Прилеп
                           
119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Простор за секаква намена

Се издава за повеќе информации јавете се на 076-217-171


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 сеп 19:37Промовирано

СЕ ИЗДАВА

Se izdava deloven objekt 700 kvadrati na dve nivoa .Moze i samo prize...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 18:12Се издава дуќан

Се издава дуќан/цвеќара на приземје, во зградата од поранешен хотел с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 14:24Dukan / Дуќан

Se izdava dukan pogoden za sekakva namena. Ul. Aleksandar Makedonski...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 04:42Се продава дуќан во стара чаршија

Се продава дуќан во стара чаршија во улицата наспроти саат кулата


165.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 20:58  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se IZDAVA DUJKAN Komplet renoviran deloven prostor za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 19:53Se PRODAVA dujkan vo strog centar na PRILEP

Se prodava odlicen dukan vo centarot na prilep na vlezot od pazarot.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 18:53Дуќан во центар на Прилеп

Се изнајмува дуќан во строгиот центар на Прилеп на булевар „Гоце Делч...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 12:17Se izdava ili prodava

Se izdava ili prodava sprat od dukan 87m2 prizemje Ili 102 m2 1-s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 сеп 20:06Se izdava ili prodava

Se izdava ili prodava deloven objekt na sprat 102 m2 ili prizemje 8...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 сеп 19:46Dukan vo centarot

Se prodava dukan pokraj reka vo centarot na prilep na dva kata i eden...


140.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 сеп 13:59Се издава деловен простор од 93м2

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плошта...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 сеп 09:38Dukjan 25m2 vo centarot na Prilep - do Avto Champion

Се издава дуќан 25м2 во центарот на Прилеп, веднаш до Авто Шампион, с...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 сеп 16:14se prodava dukan na ulica mice kozar tel 070 808 359 kire

se prodava dukan poranesen flizerski salon a sega brzo kozmeticki sal...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 сеп 14:37Се издава

Se izdava dukan 38m² vo novata katna garaza, na prizemje za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 сеп 21:07Dva dukani vo novata katna garaza vo Prilep

Se prodavaat dva dukani vo novata katna garaza ( trgovski centar ) ka...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 сеп 16:54Se izdava dukan vo novata katna garaza Prilep

I istiot se prodava ili zamena za stan


250 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 сеп 16:08Dukan, Magacin, deloven prostor

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 сеп 10:17Се продава/издава дуќан во новиот трговски центар

Се продава/издава деловен простор/дуќан во новиот трговски центар во ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 сеп 09:32Простор за секаква намена

Се издава за повеќе информации јавете се на 076-217-171


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 сеп 19:37se prodava dujkan

seprodava dujkan vo blizina na visokata ekonomska skola pogoden za ko...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 сеп 01:34Se izdava deloven prostor Се Издава Деловен простор

Se iznajmuva izdava deloven prostor, kancelarija dukan vo centarot na...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

07 сеп 17:39Dukan

Se prodava dukan 60m2 i apartman 40m2 vo centaro na grad Prilep odma...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 сеп 21:14Izdavam ducan vo Tocila

Renoviran, dograma nova, laminat, opcii za toplenje drva, peleti, s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 сеп 19:45Dujkan Vo Varos

se izdava dujkan vo varos 36m2 so struja voda wc dujkanot e na gl...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

03 сеп 12:27Се продава deloven prostor/dukan 38 m2,

Se prodava deloven prostor/dukan 38 m2, istiot se naoga vo noviot trg...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 авг 22:45SE PRODAVAAT DVA DUKANI VO STARA CARSIJA

DUKANITE SE NAJDUVAAT VO KOMPLEKSOT DUKANI ZAD LOVECKO ZDRUZENIE. TEL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 авг 08:50Se izdava dujkan vo pazarot vo Prilep

Dujkanot e na 2 sprata i moze da se koristi za sekakva namena. KONTA...


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 авг 05:56Se prodava dukjan pozadi apteka zegin karsi kafic sidro

Dukanot e vo odlicna sostojba pogoden za sekakva namena. 17m2 plus 17...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

30 авг 13:58Се издава дуќан во центарот на Прилеп

Дуќанот се наоѓа на главна улица наспроти СЕТЕК маркет со два влеза и...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

30 авг 10:09Се издава угостителски објект

Се издава угостителски објект, празен или опремен во центарот на град...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 авг 21:41se izdava dujkan vo centarot na Prilep

Се izdava дуќан во центарот на Прилеп На самиот влез на градскиот п...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 авг 18:02СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - ПРОДАВНИЦА

Се издава деловен простор на ул Октомвриска 66 Прилеп. Опремен со ала...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

25 авг 16:52СЕ ИЗДАВА ДУЌАН

Се издава дуќан 70 м2 Контакт 075 208 595


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 авг 11:17СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се издава деловен простор на 1 кат од 650 м2, со можност да се дели ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 авг 11:17Se prodava razraboten restoran KINO kitchen & bar vo Prilep

Se otstapuva razraboten restoran vo centarot na Prilep, dobro poznati...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 авг 15:34Se prodava deloven objekt Dukan

Prodavam deloven objekt,legaliziran so imoten list.Se naoga na ul Ord...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

13 авг 18:48Дуќан во Стара чаршија

Се продава дукан во Стара чаршија Информации на телефон 075-308-389,...


99.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 авг 15:28Се изнајмува деловен простор во строг центар

Се изнајмува деловен простор во вкупна површина од 319 м2, приземје п...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 авг 15:07Се издава реновиран дуќан

Се издава дуќан во населба Точила,Трговски центар на 1 кат,комплетно...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 авг 16:42SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR

Se izdava dukan vo centarot na gradot odma nasproti KALIPSO pozadi BI...


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 авг 10:22Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам