Прилеп
                   
1994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.790 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Audi A5 2.7 Tdi Automatic S-line 2010god Mozna Zamena

A5 2.7 TDi 8G menjac 198.000km (ako nekoj se somneva za kilomterite...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автомобили

29 јан 16:15Промовирано

Se prodava Audi A6 (C6) Avant 2.7TDI V6

- Se prodava Audi A6 C6 Avant 2.7TDI V6 132kw 2006/07 godina so S-lin...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

02 фев 17:58Промовирано

Peugeot 106 ! Benzin/plin A-test extra !!!

Se prodava Peugeot 106 1.0 1998 ! Benzin plin namesten nov pred 2 god...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 05:04Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:32Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina 📞077800282 ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:32Делови за Цитроен Берлинго 2.0 HDI 2006год

Делови за Цитроен Берлинго 2.0 HDI 66kw 2006 година 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:32Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:32AUDI A5 2.0 tdi QUATTRO 2011g

Registrirana,zelen karton,servisirana,cela servisna istorija zavedena...


14 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:08Peugeot 508

Se prodava peugeot 508 , 1.6 HDI 2011 godina , kolata e donesena od s...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:04Mercedes c 200

Kolata e vo ekstra sostojba registracija cela godina 4 novi gumi za p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:04E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:43Opel vectra 1.8 16v benzin plin 2004g

Opel vectra 2004g 1.8 16v benzin plin Reg do 07.08.2023g


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:33Golf 4 benzin

Uvezen od CH.vo mnogu dobra sostojba Kontakt Tel 077558167 077558274


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:06Fiat Punto 1.2

ZA poveke info 077558167 077558274


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:05Fiesta 1.1 benzin na delovi

Voziloto e na delovi itoa ima fatovi stopovi limarija motor pregrean(...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:44Se Prodava Peugeot 406 2.0 HDI

Kolata e vo dobra sostojba, redovno servisirana i odrzuvana. Ima ekon...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:05SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Naprave...


6.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:54Mercedes E300 / 2017god / 70 000km

Voziloto poseduva visoko nivo na oprema. Moze zamena za pogolemo v...


41.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
43.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:42BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto Ne e Uvezeno !!! ➖Bmw E92 320i Benzin 170ks 2010➖ ➖1...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:41VW BUBA 1303J 1975G SO PLIN

☎️071-985-494☎️ So Plin ISPRAVNA PALI VOZI


2.499 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:29VW PASSAT CC 2011 2.0TDI R-LINE 125KW170KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA FULL SERVIS AVTOMATIK 4...


13.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:29FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010

☎️071-985-494 ☎️ Ful servis 4 NOVI GUMI debica 205-55-16 Registrir...


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:29FORD FOCUS C-MAX 2.0 TDCI 100KW 136KS

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA (FABRIKA) 2.0 TDCI 100KW 136KS PEZ...


3.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:29Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:13mercedes E 212

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO VODNA POMPA,KAIS PLOCKI,AKUM...


8.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:07ZASTAVA FICO FIKO 750 [850]

SE PRODAVA ZASTAVA 750 VO ODLICNA SOSTOJBA ZASTAVA 750 850 FICO FIKO...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:59Prodavam polovni delovi za Renault Megane

Kolata e kompletna I vo vozna sostojba, motor I menuvac vo odlicna so...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:51FIAT BRAVO 1.9 MULTI JET

Se prodava fiat bravo 1.9m jet 120 kojnski sili vo dobra kondicija pr...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:19Продавам Опел Корса Енгин 070392892

Колата е во одлична состојба пали вози се наоѓа во село Будаково звон...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:12  НОВ ОГЛАС

Audi Q5 2.0 TDI quattro 2009

Se prodava Audi Q5 quattro 2009 godina. 2.0 TDI 170ks Vtor gazda, kol...


15.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:04MINI COOPER CLUBMAN 1.6 HDI 2009

ABS AIRBAG X8 PANORAMA KROV ELEKTRICEN ABIENTALNO SVETLO TEMPOMAT...


5.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:11Reno megane

Se prodava Reno Megane 2ka 1.6 Napraven I mal I golem servis Registri...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

PASSAT R LINE 190KS FUL EXTRA

Se prodava (ili zamenuva)Passat R-line 2.0 tdi 190ks so naj ful oprem...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:02Krajsler NEON

Chrysler PLYMOUTH NEON benzin + plin (atestiran) Mala potrosuvacka...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:41Audi a6 s-line

Se prodava audi a6 quatro registrirano do 8.2023 so zelen karton s-li...


4.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:40GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:26SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin Registrirano Od Oprema Poseduva ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:18SE PRODAVA ROVER 25 1.4 BENZIN REGISTRIRAN

Se Prodava Rover 25 1.4 Benzin Registriran Full Oprema Skoro ...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:18Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006

Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006 godina Servisirana smeneto e se, registr...


3.600 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:58Opel cora twinsport 1.2

Kolata e tip top super. novi gumi so aluminski bandazi karoserija st...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:03SE PRODAVA seat leon

Se ptodava seat leon Ispraven mozi i zamena za A 3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:30  НОВ ОГЛАС

VW Golf 7 1.6 Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ VW Golf 7 1.6 TDI ✅- Godina 2012 ✅- Registrir...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:11Страна 1 од 50

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам