1 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

REKREATIVEN UGOSTITELSKI KOMPLEKS

- Се наоѓа на само 12 км од центарот на Скопје, сместено во падинит...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Бизнис контакти

23 јун 12:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам