3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za hemisko cistenje

Prodavam masina za hemisko cistenje vo odlicna sostojba koja ne e uve...


6.250 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

03 сеп 08:48Susara so kondenzator

Prodavam malku koristdna susara profesionalna MIELE inoks.


449 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

03 сеп 08:48Kabina za peglanje

Prodavam kabina za peglanje palta ,pantaloni,kosuli kaputi,jakni idr.


268 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Индустриски машини

13 авг 21:42Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам