Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CIRKULAR SO ABRIHTER

PRODAVAM CIRKULAR SO ABRIHTER DOLG E 16 SM,ZA PRAVENJE DUPKI ZA SARKI...


По Договор
или предлог цена
30 мај 18:06Dewalt 476 брусилка

Продавам нова некористена брусилка Девалт германска. 2000ват, 8000 ...


140 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150 €
26 мај 16:49Се продава гер

Се продава гер, постое за голема брусилка Цен 2500ден Тел 075264053


2.500 МКД
или предлог цена
26 мај 11:42SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
25 мај 11:58Se prodava racna makaza za lim

Se prodava racna makaza za lim Telefon za kontakt: 075/269-928 Pance


По Договор
или предлог цена
24 мај 10:53Elektricna pila za secenje

Prodavam elektricna pila za secenje marka PARKSIDE. Cena po dogovor. ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 15:45Jonsereds 621sweden

Se prodava jonsereds 621 donesen od svedska Pali i raboti perfektno ...


100 €
или предлог цена
09 мај 18:45Кола за транспорт на казан за ракија/kola za kazan za rakija

Димензии: 145 цм Х 68 цм, висина на оградата 63 цм


3.000 МКД
или предлог цена
07 мај 08:34Se prodava Blek Deker

Se prodava Aparat Blek Deker za otkrivanje struja vo zidovi zelezo i ...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 13:08Motor reduktir za rostilj

Se prodava nov motor reduktor za rostilj220v kako na slika


700 МКД
или предлог цена
26 апр 19:31masina za peglanje

ispravna


1.900 МКД
или предлог цена
01 апр 16:03Bagat model Jadranka

Bagat model Jadranka не е употребувана повеќе од 20 години. Механичк...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
01 апр 11:36Se prodava alat ,cena ima na sekoja slika

Se prodava alat tel za kontakt. 070 375 413 barajte na ovoj br.


1 €
или предлог цена
28 мар 10:59Dodatok za srafilica

Dodatok za srafilica da raboti kako ubodna pila,novo so tri lista za ...


800 МКД
или предлог цена
28 мар 10:13Srafilica Makita

Srafilica Makita so edna baterija i polnac ispravna kako na slika


1.200 МКД
или предлог цена
28 мар 10:03Dozimetar za merenje radijacija

Dozimetar za merenje radijacija digitalen kako na slika


500 МКД
или предлог цена
28 мар 09:53pumpa za voda

Prodavam pumpa za voda . Kontakt tel.075 251 888 i 077 622 000


1.111.111 €
или предлог цена
18 мар 12:46Inverter Invertor 12/220V 500W - USB - od 12V na 220V

Nov invertor za vozilo na upaljac ili akumulator na 12Volti. Ima izl...


2.200 МКД
или предлог цена
11 мар 18:03Jonsereds 621sweden

Se prodava jonsereds 621 donesen od svedska Pali i raboti perfektno ...


100 €
или предлог цена
26 фев 13:26Комбинирана столарска машина

Се продава комбинирана столарска машина. За повеќе информации јавете...


450 €
или предлог цена
27 јан 15:55Prodavam skoro nova pravosmukalka Daewoo

Prodavam skoro nova pravosmukalka Daewoo RC360R, 800w Pravosmukalkata...


1.200 МКД
или предлог цена
10 јул 01:30Prodavam Nov pistol za silikon EXTOL

Prodavam nov neotpakuvan pistol za silikon EXTOL.Slikite se od pistol...


500 МКД
или предлог цена
04 јул 21:19Rupes..Wurth..vozdusni slajferici..ekscentar

Slajfericite se vo ispravna sostojba i mnogu mokni..pogolemata e Rupe...


100 €
или предлог цена
29 јун 23:17Mengeme

Mengeme vo ispravna sostojba.


99 €
или предлог цена
18 јун 19:1112V PARKSIDE некористена комплет штрафилица

Се продава нова штрафилица на германскиот бренд PARKSIDE заедно со ба...


3.100 МКД
или предлог цена
04 јун 11:00Prodavam Mashini za sienje

Mason's za sienje singer Mirna odlicno socuvana Kako nova ne e rabote...


5.000 МКД
или предлог цена
29 мар 14:35Компресор 80 литри

Продавам компресор 80 литри заедно со пиѓтол и црево 20 метри


100 €
или предлог цена
26 мар 09:27Prodavam Novi drzaci za PP aparati

Prodavam novi drzaci za PP aparati.Slikite se od drzacite.Cena 300 ko...


300 МКД
или предлог цена
20 мар 14:24Косилка за мотокултиватор

Еднаш користена, скоро нова Телефон: 070509805 Славчо


400 €
или предлог цена
01 јан 13:51Mashina za sienje

Cena po dogovor


111.111 МКД
или предлог цена
11 апр 00:30Ferm 18v

Ednas koristena Pod garancija Kupena pred 4 meseci Zvonete na ov...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јан 12:58prodavam frizider otelevizor

frizider i televizor


2.000 МКД
или предлог цена
21 дек 11:00prodavam frizider otelevizor

frizider i televizor


2.000 МКД
или предлог цена
21 дек 10:56prodavam frizider otelevizor

frizider i televizor


2.000 МКД
или предлог цена
21 дек 10:56BOSCH polnac so BOSCH SMART LI-ION+ 18V. 1.5Ah

Prodavam malce koristen BOSCH polnac so baterija BOSCH SMART LI-ION+ ...


3.300 МКД
или предлог цена
29 ное 21:32pegla za cevki

prodavam pegla za plasticni cevki so nozici


900 МКД
или предлог цена
28 окт 18:40SE ZA DOMA

cena po dogovor


1 €
или предлог цена
18 окт 15:52Машина за шиење - Багат

Се продава машина за шиење Багат. Контакт телефон 079290462


5.000 МКД
или предлог цена
13 авг 17:55Прскалица

Се продава малку користена,добро сочувана прскалица за овоштарници,ло...


1 €
или предлог цена
18 јул 12:28Pegla Max

se prodava pegla Max vo ispravna sostojba 180 ml rezervar 1600 w mode...


1 €
или предлог цена
19 мај 21:08Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам