Прилеп
                   
236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov Anlaser za Iveco Stralis

Nov anlaser nikogas ne e koristen original italijanski za Iveco Stral...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 19:28Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 17:33Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 17:33Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 17:33Delovi za Volvo

Nov kapak za akomulatori,katalizator,branik nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 17:33Nov Nox Senzor za Volvo

Nov Nox senzor orginal od volvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 17:33Iveco 450

Iveco 450 E5 2007 god manuelen menuvac registrirano


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 12:02Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:14MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:14MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:14Polovni gumi 315/70 r 22,5

4 Polovni gumi 315/70 R 22.5,Michelin protect


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:04Man TGX 18-440

Se Prodava Man vo top sostojba Cenata na kamionot so se prikolica e ...


24.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:01Iveco 450

Iveco 450 2007god manuelen menuvac registrirano 078988000


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 дек 05:39KIPERI MAN 4 OSOVINI TGA F2000

MAN TGA 8x4


36.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 20:26Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 11:54Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 11:54Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 11:54Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 11:54Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.bez potreba ne ...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 10:49VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 09:52MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

07 дек 09:51MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 дек 14:23MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 дек 14:23MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 дек 14:23MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 дек 10:12Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 дек 10:11GUMI 385/65/22.5 goodyear

Gumite se dobri 2 parcina


460 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
480 €
Прилеп

Камиони

05 дек 19:41Gumi Sava 386/65/22.5 2 parcina

386/65/22.5 2 parcina


300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 19:41Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


24.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
25.000 МКД
Прилеп

Камиони

05 дек 19:40BANDAZI 385 ZA DISK

Se prodavat 2 gumi i 2 bandazi komplet 385/65/22.5 PIRELLI


950 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 19:40Gumi MICHELI

385/55/22.5 predna sara


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Прилеп

Камиони

05 дек 19:40MAN TGX 18.440 2009g

Se prodavat moze komplet i odelno: MAN TGX 18.440 2009g Registriran...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 15:10MERCEDES ACTROS 2544 2010g

MERCEDES ACTROS Tandem 2010g Registiran 21.06.2023 Vo odlicna sosto...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 15:09MAN TGX 18.440 2010g

Se prodavat MAN TGX 18.440 2010g Mega Registiran do 11.03.2023 SC...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 15:09Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 10:11Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 10:10Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 10:10GUMA ZA KAMION NOVA

GUMATA E MNOGU MALKU VOZENA SKORO KAKO NOVA. TELEFON 075928534


160 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
170 €
Прилеп

Камиони

04 дек 20:35VOLVO FH 460 TOP...

SAMO VLEKAC Volvo 2005 euro 3 registrirano Novi Akomulatori so site n...


14.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 дек 08:18MAN TGX XXL

2009 Registriran 900 iljadi km. so novi gumi nova turbina,noci plocki...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 дек 08:18Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам