Прилеп
                   
2316 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:22Промовирано

Opel Astra H 1.9 cdti

Se prodava opel 1.9 Kolata e stegnata na podvozje Ima katoseriski sit...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.490 €
Прилеп

Автомобили

24 сеп 10:03Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Reno espace registriran 1700e

Reno Espace ne registriran so plin atestiran mali zabeleski na sasij...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:25Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007, 120KS, STAKLO

Fiat Bravo 1.9 MultiJet, 2007 godina. Bravoto e STAKLO - mnogu socuv...


3.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:45Opel Meriva 1.7 CDTI, 2004, socuvana

Opel Meriva 1.7 CDTI, 2004 godina Kolata e solidno socuvana ima kl...


2.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:44PEZO 107 1.0 BENZIN UVOZ GERMANIJA

PEZO 107 UVOZ GERMANIJA EKSTRA SOSTOJBA CENA 2700EU POVEKE.INFO ...


2.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:43PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

Pezo 207 cc 1.6i 2007god kabriolet 💪 Uvoz Holandija reg na mk cela ...


4.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:43AUDI A6 1.9TDI 131KS 2004 FACE LIFT

AUDI A6 1.9TDI 131KS FACELIFT 2004GOD UVOZ GERMANIJA REG NA BG CE...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:43SEAT LEON 1.9TDI 105ks

SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2006GOD REGISTRIRAN DO 7 MESEC 2023god IZ...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:43OPEL CORSA

Se prodava Opel Corsa 1.2 registrirana so 4 novi gumi maslo,filteri s...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:19E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 godina, avtomatski menuvac servis...


5.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:52Passat 1.9 TDI 2008

Passat 1.9 TDI proizveden 2008 godina, klimatronik,bluemotion, euro k...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:52Alfa Romeo 156 1.9 JTD 140hp

Kolata e vo odlichna sostojba i e registrirana cela god. Od oprema im...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:45Zamena 16 za 17 za tiguan

215 65 16 m+s Zamena za 235 55 17. m+s... gumite i bandasite se vo od...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:21MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA NAPRAVEN GOLEM I MAL S...


15.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:09Пежо 308 SW

Панорамски покрив. Двозонски климатроник. Регистрирано за 7 патниц...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:12Се продава Ford Mondeo

Сервисирано комплет, регистрирана зелен картон, оргинал атестирани фо...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:06Opel Astra J

Se prodava Opel Astra j 1.7 125ps Cosmo paket Kontakt samo na Vib...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:51  НОВ ОГЛАС

Se prodava Golf 7 1,4TSI 140ks R line

Se prodava Golf 7 1,4 TSI 140ks R line fabricka oprema Registrirana d...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:14  НОВ ОГЛАС

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks Vo ispravna sostojba i napraven go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:13  НОВ ОГЛАС

Опел Агила

Se prodava kola Opel Agila 1.2 benzin2000 god metalik siva vo odlicna...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:08  НОВ ОГЛАС

Ford Fiesta

Kolata e donesena od slovenija so vozenje,napreven servis: maslo,svek...


2.949 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:41Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

Alfata e vo besprekorna sostojba registrirana e cela godina do 14.09....


3.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.400 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:38Se prodava Polo

Poveke informacii na 071 733 821


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:34  НОВ ОГЛАС

Fijat Doblo 1.4 benzin 90 KS patnicko

Kolata e uvezena Sega plateni site davacki do registracija od eden ga...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:23Hyundai Lantra 1.6i

Se prodava Hyundai Lantra 1.6i vo odlicna sostojba registrirana cela ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:16Se prodava Smart ForTwo 600cc klima panorama

Smarto e vo odlicna sostojba. Registriran do 08/2023, smeneti maslo i...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:59PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007

SE PRODAVA PEUGEOT 307 1.6HDI 80KW 110KS REGISTRIRANO DO 27.12.2022 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:45Hyundai Accent

Vo super sostojba Za poveke inf javete se na 076552969


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:30BMW 118 d moze i zamena

Kolata e vo super sostojba nema nitubedna mana moze i zamena za pove...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:30Opel Astra H 1.7 Cdti 2007god

Broj 078 206 842 Ili viber 306989942101


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:17  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:59Seat IBIZA 1.4 TDI PERFEKTNO

Voziloto e vo pefektna sostojba. Motor i menjac rabotat idealno i ima...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:56PEUGEOT 207 1.4 HDI PERFEKTNO

Avtomobilot e kako nov, kako vnatre taka i nadvor. Motor i menjac rab...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:56CHRISLER NEON 1995 REGISTRIRAN DO 10M

Se prodav CHRYSLER NEON 1996 2.0B so atestiran plin Kolata e vo ispra...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:31CITROEN C3 2006 REGISTRIRAN DO 06ti MESEC 2023

CITROEN SE PRODAVA MALO GRADSKO VOZILO POGODNO ZA POCETNICI REGISTRI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:31Audi A5 3.0 TDI Quattro

* Maksimalno zacuvan * Registriran do Maj 2023, so zelen karton * N...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:30SEAT LEON 1.9TDI 2007 - "PERFEKTEN"

▪︎ Se prodava Seat Leon 1.9TDI 77kW 105ks ( BXE tip na motor bez dpf ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:19Opel Astra H 1.9cdti 120hp cosmo

Se prodava opel astra h karavan 1.9cdti 120hp 8v 11 mesec 2005g Regis...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:18  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


15.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:41seat leon 1.9 tdi 77kw 105ks 2007 god No1 mk

se prodava seat leon 1.9 tdi 77kw 105ks.2007 god reg do 08 2023 god s...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:34Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам