Прилеп
                           
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Vikendica + Objekt (Povodenici)

Prodavam vikendica +objekt (farma) so 120metri kvadratni na 2 sprata ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

20 сеп 20:32APARTMAN STAN SMESTUVAJNE

STANOVI APARTMANI SMESTUVAJNE


1.111 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

20 сеп 20:00Se izdava prostor za sekakov vid na zabavi

Se iznajmuva prostor za sekakov vid na proslavi Pobrzajte zakazete g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

08 сеп 12:05Vikendica so ovostarnik

Se prodava vikendica na 2 sprata, so ovostarnik na vkupna povrsina od...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

03 сеп 08:43Vikend kuka -selo Krstec

Se prodava vikend kuka 44 m2, gradina 378m2, dvor 73m2.Se naoga vo se...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

30 авг 21:57Se prodava Vikendica vo Prilep

Se prodava Vikendica vo Prilep patot prema ezero nasproti bazata od M...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

16 авг 19:33PRODAVAM VIKEND KUKJA - TOP LOKACIJA

Se prodava vikend kukja vo odlicna sostojba, namestena komplet na mno...


17.900 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

16 авг 14:37VIKENDICA VO BELOVODICA

Se prodava kujka .vikendica vo selo Belovodica Stara gradba od kamen ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

06 авг 15:51SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC POD PRILEPSKO EZERO !!!

Se prodava VIKENDICA SO PLAC pod PRILEPSKO EZERO na 100 metri od rest...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

01 авг 18:02kupuvam vikendica ili plac vo PLETVAR

kupuvam vikendica ili plac vo s.Pletvar ili okolinata. Informacii na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

30 јун 21:16Vikendica

Se prodava vikendica vo blizina na straro industrisko so ovostarnik o...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јун 18:10Kuka so lozje

Prodavam kukarce so 2 dekari lozje Na dobra lokacija vo blizina na p...


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 јун 16:56Vikendica vo Orevoec

Se prodava vikendica vo s.Orevoec od 50m2 legalizirana plus 50m2 za o...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 јун 21:48Vikendica

Se prodava vikendica vo selo krapa nad barbaras vikendicata e nova gr...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 мај 01:36СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА СО ОБРАБОТЛИВА ПОВРШИНА

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА НОВА ГРАДБА ,КОМПЛЕТ УРЕДЕНА СО КУЈНА КУПАТИЛО Д...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

28 апр 09:36ВИКЕНДИЧКА ВО ВИТОЛИШТЕ

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕНА ВИКЕНДИЧКА НА ВЛЕЗОТ ВО С.ВИТОЛИШТЕ,МАРИОВО ДО ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 сеп 12:29Се продава викенд куќа

Се продава викендица зад Мермерен комбинат со површина од 3800 m2,лег...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

31 мај 20:46Baram vikendica vo Stenje

Baram vikendica vo Stenje


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

24 мај 15:48kupuvam vikend kujka vo krusevo

kupuvam vikend kujka vo krusevo,t.e. periferijata,site ponudi na 0765...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

21 мар 12:07kupuvam vikendica ili plac vo KRSTEC

kupuvam vikendica ili plac vo s.Krstec ili okolinata. Informacii na t...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

22 ное 22:45KUPUVAM VIKENDICA (STARA KUKA) PLETVAR,LENISTE .....

Kupuvam vikendica ili plac vo okolinata na Pletvar ili Leniste Kont...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

15 јун 09:51Се продава викендица

Се продава викендица, со дневен престој и таванска спална, со место д...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

19 апр 15:40Vikendica so Niva 4 dekari

Legalizirana Vikendica(prizemje i tavanski) so komplet dokumentacija ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

14 дек 09:40BARAM DA KUPAM VIKEND KUJKA

BARAM DA KUPAM VIKEND KUJKA VO ATAROT NA MARKOVA CESMA VO PRILEP. PO ...


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

08 дек 20:01Викендица Vikendica

Викендицата се наоѓа во индустриска зона, со многу добра местоположба...


3.000.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

08 окт 10:47ВИКЕНДИЦА ПОВОДЕНИЦИ

ВИКЕНДИЦА на два декари нива, на два спрата со плоча. Оддалечена три ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

21 сеп 12:49Викенд куќа во Маркова чешма Прилеп

Се продава викенд куќа во Маркова чешма Прилеп, дворно место од 4 дек...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

09 сеп 16:48Vikendica kaj Prilepskoto Ezero Tel 070 632918 Ana

Se prodava vikendica Kaj ezeroto prilep.1600m2.So lozje i ovostarnik...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

18 авг 12:55Vikendica dolno sadovo!

Se prodava niva so vikendica vo industriska zona vednas pod tehnickio...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

17 мар 09:22Vikendica vo s.Belovodica

Се продава супер луксузна викенд куќа во С.Беловодица-ЛЕГАЛИЗИРАНА. В...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

31 јан 10:30Se prodava vikend kuca od 36m2plus 1000m2 mesto

Se prodava vikendica mesto vikano razleiste pred malo konjare potocno...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

20 ное 19:50Vikendica

Se prodava vikendica vo mesnosta toplica na patot za radobil 2 sobi p...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

09 авг 06:41Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам