Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SET KUJNSKI NOZEVI

Nov set kujnski nozevi Tel. 071 264 065


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

24 мар 18:47SET KUJNSKI NOZEVI

Nov set kujnski nozevi Tel. 071 264 065


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

24 мар 18:46Кујнски прибор

Продавам нов сет за готвење. Есцајг и керамички ножеви


1 €
или предлог цена
08 мар 22:55Frizider prenosen na patroni

Se prodava ednas upotreben frizider na patroni. Cena fiksna


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

06 мар 21:50Продавам кристална ваза

Вазна кристална, 2 пепељари, кристални тешки по 900грама, посуда за о...


900 МКД
или предлог цена
27 фев 20:45PRODAVAM TEGLI SO KAPACI CISTI 300 PARCINJA STANDART TEGLA

PRODAVAM TEGLI SO METALNI KAPACI CISTI I ZDRAVI OKOLU 300 PARCINJA ST...


10 МКД
или предлог цена
25 фев 12:00ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ

Продавам тегли со капаци, теглите се еднаш користени (мед, слатко од ...


1 МКД
или предлог цена
18 фев 10:14Prodazba na tengjerinja

Se prodava golemi tengjere za ajvar,marmalad. Koristeno vo domacin...


800 МКД
или предлог цена
15 фев 12:07PRODAVAM 2 POSLUZAVNIKA

Dva posluzavnika od rosfaj neupotrebuvani.


900 МКД
или предлог цена
15 фев 12:07Ситен инвертар

Тањири по 30 ден Бокали по 30 ден Чаши и шољи по 20 ден Контакт 07...


30 МКД
или предлог цена
28 јан 12:40Ukrasni cinii

Prodavam 2 ukrasni cinii za serviranje novi ne se upotrebuvani tel 07...


250 МКД
или предлог цена
21 јан 11:24Profesionalna presa - sokovnik za cedeno ovosje

Професионалната конструкција од цврсто леано железо со цедалка од нер...


2.790 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

04 ное 10:58kristalni casi za rakija

racno bruseni kristalni casi za rakija, 5 parcinja


400 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34prodavam nov kristalen sad za ovosje

prodavam kristalen sad za ovosje kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
17 авг 21:46Zepter сетови/кујнски прибор/тенџере/кујнски сет/сервис

Продавам нови неоотпакувани сетови за готвење со одличен квалитет, се...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

06 авг 15:15prodavam golem kristalen sad za ovosje

prodavam kristalen sad za ovosje kontakt aleksandra 077 823 129


1.000 МКД
или предлог цена
05 јун 11:05prodavam golem sad za ovosje

prodavam kristelen sad za ovosje donesen od francija kontakt aleksand...


800 МКД
или предлог цена
24 мај 13:38Dozer za krofnicki

Nov dozer za mali krofnicki Tel 070733773


350 МКД
или предлог цена
30 мар 19:40Стаклени чаши

Се продаваат чаши од данско стакло во комплети од 4, 5 и 6 чаши по це...


400 МКД
или предлог цена
25 мар 20:21Пластични туби

Нови пластични 25литарски балони шишиња со крунски затварачи гајби со...


300 МКД
или предлог цена
16 јан 13:37Teroms za kafe.

Termos za kafe i drugi topli napitoci.Koristeni, ispraveni.0,7 litri....


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

10 јан 16:54Termos so pumic.

Termos so vakum pumic.Tecnosta se isto;uva so pritisok na dugme.0,7 l...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Термоси и Бокали

10 јан 16:52Delimano cedalka nova

Nova cedalka delimano Tel 070733773


500 МКД
или предлог цена
09 јан 17:23Staklena cinija so 6 cinicinja

Okrugla staklena cinija so jabolka I 6 mali cinicinja povolno novi me...


500 МКД
или предлог цена
09 јан 17:22PRODAVAM SVAJCARSKI KOMPLET TENDZERINJA

PRODAVAM NOV KOMPLET TENDZERINJA / SERPI OD SVAJCARIJA, ROSTFRAI, EKS...


250 €
или предлог цена
18 дек 15:17Casi od kristalin

Prodavam casi od kristalin pogodni za alkoholni pijaloci.


200 МКД
или предлог цена
23 ное 20:22Шолчиња за кафе

Шолчиња за кафе и чај


По Договор
или предлог цена
12 ное 17:58Cinija za serviranje

Prodavam umetnicka cinija od porcelan, racna izrabotka i racno crtana...


1.500 МКД
или предлог цена
11 окт 16:32NICER DICER PLUS - RENDE

NOVO NICER DICER PLUS - RENDE SO 10 ELEMENTI


600 МКД
или предлог цена
17 авг 22:03Zepter sadovi

Prodazba na zepter sadovi Tava 3 litri - 120€ Tengere 2 litri - 16...


330 €
или предлог цена
23 мај 18:03Чинии за сервирање

Чиничиња за сервирање Цена на секоја слика Достава со карго https...


По Договор
или предлог цена
19 мај 08:56Silver Royal SOLINGEN сет тенџериња за готвење

Високо квалитетни тенџерина за готвење од Германско производство со 3...


12.000 МКД
или предлог цена
20 апр 21:21Prodavam nova keramicka tava

Italjanska nova keramicka tava-okrugla so kapak od 30cm,pogodna za p...


1.200 МКД
или предлог цена
13 апр 21:48Tolcnik/Avan

Prodavam tolcnik/avan, napraven od mesing,


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

07 фев 10:44Бокал ASTRA со филтер Unimax AquaMag Mg2+ механички (син)

Со механички бројач, со филтер Dafi Unimax AquaMag Mg2+ и со волумен ...


1.460 МКД
или предлог цена
02 јан 20:35Posrebren sad za posluzuvanje na hrana

Prekrasen staklen sad so posrebren kapak I okvir so moznost da se gre...


1.500 МКД
или предлог цена
13 окт 17:34Posrebreni casi za sampanj

Preubavi 6 posrebreni casi. Nikogas neupotrebuvani.


800 МКД
или предлог цена
13 окт 17:14TAVA ZA GOTVENJE

NOVA TAVA ZA GOTVENJE I PECENJE


1.200 МКД
или предлог цена
22 апр 10:28Продавам тегли 720мл

Продавам тегли 720мл, со капаци, еднаш употребени, машински измиени и...


12 МКД
или предлог цена
12 мар 15:09novo ROLERI STO NE KAPAT -VELES I SKOPJE

PRODAVAM NOVI ROLERI ZA FARBANJE-NE KAPAT BOITE I ZABAVUVAJTE SE ...


700 МКД
или предлог цена
09 окт 13:09Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам