Прилеп
                           
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 19:11APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Smestuvajne Prilpe info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 17:07Se izdava

Se izdava kompletno namesten Stan vo naselba Tocila zgrada A1 od 10ti...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 16:39Se izdava stan

Se izdava stan pod kirija vo Prilep. Poveke informacii na 072 265 426


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 12:02  НОВ ОГЛАС

APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Apartmani vo Prilep Smestuvajne info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 08:20Se izdava kompletno namesten stan

Се издава комплетно наместен стан. Јужен над болница на 3 кат, со сол...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 07:49SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN

SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN. STANOT E MNOGU DOBRO SOCUVAN E ...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 07:01Se prodava stan 45m2

Se prodava stan 45m2 stamben prostor i 6m2 vizba na prv sprat so cis...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 дек 19:05Издавам стан

Во центар на Прилеп, се издава наместен стан. Погоден за семејство на...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 дек 18:21Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 дек 13:46Издавам стан во Точила

Издавам комплетно наместен и климатизиран стан во Точила. Станот е на...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 ное 19:00Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 ное 09:08SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 ное 08:12АПАРТМАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ -Точила

Издавам комплетно опремен климатизиран стан за краток престој. Поседу...


70 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 20:44SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Kompletno opremen so kujna , trpezarija za 4 ,dnevna so dva lezai,mas...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 19:10Stan za prodazba vo Cumovcanec

Se prodava Stan vednas vselliv no so postara pokukjnina na 1 sprat. L...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 11:14Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 11:13se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 10:48SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR

SE Izdavaat dva stana od po 75 m2 Eden apartman od 45 m Luksuzno na...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 08:46Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 08:46Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 08:46Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 08:46Se iznajmuva apartman za kratok prestoj

Blisku cenatarot vo Prilep vo tivka i mirna okolina se iznajmuva apa...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 01:17APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj ,apartmani za nokevjne, Prilep cenrtalen del kaj Teata...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 ное 15:06APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

KRATOK PRESTOJ VO PRILEP Apartmani info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 ное 15:01STAN SOBI SMESHTAJ

STANOVI I SOBI ZA NOKEVAJNE KRATOK Prestoj vo Prilep info na 076 959 ...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 ное 15:01Se izdava namesten stan Tabana 60m2

Se izdava namesten stan vo zelenite zgradi Tabana/Gokdere. Stanot e k...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 ное 12:33Se izdava namesten stan Centar 50m2

Se izdava namesten stan 50m2 vo novata zgrada Terakota 3. Stanot ima...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 ное 12:33Stan tocila 1 zgrada a2 prv kat

Tocila 1 zgrada a2 nakrsi industrisko uciliste na prv sprat 45m2 vizb...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 ное 21:29Изнајмувам стан за деловен простор/канцеларии

Се изнајмува деловен простор во строг центар на Прилеп, на сам булева...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 ное 16:46Се ИЗНАЈМУВА АПАРТМАН ЗА КРАТОК И ПОДОЛГ ПРЕСТОЈ

Далеку од градскиот метеж , а сепак блиску до центар , се изнајмува а...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 ное 01:26Se iznajmuvaat 3 Studija od po 35m2

SLOBODNI SLOBODNI studijata se so posebno vc i tus.tv.internet 0754...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 ное 09:45VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN APA

Vo strogiot centar na gradot pretezno namenet za stranci SLOBODEN OD ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 ное 09:45Se izdava stan vo naselba tocila komletno namesten

Se izdava stan vo naselba tocila kompletno namesten stan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 ное 20:24Се продава трособен стан (stan) во Прилеп на екстра локација

Екстра стан екстра локација екстра цена. 87м2 стамбен простор и 11м2 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 ное 20:29Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 ное 18:57SE IZDAVA APARTMAN - STAN VO CENTAR ZA PRIVREMEN PRESTOJ

Stanot evo centar na Prilep na prizemje kompletno namesten...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 ное 19:26Се издава стан

Се издава стан во центарот на градот. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 ное 13:00Се издава спрат од куќа

Во непосредна близина на О.У."Гоце Делчев,"се издава спрат од куќа 2....


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 ное 12:47Се издава стан во центар

Станот е на центар. покрај за домување погоден е и за ординација и ка...


8.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 ное 22:44Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам