Аеродром
                   
2337 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAVODNUVANJE MK SISTEMI ZA AVTOMATSKO NAVODNUVANJE

TEL: 078/ 435 599 https://www.facebook.com/navodnuvanje/ www.navodn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 13:30Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

10 мај 10:01Промовирано

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 мар 14:36Промовирано

Se prodavaat NOVI AC osiguraci Schneider

Se prodavaat novi avtomatcki AC osiguraci schneider ima: -C16 110den...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

Денес 10:01Racka i mehanizam za zatvoranje na vrata od terasa odnadvor

Resenie za otvoranje i zatvoranje na PVC balkonski vrati odnadvor so ...


890 МКД
или предлог цена
Денес 09:51Душек Perdormire ALTAIR

Се продава душек Perdormire ALTAIR, купен во декември 2021, уште под ...


20.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
23.000 МКД
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 09:26Mebel povolno

se prodavai panelka 2,5 kw komplet si drzav za na zid i drzac so trk...


1 €
или предлог цена
Денес 09:14Prodavam persiski kilimi

Prodavam dva persiski kilimi. Odlično sočuvani. 079245683


350 €
или предлог цена
Денес 09:08PURE SINE INVERTER 3000W OD 12V NA 220V

Kvaliteten pure sine (cist sinusen) inverter pogoden za koristenje za...


13.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 09:07Салонит табли / Salonit tabli

Салонит табли 90 ден/ком. Контакт број: 071/801-701 секој работен де...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:25Polica za knigi plus 40 novi knigi ITNO!!!

Interesna polica za knigi plus 40 knigi NOVI NEKORISTENI, se prodavaa...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:16  НОВ ОГЛАС

Kafemat dolce gusto oblo extra ITNO!!!

Kafemat dolce gusto oblo, odlicno zacuvam, nekoristen mnogu, raboti b...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:16  НОВ ОГЛАС

Rolo tenda тенда , grcki profil ITNO !!!

Tenda rolo, vo rigi siva(se preleva vo ubava siva ili plava nijansa) ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
7.000 МКД
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Останато

Денес 08:16Vrati za kujna kako novi ITNO!!!

12 parcinja vraticki za kujna predobro zacuvani. Za pristojna golema ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:16Kaleno staklo стакло 3 parcinja kako novi ITNO !!!

Staklo za komoda ili klub masa ili za bilo kakva namena. Dvete pomali...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Денес 08:16Servis na klima

Sevis, montaza, demontaza, dopuna so freon, odrzuvanje i hemisko cist...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:14Nov neodpakuvan luster

075246311


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 07:49NOVI VRATI

Prodavam 2 NOVI neupotrebeni vrati od medijapan so italijanski bravi....


1 €
или предлог цена
Денес 07:38кујнска чешма unitas

се продава кујнска чешма unitas, во одлична состојба 800ден. и чешма-...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Денес 06:31Продавам плакар

Плакарот е екстра сочуван (старина, антика)


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 06:30Se prodava fen za kosa philips

Fen za kosa philips skoro nov ispraven sp garancija tel 072 400 349


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 06:30Se prodava plastificiran lim

Se prodava plastificirsn lim nov 5 tabli po 3 m dolzina sirina 85...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 06:30Kolicka

Se prodava kolicka kako nova ne koristena odlicno socuvana


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Денес 06:29Prodavam krevet/ Продавам кревет

prodavam krevet koristen ama dobro socuvan se prodava komplet ramka+...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 23:05  НОВ ОГЛАС

Rezervoar za nafta

prodavam rezervoar 1000 lit


100 €
или предлог цена
Вчера 22:57  НОВ ОГЛАС

Se prodava masina za perenje alista BEKO WMB 51021

Se prodava masina za perenje alista BEKO WMB 51021 https://www.bek...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:24  НОВ ОГЛАС

STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:26Plafonjerka Tom & Jerry

Se prodava plafonjerka Tom & Jerry. Odlicno socuvana.


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 21:22Se prodava detska komoda 109x40x52(57 so nogarki)

Se prodava detska komoda 109 cm dolzina, 40 cm shirina, 52 cm visina,...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

Вчера 21:22Se prodava procistuvac Winix zero

Prodavam prozistuvac za vozduh Winix Zero za prostor do 99m kvadratni...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:01Indukcijski reso Zepter

Se prodava ispraven indukcijski reso marka ZEPTER 2000W TEPERATURA SE...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:17  НОВ ОГЛАС

Indukcijski reso Zepter

Se prodava ispraven indukcijski reso marka ZEPTER 2000W TEPERATURA SE...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:17  НОВ ОГЛАС

Se prodava skafce

Se prodava detsko skafce so prostor za presoblekuvanje na bebe


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.500 МКД
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

Вчера 19:09NOVA Tenda zardinjera za cvekje

Prodavam nova tenda (zardinjera) za skladiranje na cvekjinja i rasten...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градина / Останато

Вчера 19:03BWT Severin Filter Bokal

Prodavam nov nekoristen bokal za filtriranje na voda.


4.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 18:10Trpezariska masa na razvlekuvanje 6 stolici

Trpezarija 90x160 so moznost da se razvlece do 90x200 6 stolici Telef...


14.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 17:18Kirbi Avalir 2

Kirbi Avalir 2 2021 so mnogu dodatoci, extra sostojba (kako nova) 1...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 17:05Aluminiumska Vrata

260 X 130 Dvokrilna (nova) Montirana, nekoristena i zameneta


200 €
или предлог цена
Вчера 17:04Led Paneli 60x60

Se prodavaat 4 x Led Paneli, poradi preselba Koristeni edna godina, ...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:04AGOLNA GARNITURA

Garniturata e vo odlicna sostojba, mnogu malku koristena. Dopolnit...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:00SPANSKI OKULAR ZA NADVORESNA VRATA

SPANSKI OKULAR -SPIUNKA glanc nova !!!!! VISOKO KVALITETETNA ZA NAD...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:33Кола за транспорт на казан за ракија/kola za kazan za rakija

Димензии: 145 цм Х 68 цм, висина на оградата 63 цм


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:59Вентилатор Ventilator

Вентилатор скоро нов многу малку користен!!!


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:52Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам