137 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Osovina za abrit 35cm

Осовината е со ножеви


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 22:33



машини за изработка на картонска амбалажа

машини за картонска амбалажа комплет (крајшлер, шлиц машина, биговачк...


10.000 €
или предлог цена
01 фев 15:02



комплет машини за цепење и сечење на дрва

комплет машини за сечење и цепење на дрва. 2 циркулари голем и мал и ...


3.500 €
или предлог цена
01 фев 15:00



Apkan za lim

Prodavam apkan za lim dolg 6 m nov neupotrebuvan cena po dogovor info...


По Договор
или предлог цена
30 јан 12:52



Bansik

Se prodava bansik malku koristen vo odlicna sostojba. Poveke info sam...


1 €
или предлог цена
22 јан 13:36



Соларни Мрежен систем 6kW Solaren mrezen sistem 6kW EVN

Системот може да напојува - ТВ, фрижидер, компјутер, машина за перење...


4.999 €
или предлог цена
21 јан 11:30



Fiskalna kasa Perfect

Prodavam fiskalna kasa Perfect mnogu malku koristeno.


5.500 МКД
или предлог цена
12 јан 15:02



NOVA strafalica parkside

20v -2ah namenata za strafenje i busenje na metal so dve brzini i reg...


5.000 МКД
или предлог цена
28 ное 23:49



NOVI bormasini

Udarna bormasina so kufer. Brzina na vrtezi , metalen futer , moznos ...


2.000 МКД
или предлог цена
28 ное 23:49



ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНА ЗА АВТОПЕРАЛНА KARCHER К7

СЕ ПРОДАВА ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНА ЗА АВТОПЕРАЛНА KARCHER К7 СО НОВ ПЕНО...


300 €
или предлог цена
08 ное 13:00



Se prodava mesalica za ajvar

Mesalica za ajvar tel 075648991 Miki


500 €
или предлог цена
07 ное 10:33



Соларни Хибриден систем 5kW Solaren Hibriden sistem 5kW

Системот може да напојува - ТВ, фрижидер, компјутер, машина за перење...


4.590 €
или предлог цена
30 окт 11:23



SOLARNI FOTONAPONSKI PANELI JA SOLAR 540Wp - Соларни панели

Соларен фотонапонски панел 540W од JA Solar DEEP 3.0 е нај добриот ти...


215 €
или предлог цена
24 сеп 22:37



Млин за сточна храна

Се продава млин кој работи на кардански погон од трактор за мелење на...


650 €
или предлог цена
22 авг 21:14



Брусалица Makita

Брусалица Макита професионална во екстра состојба Цена 150 евра ин...


150 €
или предлог цена
20 јун 12:18



ХИБРИДЕН СОЛАРЕН ИНВЕРТЕР AFORE ОД 6KW - 2 X MPPT

Хибридените инвертори на AFORE се нисконапонски инвертери за складир...


1.350 €
или предлог цена
15 јун 23:11



Хибриден Инвертор EASUN 5.5kW hibriden invertor i LiFePO4

Ова е уникатен инвертер EASUN 5.5KW: - вграден контролер за полнење ...


830 €
или предлог цена
15 јун 22:45



Aparat i kolicka za hot dog

Super biznis masina


1 МКД
или предлог цена
31 мај 21:35



Хибриден Инвертор GROWATT 5kW hibriden invertor i LiFePO4

НАРАЧКА +38975663116 VIBER Ова е уникатен инвертер GROWATT SPF5000 E...


890 €
или предлог цена
26 мај 22:33



Co2

Co2 trafomig aparat za zavaruvanje 190 amp kombiniran elektroda i zica


20.000 €
или предлог цена
10 апр 10:59



Masini za flasiranje

Se prodavaat 5 masini za flasiranje so pluteni tapi,marka Italianski....


3.000 €
или предлог цена
21 јан 08:51



Опрема за маркет

Рафтови: -Метални рафтови 16метри -Должина на полиците е 115цм -Ш...


1 €
или предлог цена
13 јан 14:26



Преси за обланди со италијанска шара

Пресите се функционални и 6 на број, достапни да се видат во секое вр...


1.000 €
или предлог цена
16 дек 20:25



Линија за производство на тоалетна хартија

Машините се во исправна состојба, можат да се видат во секое време. ...


1.000 €
или предлог цена
16 дек 20:13



Линија за производство на тврди бонбони

Комплет линија машини за производство на тврди бонбони со: - Италија...


1.111.111 МКД
или предлог цена
16 дек 20:08



Fiskalna Severec

Se prodava fiskalna severec


50 €
или предлог цена
24 сеп 09:41



Да

Продавам тринча,малку користена сменети ножеви гланц нови,има хидраул...


650 €
или предлог цена
21 јун 22:54



Се продаваат кафези за кокошки

Се продаваат кафези за 1000 кокошки, пирамида систем, добро сочувани ...


1.000 €
или предлог цена
08 апр 10:02



Digitalen Skene bezkontakten toplomer za telesna temperatura

• Сензорен 8“ LCD екран; • 2MP видеокамера с биокулјарен обектив, f ...


1.399 €
или предлог цена
27 мар 11:12



Мотокултиватор - Pasquali

Се продава мотокултиватор марка Pasquali-10,3 kw (дизел), заедно со п...


1.500 €
или предлог цена
09 јан 18:17



Косачка за трактор

Продавам косачка за трактор, бочна со должина на ножеви 1,5м, добро с...


100 €
или предлог цена
09 јан 18:08



Приклучна машина за садење компир

Продавам приклучна машина за садење компир прилагодена за тратори и м...


22.000 МКД
или предлог цена
09 јан 18:06



Миксер за тесто и месо

Се продава миксер за тесто и месо, целосно направен од инокс. Капацит...


800 €
или предлог цена
29 дек 11:47



Kомплет опрема за бурекџилница

Се продава комплет опрема за бурекџилница. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
29 дек 11:46



Totalna stanica

Totalnata stanica NTS 352R / bez prizma do 180 m so prizma do 2000m/ ...


1 €
или предлог цена
18 окт 22:54



машина за паркет

информации на телефон 070-213-680


300 €
или предлог цена
07 авг 21:30



HILTA HITACHI

Prodavam Hilta HITACHI vo ispravna sostojba


450 €
или предлог цена
17 јул 21:33



MODRA SLIVA

Se izdava ovostarnik so modra sliva pod naem, vo okolinata na Delcevo...


1 МКД
или предлог цена
03 мај 20:52



Pumpa za voda

Prodavam pumpa za voda slovenska.vo isprvna sostojba zacuvana - 4 l...


200 €
или предлог цена
Делчево

Останато

02 мај 12:27



Машина за малтерисување CIMEX MP-20

Машина за малтерисување CIMEX MP-20 - е наменета за подготовка на вна...


416.569 МКД
или предлог цена
14 апр 16:20



Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам