104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки. ✅ Издржлива и з...


350 МКД
или предлог цена
Денес 12:10DIZNI 1.0 CO2/TIG pogolem broj

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon DIZNI 1.0 VO POGOLEM BROJ C...


40 МКД
или предлог цена
01 дек 16:37Se prodava alat workzone

Pnevmacki alat vozdusen za kompresor novo


50 €
или предлог цена
01 дек 15:29Motorni pili

Motorni pili dvete se ispravni. Koristeni za domasna upotreba. Okolu ...


100 €
или предлог цена
01 дек 14:22Bateriska brusalica

Se prodava bateriska brusalica so dve baterii i polnac


3.500 МКД
или предлог цена
01 дек 14:13Detektor 3 vo 1

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична ...


1.399 МКД
или предлог цена
01 дек 11:27Alat za muteri

Novi komlet set Sekaci za muteri Info viber


70 €
или предлог цена
30 ное 06:11Avtomatska Klesta za blankiranje

🔌 Автоматска клешта за бланкирање, сечење, кримповање на жици. Алатк...


850 МКД
или предлог цена
29 ное 18:03Tocilo za lanec za pila i burgii

Tocilo za lanec za pila . Made in Italy NAPOMENA ADAPTERITE ZA T...


20 €
или предлог цена
29 ное 14:39Dijamantski kamenja ZA brusenje

DIJAMANTSKI KAMENJA ZA BRUSENJE, GI IMA TRI KOMADA ZA RAZLICHNA NAME...


1 €
или предлог цена
29 ное 12:08Kompresor 24 litri

Kompresorot e skoro nov


6.500 МКД
или предлог цена
27 ное 18:36Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
27 ное 08:28Libela & Metro & Laser

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработк...


600 МКД
или предлог цена
25 ное 13:16Digitalen Subler

Дигитален Шублер ⤵️ Шублер за прецизно мерење на метали при обрабо...


800 МКД
или предлог цена
25 ное 13:12Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...


399 МКД
или предлог цена
24 ное 14:04Metalen Disk za rezba i secenje na drvo

⚙️ Метален Диск за резба и сечење на дрво, пластика, мраз и тврда гум...


450 МКД
или предлог цена
24 ное 14:04Sfericen Alat za rezba na drvo

Алат за резба на дрво со сферична форма која може брзо да длаби мали ...


999 МКД
или предлог цена
23 ное 11:47Set 5 alatki za rezba, otsekuvanje, zlebuvanje na Drvo

Сет 5 алатки за резба, отсекување, жлебување на дрво. Изработени од ч...


799 МКД
или предлог цена
22 ное 22:59Milwaukee polnac bateri 12V 18V pistol strafilica burmasina

Novi polnaci za bateria za Milwaukee alat edniot e na 110V i polni sa...


70 €
или предлог цена
22 ное 16:07Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...


750 МКД
или предлог цена
22 ное 10:47Set dupcalki za drvo

Комплет 6 дупчалки изработени од челик. Исто така содржат 5% кобалт, ...


350 МКД
или предлог цена
21 ное 11:25karcher pravosmukalka usisivac robot irobot KARCHER CR3000

KARCHER CR3000 robot usisuvac MADE IN GERMANY. Odlicen profesionalen ...


350 €
или предлог цена
20 ное 21:38Pistol - Dispenzer za lepenje

Диспензер за лепење наменет да држи ролни од 40мм или 50мм. Диспензер...


599 МКД
или предлог цена
20 ное 13:39Se prodava Hotmaill za termopan staklo

Povejke info na tel: +38971395764 Pece


1 €
или предлог цена
18 ное 21:40Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...


1.799 МКД
или предлог цена
17 ное 12:57Krimp klesti za kabelski kontakti

Професионална кримп клешта zа кабелски контакти е совршена за стегање...


999 МКД
или предлог цена
14 ное 09:51Alatka za Sabloni

Мултифункционална алатка за шаблони. Изработена од квалитетен нерѓосу...


699 МКД
или предлог цена
13 ное 13:39Disk za obrabotka na drvo

Диск за темелна обработка на дрво, пластика и останати меки материја...


699 МКД
или предлог цена
13 ное 13:39Set Sestoagolni alatki za odstranuvanje na zavrtki

🔩 Сет шестоаголни алатки за одстранување на завртки ⤵️ Карактерис...


299 МКД
или предлог цена
09 ное 12:23Multifunkcionalna alatka

Мултифункционална алатка за пила со компактна големина и практично ра...


450 МКД
или предлог цена
09 ное 12:23Dizel motor

ARAN motor, 30ks, poloven, moze da se koristi kako brodski motor i za...


1 €
или предлог цена
09 ное 11:23Set 9 Magnetni Adapteri

Комплет 9 магнетни приклучоци за шестоаголни алатки. Совршен за бушил...


399 МКД
или предлог цена
08 ное 11:02Pumpa za vino wine pump

Prodavam dva pati upotrebuvana pumpa za tocenje na vino . So dvonasoc...


130 €
или предлог цена
07 ное 22:00Elektricna pila NOVA

Elektricna pila sara za zelezo I Drvo Nova voopsto ne upotrebena so k...


95 €
или предлог цена
05 ное 17:27Constant - Digitalen kantar za vaganje bagaz

⚖️ Преносен дигитален компактен кантар за вагање на багаж. Идеален до...


499 МКД
или предлог цена
04 ное 16:09boci boca kislorod pcp vozdusna vozdusni vozduh 300 bar

Prodavam karbonski boci za kislorod za pcp puski . Bocite se selosno ...


2 €
или предлог цена
01 ное 00:15Profesionalen merac Leica Disto D3

Profesionalen geodetski merac Leica Disto D3 skoro nov koristen 5 pati


180 €
или предлог цена
31 окт 14:33Kompresor za vozduh

Povolno se prodavaat poveke Kompresori za vozduh. Za poveke informaci...


600 €
или предлог цена
31 окт 14:32Lasersko metro so libela

Ласерско метро за мерење на простории. Се користи ултразвучен бран за...


1.299 МКД
или предлог цена
30 окт 10:59Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

🔧 Сет 4 челични алатки за одстранување на подови (паркет, ламинат, г...


850 МКД
или предлог цена
28 окт 09:33Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам