40 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII TENDI DVORNI OGRA...


45 €
или предлог цена
Вчера 11:10Elektricen Aparat za Zavaruvanje 160/180A trofazen

Elektricen Aparat za Zavaruvanje 160/180A monofazen/trofazen Gorenje...


8.000 МКД
или предлог цена
04 окт 07:26Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/230V - 3500W!

Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/230V-3500W. Peak Power 3500...


14.500 МКД
или предлог цена
04 окт 07:17Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/230V - 6000W!

Најнов со најнова технологија Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V-...


26.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
26.700 МКД
04 окт 07:17Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/220V - 2200W!

Нов Pure Sine Wave Power INVERTER 12V/220V-2200W. Peak Power 2200W, ...


6.900 МКД
или предлог цена
04 окт 07:16ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI KAPII TENDI


40 €
или предлог цена
03 окт 18:58BEKATON MONTAZA / БЕКАТОН МОНТАЖА

Вршиме професионална и квалитетна монтажа на сите видови на бекатон п...


14 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Занаетчиска дејност

30 сеп 08:38Elektrostatsko farbanje na metalnii aluminiumski proizvodi

Tehno-Zastita e firma koja od 1999godina , Koja pravi uslugi za elek...


1 €
или предлог цена
27 сеп 09:02Pushnica za meso , pusnica, пушница

Pusnica za meso PIM Haskovo inoks. So vnatresen dimogenerator za pil...


1.100 €
или предлог цена
19 сеп 12:31Најнов Pure Sine Wave Power INVERTER 24V/230V - 8000W!

Најнов квалитетен со чиста синусоида Pure Sine Wave Pover INVERTER 24...


550 €
или предлог цена
16 сеп 09:29СЕ ПРОДАВА ПЕЧЕЊАРА

Се продва печењара на плин со 3 фурни ,внатрешна димензија на фурните...


2.000 €
или предлог цена
12 сеп 16:17Pumpa za voda

Prodavam pumpa za hidrofor.ljupco 070255413


2.501 МКД
или предлог цена
03 сеп 08:49Korektor za napon

Prodavam korektor za struja koregira nizok napon i obratno. Tel 0702...


150 €
или предлог цена
03 сеп 08:48Masina za hemisko cistenje

Prodavam masina za hemisko cistenje polovna vo odlicna sostojba so ga...


6.250 €
или предлог цена
03 сеп 08:48Masina za hemisko cistenje

Prodavam masina za hemisko cistenje vo odlicna sostojba koja ne e uve...


6.250 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

03 сеп 08:48Susara so kondenzator

Prodavam malku koristdna susara profesionalna MIELE inoks.


449 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

03 сеп 08:48Kabina za peglanje

Prodavam kabina za peglanje palta ,pantaloni,kosuli kaputi,jakni idr.


268 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

13 авг 21:42Korektor za struen napon

Prodavam korektor za napon tel 070255413 Ljupco.


150 €
или предлог цена
18 јул 15:29Се продава угостителска опрема

Се продава угостителска опремаРаботни маси 216...


1 €
или предлог цена
06 јул 11:34Kupuvam perforator / zmba 40mm

Kupuvam perforator / zmba 40mm


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Професионални алати

04 мај 09:42Продавам прасиња

Продавам прасиња цена по договор телефон за контакт 078221766 и 0713...


1 МКД
или предлог цена
19 апр 11:01prodavam telinja

prodavam telinja 3 evra kilo Vase 078221766 i 071373144


3 €
или предлог цена
19 апр 10:59Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА 230V/1,5KW

Се продава Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА монофазна 230V/1500W, кори...


10.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Останато

14 мар 18:40ALUMINSKI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI


35 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Занаетчиска дејност

16 дек 08:47prodavam telinja

prodavam maski telinja cena po dogovor 078221766 i 071373144 Vase


1 €
или предлог цена
20 ное 11:08KOVANI OGRADI

Izrabotka na kovani ogradi, gelenderi, kapii,mebel od kovano zelezo, ...


1 €
или предлог цена
24 окт 08:21ZATVARAC za kapacinja sisinja i tubi inox

Zatvarac za kapacinja za sisinja,plasticni tubi,kanti.Za dve dimenzii...


1 €
или предлог цена
28 авг 22:48Pnevmatika aktuator ventil od inox za prehrana

Pnevmatski ventil so aktuator za cevna instalacija za prehrana ,tecno...


1 €
или предлог цена
28 авг 22:47Pakerka za seker,majonez,sampon, dozerka

Pakerka za pakuvanje na praskasti materijali ,zrnesti, ili tecni-gust...


1 €
или предлог цена
30 јун 23:03Продавам столарска фреза и шлајферица

Продавам столарска фреза и трачна шлајферица, германско производство....


800 €
или предлог цена
02 мај 21:09Kvarcen pesok / Кварцен песок

Сушен, сепариран, кварцен песок за повеќе намени како: - пескарење, ...


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Суровини

08 апр 11:26продавам пауни

се продаваат машки млади пауни цена по договор телефон 078221766 и ...


1 €
или предлог цена
13 фев 11:43REKREATIVEN UGOSTITELSKI KOMPLEKS

- Се наоѓа на само 12 км од центарот на Скопје, сместено во падинит...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бизнис контакти

23 јун 12:59Limar

Izrabotuvam gradezna limarija opsivki veterljsni pokrivanje opsivki ...


10 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Останато

26 апр 17:51Gradezna limarija

Izrabotuvam gradezna limarija pokrivanje patosiranje opsivanje oluci...


7 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Опрема за градежништво

26 апр 17:50Aparat za zavaruvanje (monofazen)

M


По Договор
или предлог цена
28 фев 20:36Kompresor (trofazen) 250l

M


По Договор
или предлог цена
28 фев 20:36Toyota ESP9100 Net

Многу убава вез машина за продажба Оваа 15-игла машина со автоматско ...


2.700 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

29 сеп 18:22Кабел

Продавам bakaren кабел 75 metri (gumen kabel zastita) Vo ispravna s...


5.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 18:24Aparat za varenje Cena po dogovor

Nov poradi dolg


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Професионални алати

23 авг 22:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам