Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Video kamera hitaci

Se prodava video kamera hitaci vo ispravna sostojba na kaseti so kom...


10 €
или предлог цена
11 окт 11:40Sony FDR-AX700 4K Camcorder

Sony FDR-AX700 4K Camcorder so adapter, 2 baterii, polnac za dve ba...


1.500 €
или предлог цена
13 мај 18:56KAMERA ZA SMIMANJE NAPRED I NAZAT ZA AVTOSKOLA,KAM

- KAMERA SO DVE LEKI ZA SNIMANJE NAPRED I NAZAT ISTOVREMENO VO HD VID...


3.500 МКД
или предлог цена
13 мај 09:11wide-angle lenses, sirokoagolen objektiv

широкоаголен објектив 49 мм. со макро.


800 МКД
или предлог цена
12 мај 16:59GoPro 7 black

Prodavam NOVA Go Pro 7..!! Kupena e od Neptun. Nova neupotrebuvana ...


299 €
или предлог цена
27 апр 08:33Aparat Canon SX 200is

Aparatot e kako nov vo kutija,so nego si odat site originalni raboti:...


3.000 МКД
или предлог цена
26 ное 09:59WI-FI ROTIRACKA HD-KAMERA SO AUDIO SLUSANJE I ZBORUVANJE

- PRODAVAM NOV MODEL NA WI-FI BEZICNI ROTIRACKI HD-KAMERI 360X180 STE...


2.500 МКД
или предлог цена
22 јул 08:12Go Pro 5 hero black

Se prodava Go Pro hero 5 black vo odlicna sostojba. Vo cenata se vklu...


По Договор
или предлог цена
20 мај 13:00IP KAMERI,VIDEO NADZOR,ALARMI LCD VIDEOFONI POPUST

-DAHUA PROFESIONALNA OPREMA: - ANALOGNI I DIGITALNI KAMERI . -DVR ...


1 €
или предлог цена
29 ное 08:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам