2012G

Peugeot 508 2.0hdi 2012 god Full oprema Reg so zelen karton Novi g...


8.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:18Vw TOURAN 1.9 TDI ***7 sedista****

VW TOURAN 1.9 TDI 90ks 7 sedista,6 brzini Tempomat,klima,servisiran...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.599 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:18RENO GRAND SCENIK 1.5 dci

Reno grand scenik 1.5 dci 5+2 Klimatronik Tempomat Parking senzori


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:55Bmw 525 tds full oprema

Se prodava bmw 525 e39 tds registrirano do krajot na 2023 DSC siste...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:28Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:34Opel Astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna registrirana euro kuka aluminiumsk...


2.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:28Страна 2 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам