44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TROFAZEN ELEKTRO MOTOR.

SE PRODAVA TROFAZEN ELEKTICEN MOTOR, ISPRAVEN MOZIT DA SE VIDIT VO SE...


1 €
или предлог цена
06 фев 18:07PANEL GREALKA 2.5KW-TESY

SE PRODAVA GOLEMA ISPRAVNA TESY PANEL GREALKA 2.5KW ZA NA ZID,KORISTE...


30 €
или предлог цена
06 фев 18:04Digitalen tester na voda

Дигитален електричен TDS метар за мерење на Температура и Квалитет на...


399 МКД
или предлог цена
02 фев 15:24Prodavam AUSTON Bateriski nozhici/nozici

Prodavam novi Bateriski nozici nozhici 21V. So dve baterii + TELESK...


13.000 МКД
или предлог цена
02 фев 09:53Prodavam AUSTON Bateriska pila

Se prodava Bateriski pila, dve baterii AKCISKA CENA 3.500 DENARI


5.500 МКД
или предлог цена
02 фев 09:53Elektromagneten Detektor za elektromagnetno zracenje

LCD дигитален детектор за електромагнетно зрачење. Одличен дизајн за ...


1.199 МКД
или предлог цена
28 јан 13:07Bakarni Terminali

Комплет бакарни терминали изработени од висококвалитетен бакарен мате...


599 МКД
или предлог цена
25 јан 13:16Set gumeni futroli za zastita na zici

Сет гумени футроли за обложување на различни видови на жици. ⤵️ Ко...


299 МКД
или предлог цена
23 јан 12:53650 - Pin Konektori

🔌 Комплет 650 парчиња терминали за конектор со висок квалитет. Елект...


599 МКД
или предлог цена
06 јан 11:23Detektor na napon

Инструментот се користи за детектирање - присуство на напон во вашиот...


299 МКД
или предлог цена
31 дек 13:02Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti

Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti i toa : Konv...


1 €
или предлог цена
12 дек 17:27Konektori za Zici

🔌 Висококвалитетни водоотпорни конектори кои лесно се завртуваат со ...


550 МКД
или предлог цена
02 дек 08:26Машина комбинирка

Се продава машина комбинирка во целосна функционалност и многу сочува...


600 €
или предлог цена
16 ное 20:39Kabel za struja 5x4

Se prodava kabel za struja 5x4 koristen mesec dena. Na raspolaganje o...


150 МКД
или предлог цена
16 ное 20:07Digitalen Anemometar

Дигитален анемометар дизајниран за мерење на температура, брзина и пр...


999 МКД
или предлог цена
10 ное 10:23PLC автоматика ПЛЦ контролери

Програмирање на PLC контролери Изработка на нови машини со plc ав...


По Договор
или предлог цена
31 окт 14:20Termostat

Se prodava termostat El-KA za inkubator Broj tell 077685796


7.000 €
или предлог цена
25 окт 10:03Svetilka za Avtomobil

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Оваа пренослива рачна ламба ...


299 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:48Digitalen Tajmer za elektricni aparati

Дигитален тајмер - Приклучок за напојување до 3500w -10A. Идеален за...


599 МКД
или предлог цена
18 сеп 12:59Komplet Priklucoci 36

📎 Приклучоци за поврзување на кабел 36 парчиња. Изработено од квалит...


399 МКД
или предлог цена
27 авг 12:30Se prodavaat

Elektricni kotli 24 kw


350 €
или предлог цена
18 авг 11:03Digitalen Multimetar

Дигитален Мултиметар е електронски инструмент кој се користи за елект...


799 МКД
или предлог цена
03 авг 12:17prodavam nekolku spratni tabli so osiguraci

prodavam nekolku spratni tabli komplet so osiguraci za kom...


1 МКД
или предлог цена
08 јун 01:16дигитален тајмер

Се продава нов дигитален тајмер


1.000 МКД
или предлог цена
20 апр 08:12Adapter Адаптер AC/DC 5V 3A

Nov ne koristen. Instalacija na hud sina vo razvodna tabla. Dimenzii...


650 МКД
или предлог цена
30 мар 09:11Multimetar multimeter unimetar unimeter instrument

Prodavam odlicen instrument Multimeter za merenje , mnogu prakticen e...


5.000 МКД
или предлог цена
10 дек 22:09Печка

Се продава печка за греење 6ка Цена по договор


По Договор
или предлог цена
27 ное 12:14prodavam dva svajc aparati Rade koncar

prodavam dva svajc aparati Rade Koncar odlicno svajcuvaat. ...


1 €
или предлог цена
21 авг 02:01Elektromotor ELEKTROKOVINA

Elektromotor vo ispravma sostojba Info na 070 307064strase


По Договор
или предлог цена
08 јун 14:25Kupuvam frizider na 12V

Kupuvam frizider na 12V.


1 €
или предлог цена
31 мај 09:19Luster za nadvor

Se prodavaat komplet super zacuvani Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
15 апр 15:57Termo pecka ( Термо печка )

Се продава Термо печка 6KW во одлична состојба


50 €
или предлог цена
10 јан 11:08elektro motor 11 kw

se prodava elektro motor 11 kw 1500 vrtezi


1 €
или предлог цена
04 ное 20:55prodavam ormance za struja

prodavam ormance za struja socuvano reba samo da se ofarba ...


1 €
или предлог цена
31 окт 21:03Sklopki grebenasti prekinuvaci

Grebenasti sklopki EMO od 10-630A Izraboteni po najnovite internacio...


1 МКД
или предлог цена
26 авг 11:02elektromotori 10kw i 11kw po dogovor

elektromotori i pumpa za voda cena po dogovor 070767941


1 €
или предлог цена
16 јул 23:54Merni instrumenti

C.A 6411 - 150 evra. Upotrebuvan ...


1 €
или предлог цена
14 јул 22:12Transformator

Transformator


По Договор
или предлог цена
05 мај 10:30Електрично броило

Продавам половно електрично ДВОФАЗНО броило - ИСКРА.


1.500 МКД
или предлог цена
02 мај 21:55elektricen aparat za varenje

se prodava aparat za varenje matrix ews 200 vo ispravna sostojba i ne...


5.000 МКД
или предлог цена
09 мар 21:14Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам