205 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DVR HIKVISION DS-7216HVI-ST

Во одлична состојба ,многу малку користено 16 channels


1 €
или предлог цена
Денес 10:09



Hi Fi sistem TECHNICS/SONY

Resiver - SA-EX120- prodaden Cd - SL PG370A - prodaden Zvucki - SO...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Денес 09:10



Снимање со дрон / Snimanje so dron

Професионално снимање и фотографирање со Дрон во FULL HD или 4K резол...


100 €
или предлог цена
Вчера 22:22



Bluetooth slusalki SONY WH400 novi

Se prodavaat bluetooth slusalki Sony WH 400 novi. -Bluetooth i wirel...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:41



  НОВ ОГЛАС

Televizor,crt,,Toshiba,,Bomba,

Se prodava televizor,crt, Toshiba,Bomba,model 21G5XRT so dalecinsko i...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:25



PS4 PRO 1TB + joystick

Се продава ПС4 ПРО 1ТБ! Тој беше мојот најдобар пријател за игри, но ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
04 фев 20:42



5 komada PS4 1tb so kontroler i 2 igri

Се продават 5 комада platstation 4 1 терабајт. Секој комплет е со 1 к...


1 €
или предлог цена
04 фев 12:28



Panasonic 28"

Se prodava televizor PANASONIC 28CK1P Golemina na ekran 28" Televizo...


4.000 МКД
или предлог цена
04 фев 12:10



Se prodava Samsung TV

Televizor Samung vo odlicna sostojba Cena 3000 denari Tel 077852731


1 €
или предлог цена
03 фев 09:18



Kameri Video Nadzor DVR Alarm sistemi ip wifi golf

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

02 фев 20:52



Dahua DVR / XVR rekorderi za kameri

Dahua DVR / XVR Видео рекордери Контакт 078217892 (viber/whatsapp)...


1 МКД
или предлог цена
02 фев 20:52



PRODAZBA I MONTAZA VIDEO NADZOR KAMERI

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

02 фев 20:51



Dahua DVR / XVR Видео рекордери

Dahua DVR / XVR Видео рекордери Контакт 078217892 (viber/whatsapp)...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

02 фев 20:51



Lazni Kameri / golf audi mercedes bmw seat

Лажни Камери Цена 200 денари Контакт за нарачка 078217892 (vib...


200 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

02 фев 20:51



Rak Ormari / Рак Ормари

Рак ормари Legend За нарачка контакт 078217892 (viber/whatsapp) ...


1 €
или предлог цена
02 фев 20:51



Samsung TV dalecinsko original

Prodavam originalno Samsung dalecinsko..raboti na site TV modeli na S...


1.200 МКД
или предлог цена
02 фев 00:38



Smena 8

Se prodava aparat za slikanje smena 8 vo ispravna sostojba


1.200 МКД
или предлог цена
01 фев 15:35



Canon EOS 800D kit 18-55 IS STM

Продавам малку користен Canon EOS 800D 2507 shutter count купен...


26.000 МКД
или предлог цена
01 фев 10:19



Amazon Fire Tv stick 4K Max - novi

Prodavam novi ne otpakuvani Amazon Fire Tv Stick 4k Max


80 €
или предлог цена
01 фев 08:38



Заштедете на вашиот PS3

Замена на хард диск, Зголемување на хард диск простор, Овозможувањ...


31 јан 21:31



Заштедете на вашиот XBox360

Замена на хард диск, Зголемување на хард диск простор, Наоѓање на и...


7 €
или предлог цена
31 јан 21:31



X box 360, 250 gb, so eden joistik

Cena 7000 denari. Vo ispravna sostojba, bez ostetuvanja.Joistikot rab...


100 €
или предлог цена
31 јан 21:03



Technics SA-424 receiver pojacalo

Продавам појачало ресивер техникс од 1981 година појачано 2 х 100 ват...


150 €
или предлог цена
31 јан 17:24



VR Glasses so slusalki

Prodavam dva para novi Trust Urban VR Headset with sound (slusalki) ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јан 16:24



DVD QUART NOVO NE UPOTREBUVANO

Dvd novo ne upotrebuvano so dalinsko bez zvucnici


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
30 јан 16:22



Spy wifi kamera vo lenta

Skriena wifi kamera koja se napojuva so ponac za telefon na kabelce m...


3 МКД
или предлог цена
30 јан 08:06



SABA sistem Germany

Se prodava komplet ispravno. Dupli dek, radio, ekvilajzer so pojacalo...


По Договор
или предлог цена
28 јан 16:02



Samsung one connect box

Baram nov ili poloven Samsung one connect box BN91-17814C, za SUHD TV...


1 €
или предлог цена
28 јан 09:55



Arcam alpha cd i tuner hifi highend,denon marantz

Bi sakal da gi dadam komplet, bez nikakvi zabeleski. Arcam alpha cd i...


По Договор
или предлог цена
27 јан 18:16



Denon avc A10SE special edition surround thx

Audiofilski zasiluvac od najvisoka high end klasa Denon avc A10SE T...


По Договор
или предлог цена
27 јан 18:14



Pojacalo појачало snagator снагатор servis сервис поправка

Поправам и произведувам појачала и снагатори од 100W до 1500W ( 8 ома...


35 €
или предлог цена
25 јан 08:46



Radio za vo kola blaupunkt cd

Radio za vo kola blaupunkt CD AUX Eu dzekovi Ispravno CD AUX Radiot...


20 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.500 €
Штип

Останато

24 јан 20:54



Pioneer A-10-K

Pioneer A-10-K Stereo Integrated Amplifier Specifications Power ou...


8.000 МКД
или предлог цена
24 јан 19:56



Dreambox DM 7020HD + Hard disc 1 -tb

-prodavam satelitski resiver dreambox dm7020hd so 2 -dvbs tunera i mo...


24 јан 19:54



Konektor za tv

Se prodava konektor za tv so 3 HDMI. 077535176


500 МКД
или предлог цена
23 јан 05:13



Panasonic 42 incen SMART

Se prodava Smart TV Panasonic, koristen sezonski. - FULL HD LCD 42 i...


9.500 МКД
или предлог цена
22 јан 12:00



Navigacija TOM TOM

kvalitetna navigacija zemena od svedska kvalitet


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

GPS уреди

20 јан 16:24



Sony fdr-ax 700

prodavam odlicno socuvana kamera sony fdr ax 700 koristena na kran (v...


1.700 €
или предлог цена
20 јан 07:11



Samsung Buds+

Se prodavaat slusalki samsung buds+ novi neotpakuvani


100 €
или предлог цена
16 јан 18:29



FABRICKI RADIO KASETOFON OD PEUGEOT 307

ORIGINAL SO KOMANDI OD VOLAN


20 €
или предлог цена
14 јан 19:16



Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам