10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za hemisko cistenje na patosnici

Avtomatska masina za hemisko cistenje na patosnici za avtomobili. Kom...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:40Smukalki za samousluzna peralna

Komplet stanica za smukanje.Tel za kontakt 070249129


1.200 €
или предлог цена
Вчера 13:40Avtomatska bezkontaktna masina za perenje avtomobili

Bezkontaktna avtomatska masina za perenje avtomobili. Masinata ima so...


27.000 €
или предлог цена
Вчера 13:39Samousluzna masina za perenje avtomobili

Masinata e kompletna podrzuva 4 sredstva za perenje i pravosmukalka, ...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:39DEMONTERKA ZA KAMIONI CORMACH

- DEMONTERKA - CORMACH ITALJANSKI PROIZVOD - GODINA : 2020 - IMA ...


4.500 €
или предлог цена
15 јан 19:18Spoter

Triagolnici za spoter


60 МКД
или предлог цена
09 дек 13:13DEMONTERKA

Se prodava demonterka vo super sostojba do 22 cola Italansko proizdvo...


1 €
или предлог цена
01 ное 14:41Penomat karcher wap sneg

Prodavam penomati novi univerzalni za poveke masini . Fenomenalna nap...


2.100 МКД
или предлог цена
22 јун 17:34Se iznajmuva tirfur od 3 toni-dnevno

Se iznajmuva tirfur od 3 toni . Cena 20eur - dnevno. Informacii na t...


20 €
или предлог цена
03 мар 23:25ОПРЕМА ЗА САМОУСЛУЖНИ ПЕРАЛНИ

Се продава опрема за автоматски самоуслужни перални - 4 боксови/ ПОВО...


1 €
или предлог цена
18 дек 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам