Кисела Вода
                   
141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosiped Tocak Aluminium frame Велосипед Точак

Продавам велосипед -Алуминиумска рамка -Shimano опрема (преден прен...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:05



Road Bike Full Carbon perfekt -Velosiped Tocak

Prodavam Road bike Full Carbon vo izvonredna sostojba 2x10 Advanced ...


750 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:05



Се продава велосипед BULLS

Се продава велосипед BULLS Големина 58" Тркала 28" Шимано опрема (...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 10:04



Velosiped luciano garnelli

Velosipedot poseduva slx shimano fabricka oprema vo odlicna sostojba ...


430 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 09:45



Velosiped CONWAY odlicen

Se prodava velosiped conway made in germany aluminium 6061 gumi cont...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Денес 09:44



Prodavam HEAD Granger 2 HardTrail MTB

Продавам Head Granger II. Многу малку возен, со Kenda гуми и Shimano ...


430 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 21:55



Продавам холандски точак

Точакот го купив на старо од фирмата која продава холандски точаци и ...


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 19:39



  НОВ ОГЛАС

Odlicno socuvan velosiped

Prodavam detski velosiped PLASMA BOOSTER 24". Velosipedot e kako nov,...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 16:21



MS ENERGY eBike i10 elektricen velosiped tocak

Се продава MS ENERGY eBike i10 https://www.neptun.mk/categories/E...


850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:18



Velosiped brzinec 26ka trkala

Prodavam velosiped tocak so 18 brzini odlicno socuvan i celosno ispra...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:20



Velosiped brzinec 24ka trkala

Prodavam velosipec 18brzinec so 24ka trkala vo celosno ispravna sosto...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 11:20



Velosiped aluminski Bergamont

Se prodava velosiped Bergamont 26ka gumi, 44 ramot - M Vo odlicna ...


9.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 10:52



Електричен велосипед, точак. Velosiped tochak

Велосипедот е во одлична состојба. Цена по договор. Повеќе информации...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 07:21



MTB Specialized Epic

Se prodava Specialized Epic, M velicina na ram 26ka trkalo. Komplet X...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

Вчера 05:28



Izrabotka prodazba Montana na dzidni drzaci za velosipedi to

Izrabotka na visoko kvalitetni drzaci va tocasi 070 552 109 Zlatko


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мар 15:25



SHOGUN

SE PRODAVA MASKI TOCAK NE MNOGU KORISTEN TOCAKOT E NE ICI...


110 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мар 14:36



TRINX JUNIOR 1.0

Trinx Junior 1.0 Velosipedot e vo odlicna sostojba 20ki trkala, 6 br...


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мар 11:19



POLAR detski tochak

Tochakot e zachuvan kako nov,bez ni edna maana.


5.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

30 мар 07:48



SHOCKBLAZE odlicen velosiped

Velosipedot e kako nov, socuvan, mnogu malku vozen Na ovoj broj 0753...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мар 22:44



Gradski velosiped

Velosipedot e so deore oprema i LX menuvac, mnogu lesen i brz, predob...


9.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мар 20:55



Se prodava tocakot, malku koristen

Malku koristen, zenski tocak, jas vozam drug pogolem.


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

29 мар 19:29



Prodavam velosiped

Prodavam velosiped marka mondia švajcarska.Točak e vo besprekorna sos...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 мар 12:11



Prodavam Al velosiped

Prodavam velosiped TrekKing velosiped so aluminiumski ram vo predno t...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

27 мар 12:11



Polar mirage pro 29 inch xl ram NOVI!!!

Novi ne otpakuvani polar mirage pro 29 trkalo xl ram crni so zeleno ....


419 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 мар 13:48



Продавам велосипед GIANT 26'

Продавам велосипед Giant 26' shimano менувачи ,цена по договор Ивица...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 мар 13:28



Tocak velosiped detski

poloven funkcionira odlicen


2.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 мар 13:21



Popravka na ebike I baterija I velosipedi

Problem so kontroleri display I oslabena baterija konstatacija I zaed...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

25 мар 09:43



Se prodava Cube Cross race velosiped

Se prodava cyclocross / road velosiped, Cube crossrace, golemina 58, ...


620 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
660 €
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

24 мар 11:15



Trek superfly 9.8

Se prodava trek superfly 9.8, carbon, opremata se gleda na slikite, v...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

23 мар 13:56



Cube Stereo Pro 140 E-Bike Bosch CX Deore XT

Cube Stereo Hybrid Pro 2018, velosipedot gi ima svoite fabricki delov...


1.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

19 мар 17:26



Polar mirage urban 29

Подавам велосипед Polar Mirage Urban 29" Купен: 2019 година Голем...


650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

19 мар 15:54



Продавам велосипед Alpina Blizzard со алуминиумски рам

Во исправна состојба. Карактеристики: -алуминиумски рам големина М ...


9.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

15 мар 20:52



Germanski SERIOUS velosiped top!!!

Germanski Serious velosiped donesen od germania moze da se vidi i pro...


500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

14 мар 02:24



Velosiped Sprint Mystique 26"

Velosipedot e vo odlicna sostojba specifikacii za tocakot imate na sl...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

12 мар 15:11



Specialized Tarmac SL4 2015

Продавам Specialized Tarmac SL4 Full Carbon велосипед произведен 20...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

12 мар 10:40



Detski velosiped 6 brzini

Prodavam poloven detski velosiped, pogoden za decinja 7-10 godini, go...


3.999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

12 мар 10:07



Se prodava velosiped Kilimanjaro 29"

Se prodava Kilimanjaro 29" Vibrejk. Kontakt: 075 44 06 01


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

09 мар 09:19



Детски велосипеди

Детски Велосипеди 2 ком Убаво сочувани,возени 1 сезона. 2000 ден ед...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

07 мар 15:37



ДЕТСКИ ТОЧАК DETSKI TOCAK

Продавам детско точаче


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

06 мар 10:31



DETSKI TOCAK ДЕТСКИ ТОЧАК

Продавам детски точак


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Велосипеди

06 мар 10:30



Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам