Прилеп
                   
2032 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENO CLIO РЕНО КЛИО ОДЛИЧНО СОЧУВАНО МАЛО ГРАДСКО ВОЗИЛО

СЕ ПРОДАВА RENO CLIO ОДЛИЧНО СОЧУВАНО, ФУЛ ОПРЕМА РЕАЛНА КИЛОМЕ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 ное 15:26Промовирано

WV GOLF PLUS 1.9tdi

WV GOLF PLUS - 1.9 TDI DPF G. PROIZ-2007- TOUR EDITION -REGISTRIRAN...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:24Промовирано

OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 18td 1997 god registrirano do 9ti mesec 2023t...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:04PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatroni...


8.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.999 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:35JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:132009 Santa Fe, 4WD

Se prodava santa fe, 2.2 crdi 4WD, 155ks, automatic, 2009 god. prva r...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:55ALFA ROMEO 147 BENZIN PLIN ATEST 2003 GODINA REGISTRIRANA

Alfa Romeo 147 Twin Spark Benzin Plin 2003godina Registrirana do Jun...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:32Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:40Citroen C4 Picasso 1.6 HDI

Se prodava vo perfektna sostojba uvezeno od Swiss so vozenje mn mala ...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:40Peugeot bipper

Pezo bipper sega servis novi gumi tovarno 500 kg 14.HDI zvoni 070...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:29Se prodava Mercedes c200

Mercedes c200


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:22GOLF 5 1.9 TDI 2006 GOD

Golfot e vo odlicna sostojba Registriran cela godina do 11 mesec 20...


4.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.999 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:07WV Passat B 6DSG

PASSAT B6 2.0TDI 170KS FABRICKI HIGTLINE OPREMA VO EXTRA SOSTOJBA B...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:01Alfa 147 fejslift 2008god delovii

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:52Alfa 159 1.9 jtdm delovi 2009

Novo delovi alfa 159 1.9 jtdm 110kw 2009 godiina se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:49Alfa 156 delovi za 1.8 1.9 2.0 i 2.4 se sto vi trevba

Delovi za alfa 156 i 147 twin spark i jtd imam se


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:49Delovi alfa romeo 147

Sekakvi delovi za alfa romeo 147 078572642 078572642 078572642


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:49Seat Toledo 1.9TDI

Se prodava odlicno socuvano Seat TOLEDO 1.9TDI so full oprema 075296...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:37Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks

Se prodaa seat leon 1.9 tdi 105ks Vo ispravna sostojba i napraven go...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:35Bmw e 36 318 tds na delovi

Bmw e 36 318 tds na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:26FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


4.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:18VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


14.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:18FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA BENZIN - PLIN PRVA REGIST...


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:18FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:17DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.6 16V

Se prodavaat delovi za opel astra


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:56DELOVI ZA FIAT PUNTO

Se prodavaat delovi za punto 1.1 i 1.2 benzin


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:56DELOVI ZA PEUGEOT 106

Se prodavaat delovi za POUGEOT 106 motor 1.1 benzin 97'


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:56POLOVNI DELOVI ZA RENAULT CLIO 1.2 BENZIN

Clioto se prodava na delovi .Motor 1.2 8v i 1.4 8v .vo super sostojb...


99 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:55OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2010 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija


6.399 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:41Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:38Се продава Ford Mondeo

Сервисирано комплет, регистрирана зелен картон, оргинал атестирани фо...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:33SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:20VW POLO 1.6 TDI

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW POLO 1.6 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:07FORD FOCUS TITANIUM EXTRA ZACUVAN

KOLATA E EURO 5 1.6hdi 8v.115ks. REG.SO ZELEN KARTON FULL OPREMA N...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 10:04Audi a3 2.0 tdi facelift

Prodavam audi a3 2.0 tdi 2009/2008 vo mk soobrajkajna.Kolata e uvezen...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:48Se prodava alfa romeo 147

Se prodava alfa romeo 147 so pominata registracijata Povejke info na ...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:27Kolata se prodava

Se prodava lada 110 marka lada vaz, Registrirana do 8 mesec 2023 god...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 09:07MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:25TENAULT.. MEGANE.. 1.6.. TNG....... 0000

Odlicno Izlupen lakot na predna hauba Reg do 11 mesec 2023


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:10Citroen saxo

Dobri gumi nov akomulator refistrirana


550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 07:11Mercedes A190 2000

Registrirano do 15 dekqemvri servisirano benzin plin so sitni karose...


1.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.250 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 06:00Peugeot 207 1.6 бензин - ТОП СОСТОЈБА !!!

Се продава Peugeot 207 1.6 бензин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА Колата е...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 00:25Страна 4 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам