6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Соларни Мрежен систем 6kW Solaren mrezen sistem 6kW EVN

Системот може да напојува - ТВ, фрижидер, компјутер, машина за перење...


4.999 €
или предлог цена
21 јан 11:30Соларни Хибриден систем 5kW Solaren Hibriden sistem 5kW

Системот може да напојува - ТВ, фрижидер, компјутер, машина за перење...


4.590 €
или предлог цена
30 окт 11:23SOLARNI FOTONAPONSKI PANELI JA SOLAR 540Wp - Соларни панели

Соларен фотонапонски панел 540W од JA Solar DEEP 3.0 е нај добриот ти...


215 €
или предлог цена
24 сеп 22:37ХИБРИДЕН СОЛАРЕН ИНВЕРТЕР AFORE ОД 6KW - 2 X MPPT

Хибридените инвертори на AFORE се нисконапонски инвертери за складир...


1.350 €
или предлог цена
15 јун 23:11Хибриден Инвертор EASUN 5.5kW hibriden invertor i LiFePO4

Ова е уникатен инвертер EASUN 5.5KW: - вграден контролер за полнење ...


830 €
или предлог цена
15 јун 22:45Хибриден Инвертор GROWATT 5kW hibriden invertor i LiFePO4

НАРАЧКА +38975663116 VIBER Ова е уникатен инвертер GROWATT SPF5000 E...


890 €
или предлог цена
26 мај 22:33Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам