Аеродром
Подкатегорија:
                   
83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam kvalitetna tava

prodavam teska kvalitetna tava golema i dlaboka donesena od francija,...


1.000 МКД
или предлог цена
04 фев 14:40prodavam tefal tavce za palacinki

prodavam tefal tavce za palacinki kontakt aleksandra 077 823 129


600 МКД
или предлог цена
04 фев 14:40prodavam novi zavesi

prodavam novi zavesi doneseni od francija, beli. kontakt aleksandra 0...


1.200 МКД
или предлог цена
04 фев 14:40prodavam neupotrebuvan italijanski porcelam

prodavam 6 neupotrebuvani tanjiri italijansko proizvodstvo.kontakt al...


700 МКД
или предлог цена
04 фев 14:39prodavam nov zepter posluzavnik

prodavam nov zepter posluzavnik so dimensii 53sm i 32sm. kontakt alek...


3.000 МКД
или предлог цена
04 фев 14:39prodavam set za gotvenje

prodavam set za gotvenje nov donesen od francija.kontakt aleksandra 0...


600 МКД
или предлог цена
04 фев 14:39MG Set 12 tendžerinja Germany

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set 12 germanski tendžerinja, po...


120 €
или предлог цена
01 фев 13:04HOFFMAYER set 18 tendžerinja Germany

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set 18 germanski tendžerinja, po...


180 €
или предлог цена
01 фев 13:04ZEPTER Set 48 pcs pribor za ručavanje

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen pribor za ručavanje, poradi sele...


200 €
или предлог цена
01 фев 13:04YEPTER Set 12 tendžerinja + noževi so lupač

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen Zepter set od 12 tendžerinja za ...


230 €
или предлог цена
01 фев 13:04ZEPTER 24pcs set inox pribor za rucavanje

ITNO !!! Se prodava nov, nekoristen Zepter set inox pribor za rucavan...


160 €
или предлог цена
01 фев 13:03Nova tava Tefal

Nova Tefal teflonska crvena tava so racki, vnatreshna dimenzija 27 x3...


1 МКД
или предлог цена
30 јан 15:29Porcelanski sad

Titov Veles Jugoslavija 700 den


11 €
или предлог цена
29 јан 15:53PRODAZBA TANJIRA NA GOLEMO

Se prodavat tanjiri na golemo.Cena od 60 do 100den.Kolicina okolu 30 ...


60 МКД
или предлог цена
22 јан 13:39prodavam servis od 12 tanjiri

prodavam servis od 12 stakleni tanjiti za 800 den.kontakt aleksandra ...


800 МКД
или предлог цена
21 јан 13:30prodavam 8 tanjiri golemi

prodavam 8 golemi tanjiri za 600 den.kontakt aleksandra 077 823 129


600 МКД
или предлог цена
21 јан 13:27prodavam kristalni bonbonierki

prodavam kristalni bonbonierki dvete za 600


600 МКД
или предлог цена
21 јан 13:01Plasticni korpi za kolaci i torti

Plasticni korpi za kolaci i torti. Cena za site tri 500 den. Mob.07...


500 МКД
или предлог цена
15 јан 14:33MASINA ZA TESTO PIZZA PIZZI

PRODAVAM MASINA ZA TESTO DOBRO SOCUVANA VO ODLICNA SOSTOJBA


1 €
или предлог цена
11 јан 09:05PRODAVAM TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA

TRI GOLEMI TENDZERINJA ZA AJVAR ILI DRUGA NAMENA, MNOGU MALKU KORISTE...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Садови и прибор / Останато

10 јан 09:59Plasticno korito + 4 pomali plasticni sadovi

Se prodavaat novo korito dijametar 45 sm ,plasticen sad 35 sm,plastic...


1.000 МКД
или предлог цена
09 јан 10:26prodavam nov porcelanski servis

prodavam nov neupotrebuvan servis porcelanski kontakt aleksandra 077 ...


800 МКД
или предлог цена
07 јан 23:41prodavam golem posluzavnik

prodavam golem posluzavnik so dimenzii 80sm na 30sm.kontakt 077 823 1...


3.000 МКД
или предлог цена
07 јан 23:40K9rpa za skladiranje

Se prodava plasticna korpa na spratovi za skladiranje . Cena 500 den...


500 МКД
или предлог цена
01 јан 11:53Tegli / Тегли

Prodavam ednas koristeni, cisti, dezinficirani tegli so kapak. Imam o...


По Договор
или предлог цена
31 дек 16:52Сет 250 ml садчиња - Нови

15 комада. Број за контакт 075 27 42 42


600 МКД
или предлог цена
23 дек 11:38DELIMANO Set noževi i lupač

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen set od 2 noža i lupač za kujna, ...


700 МКД
или предлог цена
21 дек 20:18TEFLON tava so kapak i racka

ITNO !!! Se prodava Teflon tava so kapak i racka, nova nekoristena, p...


1.000 МКД
или предлог цена
21 дек 20:18ИНОКС 18/10 ТАВА СО КАПАК

ITNO !!! Se prodava nova nekoristena tava inoks so kapak (poradi sele...


1.800 МКД
или предлог цена
21 дек 20:17TEFLON tava sp kapak i racki

ITNO !!! Se prodava Teflon tava so kapak i dve rački, nova nekoristen...


1.100 МКД
или предлог цена
21 дек 20:17SWISSHOME Royalty Line set 25pcs za ručavanje

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen pribor od nozevi za kujna, porad...


180 €
или предлог цена
21 дек 20:16EXCLUSIVE Line set (7+2) noževi

ITNO !!! Se prodava nov i nekoristen pribor noževi, poradi selenje od...


100 €
или предлог цена
21 дек 20:15DELIMANO Green planet starter SET

Nov neotpakovan


4.500 МКД
или предлог цена
21 дек 19:03prodavam nov ostrac za nozevi

prodavam nov ostrac za nozevi donesen od francija kontakt aleksandra ...


500 МКД
или предлог цена
18 дек 16:54prodavam nov set nozi i ostrac

prodavam nov set noz i ostrac doneseni od francija kontakt aleksandra...


600 МКД
или предлог цена
18 дек 16:53prodavam kujnski multinamenski nozici

prodavam novi kujnski multinamenski nozici doneseni od francija.konta...


500 МКД
или предлог цена
18 дек 16:52prodavam kujnski nozici

prodavam novi kujnski nozici doneseni od francija.kontakt aleksandra ...


500 МКД
или предлог цена
18 дек 16:51prodavam zemjeni sadovi

prodavam zemjeni sadovi kontakt aleksandra 077 823 129 site 5 za 500 ...


500 МКД
или предлог цена
08 дек 15:55prodavam zatvarac za tegli

prodavam metalen zatvarac za tegli.kontakt aleksandra 077 823 129


300 МКД
или предлог цена
22 ное 21:36prodavam porcelanski servis

prodavam porcelanski servis nekoristen,koj se sostoi od 6 golemi tanj...


1.000 МКД
или предлог цена
13 ное 00:25Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам