310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 23:54Niva Begova Livada - Razleiste

Se izdava niva 4 dekari vo Begova Livada - Razleiste so 5 shahti od...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:20Plac na extra lokacija(industriska zona)

Se iznajmuva!!!! Placot se naoga na K.O.Varosh Ulica Orde Chopela in...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:38Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 15:22Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
Вчера 13:00МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ ОД 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ПРЕКРАСЕН П...


13.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava ili iznajmuva plac vo Prilep

Placot e 3197m² na atraktivna lokacija ul.Aleksandar Makedonski bb na...


120 €
или предлог цена
Вчера 11:16Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:10Земјиште во Прилеп

Земјиште во место Точила во Прилеп (парцела бр. 5794), во близина на ...


30 €
или предлог цена
01 дек 21:00Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2 Livada 800m2


По Договор
или предлог цена
01 дек 19:02Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


5 €
или предлог цена
01 дек 17:46Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
01 дек 17:06Niva vo Oreovec Prilep

Se prodava dve nivi vo Oreovec Posle Markova cesma Idealni za foto...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 15:20Се продаваат табли салонит

Се продаваат салонит табли околу 150 парчиња и бетонски блокови околу...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 14:19SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari,GORNO SADOVO odalecena od gradot 2/km se n...


4.000 €
или предлог цена
01 дек 14:17Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
30 ное 22:55Niva so zasadeni praski vo Rosoman

Povolno se prodavaat dva dekari niva vo atarot na Rosoman. 400 metra ...


850 €
или предлог цена
30 ное 19:24SE PRODAVA PARCELA

SE PRODAVA PARCELA NASPROTI ZITO PRILEP POGODNA ZA KUJKI , ZGRADA ILI...


111 €
или предлог цена
30 ное 18:13NIVA,LIVADA

SE PRODAVA NIVA,LIVADA VO BLIZINA NA SELO LENISTE ,OD DESNATA STRANA ...


1 €
или предлог цена
30 ное 13:34Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
30 ное 13:29Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


20 €
или предлог цена
30 ное 11:29Се продава ПЛАЦ за КУЌА кај базентот

Се продаваат плацови за куќи веднаш после игралиштето кај базенот. За...


1 €
или предлог цена
30 ное 08:13Се продава нива во Горно Садво - Прилеп

Се продава нива од 2121 м2 во местото викано Горно Садово - Прилеп на...


6 €
или предлог цена
30 ное 07:48Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
30 ное 07:08nivi

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci selo star...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49nivi. pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci i selo st...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
30 ное 00:49Zemjiste/nivi - se prodava ili iznajmuva

Se prodava/iznajmuva zemjiste od 50 000m2 Za poveke informacii jav...


20.000 МКД
или предлог цена
30 ное 00:49Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓ...


24 €
или предлог цена
30 ное 00:10GRADEZEN PLAC VO PRILEP CENTAR

SE PRODAVA GRADEZNA PARCELA OD 900m2 VO STROG CENTAR NA PRILEP ZA IZG...


1 €
или предлог цена
29 ное 14:06PLAC VO PRILEP STROG CENTAR

Se prodava gradezns parcela vo strog centar na Prilep za izgradba na ...


1 €
или предлог цена
29 ное 14:06Se prodavaa ili izdava dve nivi

Se prodavaa dve nivi ednata e zad sladara 2100 kvadrati drugata zad m...


6 €
или предлог цена
29 ное 10:47Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
29 ное 08:58Plac 4000 m2 vo Industriska zona na Krusevski pat

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce ba...


1 МКД
или предлог цена
29 ное 08:20Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
29 ное 00:36Se prodava niva

Se prodava niva 2200 m2


9.300 €
или предлог цена
28 ное 22:07Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
28 ное 18:11Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам