Прилеп
                   
2320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Peugeot 207 cabrio

Se prodava Peugeot 207 cabrio 2008godina 1.6 benzin Mozi zamena z...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:57Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Opel Astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna registrirana euro kuka soncev krov...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 17:30hyundai terracan 2.9 crd

ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, КРАМПОН ГУМИ, ФОЛИЈА СО А-ТЕСТ. МАКАРА ОД 5 ТОНИ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:58SE PRODAVA BMW 525D XDRIVE F10 M-PAKET

Broj za kontakt:075 736 654


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:43Opel Astra F 1.4 A-Test Plin

1.4 со А-тестиран плински уред. Направен мал сервис масло и филтри. Н...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:33Se prodava Toyota

Toyota avensis 2.0 85kw kolata e staklo pali vozi Kontakt 076 278 08...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:41Mercedes ML270 cdi

Mercedes ML270 Registriran cela godina 09/2023 Kozen enterier Gre...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:17Се продава Peugeot 309 GL 1.4 Бензин/Плин

Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра сос...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:06Hyundai Lantra 1.6i

Se prodava Hyundai Lantra 1.6i vo odlicna sostojba registrirana cela ...


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:56FIAT UNO

prodavam fiat uno 1.0 bezoloven benzin 2000 godina 150000 km. vo dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:54СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ КОРСА 1.2 2004 ГОДИНА

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ КОРСА 2004 ГОДИНА, РЕГИСТРИРАНА, А-ТЕСТИРАНА, ЗА...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:44  НОВ ОГЛАС

BMW X5 3.0xd PANORAMA CH

Se prodava BMW X5 xdrive 3.0d 236ks 2008godina uvezen od CH🇨🇭Regist...


12.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:33Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:07Chevrolet Aveo 1.2i 2007g

✅ Se prodava Chevrolet Aveo 1.2i 2007god ✅ Registrirano do 02/2023 ...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:07VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Audi A3

Se prodava audi a3 1.9 110ks Registriran do juni 2023 Servisiran ,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:28SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:19Audi A5 3.0 TDI Quattro

* Maksimalno zacuvan * Registriran do Maj 2023, so zelen karton * N...


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:10opel korsa 1.0 12v

opelot e registriran cela godina nisto ne fali pali teraj nema nikakv...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:57opel korsa 1.0 12v

opel ispraven registriran zelen karton


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:57Se prodava Smart ForTwo 600cc klima panorama

Smarto e vo odlicna sostojba. Registriran do 08/2023, smeneti maslo i...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:52Golf 4 na delovi

Se prodava Golf4 na delovi,benzin 1,6


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:45Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:36FORD FOCUS 1.8 TDCI 2001 g. ima reg FUL

SE PRODAVA FORD FOCUS 1.8 TDCI, 2001g. REGISTRIRAN DO 07.2023 g, KLI...


2.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33Passat 1.9 TDI 2008

Passat 1.9 TDI proizveden 2008 godina, klimatronik,bluemotion, euro k...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 godina, avtomatski menuvac servis...


5.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:33Audi A4

Audi A4 1.9 TDI 131 ks God.2001 Reg.28.11.2022


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:30FORD FOCUS 1.6 TDCI FUL mozna zamena za pomalo

ZA KES ODLICNA CENA MOZNA ZAMENA ZA POMALO VOZILO MNOGU ZACUVAN FOR...


3.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:25  НОВ ОГЛАС

BMW 32OD MOZNA ZAMENA ZA KOMBE SO 9 SEDISTA

BMW 320D 2005 GODINA REGISTRIRANO SERVISIRANO,POTISNA LAMELA ZAMAEC...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:12  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA BMW 120D

SE PRODAVA BMW 120D, REGISTRIRANO, SERVISIRANO MOZNA ZAMENA SO MOJA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:09  НОВ ОГЛАС

Golf 5 1.4tsi 2006

Samo za vistinski uzivateli na brza sportska kola! Registrirana V...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:55seat leon 1.9 tdi kes zamena golf audi passat bmw mercedes

proba proverka kade sakate reg do 08 so z karton 2023 servis novi gum...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:49peugeot 2.2 hdi 2009

registriran .ne uvezuvan.kozen enterier.greaci vo sedista .xsenon.kom...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:45Citroen c5 1.6 hdi 110 ks 2009

Registriran cela godina .servisiran .najvisoko nivo na oprema.vo odli...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:45DELOVI ZA VW TOURAEG,OPEL ASTRA,RENAULT MEGANE

DELOVI ZA TOUAREG 2.5 DELOVI ZA OPEL ASTRA 1.4 BENZIN DELOVI ZA REN...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:33  НОВ ОГЛАС

DELOVI ZA BMW 530D

DELOVI ZA BMW 530D


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26  НОВ ОГЛАС

Audi A3 2.0TDI

Audiot e vo odlicna sostojba reg so napraven kompleten servis i novi ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:25DELOVI ZA RENAULT MEGANE 1.6 BENZIN

DELOVI ZA RENAULT MEGANE 1.6 BENZIN 16V


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:24  НОВ ОГЛАС

FORD MONDEO 2.0TDCIII STRANSKI

Ford mondeo stranski 2.0tdci


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:21  НОВ ОГЛАС

Renault Scenic 1.9 DCI

Се продава Renault Scenic 1.9 DCI во екстра состојба Опрема: -Елект...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:13Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам