Сопиште
                   
1 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА 230V/1,5KW

Се продава Пумпа за Хидрофор ЕЛЕКТРОКОВИНА монофазна 230V/1500W, кори...


10.000 МКД
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Останато

14 мар 18:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам