106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KUPUVAM Einhell MBS 400

Kupuvam nova ili polovna masina (ista kako na slikite)Einhell MBS-400...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:23  НОВ ОГЛАС

Elektricna pila NOVA

Elektricna pila sara za zelezo I Drvo Nova voopsto ne upotrebena so k...


95 €
или предлог цена
Вчера 22:22Хилти RAIDER RD-HD -SDS -MAX

Се продаваат две (2) хилти SDS max за делови. Хилтите се со исправни...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:46Lageri SKF FAG NTN TIMKEN KOYO

Golem asortiman na lageri od najrenomirani kvalitetni proizvoditeli S...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:04Kraft alatki

Novi Garnitura so patenti 40eur Krik patent so dve nivoa na pustajne...


4 €
или предлог цена
02 фев 21:21Starter polnac

Nov od germanski proizvod Info viber


90 €
или предлог цена
02 фев 21:14DIZNI 1.0 CO2/TIG pogolem broj

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon DIZNI 1.0 VO POGOLEM BROJ C...


40 МКД
или предлог цена
02 фев 20:29Motorni pili

Motorni pili dvete se ispravni. Koristeni za domasna upotreba. Okolu ...


130 €
или предлог цена
01 фев 20:53Komplet za struganje

Комплет за стругање, отстранување, рафинирање, преобликување и струже...


350 МКД
или предлог цена
01 фев 13:27Elektricna motorna pila

🏡 Додаток пила за средување на вашата градина, сечење на дрвја и др....


1.399 МКД
или предлог цена
01 фев 13:26Merna Lenta - Metro

Мерна лента - Метро, 50 метарски фиберглас за мерење на различни повр...


399 МКД
или предлог цена
31 јан 15:41Alat za muteri

Novi komlet set Sekaci za muteri Info viber


70 €
или предлог цена
31 јан 06:12Sfericen Alat za rezba na drvo

Алат за резба на дрво со сферична форма која може брзо да длаби мали ...


999 МКД
или предлог цена
30 јан 13:13Komplet 5 secila

Комплет 5 сечила изработени од челик со голема издржливост, цврстина,...


350 МКД
или предлог цена
29 јан 13:11Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...


399 МКД
или предлог цена
27 јан 13:38Semering zaptivki semerinzi lageri

Golem asortiman na semerinzi zaptivki i lageri za avtomobili motori m...


1 МКД
или предлог цена
26 јан 18:15Metalen Disk za rezba i secenje na drvo

⚙️ Метален Диск за резба и сечење на дрво, пластика, мраз и тврда гум...


450 МКД
или предлог цена
26 јан 13:52Платформа за стакло

се продава оргинал платформа за транспорт на стакло долга 6,30м


1 €
или предлог цена
26 јан 13:12Tocilo za lanec za pila i burgii

Tocilo za lanec za pila . Made in Italy NAPOMENA ADAPTERITE ZA T...


20 €
или предлог цена
26 јан 13:11Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
26 јан 08:18Pumpa za vino wine pump

Prodavam dva pati upotrebuvana pumpa za tocenje na vino . So dvonasoc...


130 €
или предлог цена
25 јан 16:29Libela & Metro & Laser

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработк...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 13:16Kupuvam drebong za drvo od 90 cm amaterski 072 259 954

Kupuvam drebong za obrabotka drvo od 90 cm amaterski ponudete na 0...


1.234 МКД
или предлог цена
25 јан 10:52Kompresor za vozduh

Povolno se prodavaat poveke Kompresori za vozduh. Za poveke informaci...


600 €
или предлог цена
24 јан 23:04Profesionalen merac Leica Disto D3

Profesionalen geodetski merac Leica Disto D3 skoro nov koristen 5 pati


180 €
или предлог цена
24 јан 23:04Profesionalen cenoven obelezuvac

⚠️ Смачено ви е од пишување и лепење на цени ? ⚠️ Новиот професионал...


550 МКД
или предлог цена
24 јан 13:48Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...


1.799 МКД
или предлог цена
23 јан 14:20Alatka za otstranuvanje i nanesuvanje Silikon

🆕 Ново Алатка за отстранување и нанесување силикон. Оваа алатка в...


299 МКД
или предлог цена
23 јан 12:53Kompresor 24 litri

Kompresorot e skoro nov


6.500 МКД
или предлог цена
22 јан 21:53Digitalen Subler

Дигитален Шублер ⤵️ Шублер за прецизно мерење на метали при обрабо...


800 МКД
или предлог цена
21 јан 12:43Nozna Pumpa za Gumi

Пренослива ножна воздушна пумпа, пумпа за гуми со манометар за велоси...


799 МКД
или предлог цена
21 јан 12:42Set dupcalki za drvo

Комплет 6 дупчалки изработени од челик. Исто така содржат 5% кобалт, ...


350 МКД
или предлог цена
20 јан 13:31Disk za obrabotka na drvo

Диск за темелна обработка на дрво, пластика и останати меки материја...


699 МКД
или предлог цена
20 јан 13:30Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...


750 МКД
или предлог цена
19 јан 11:40Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

🔧 Сет 4 челични алатки за одстранување на подови (паркет, ламинат, г...


850 МКД
или предлог цена
18 јан 13:38Bateriski Pistol

Мини батериска дупчалка изработена од квалитетни материјали за долгот...


950 МКД
или предлог цена
18 јан 13:37Digitalen Kantar so LCD displej - do 200Kg

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. Н...


999 МКД
или предлог цена
16 јан 11:01Skener - Detektor na metal

Супер Скенер детектор на метал, најпрепознатливиот рачен детектор за ...


1.499 МКД
или предлог цена
15 јан 10:02Lasersko metro so libela

Ласерско метро за мерење на простории. Се користи ултразвучен бран за...


1.299 МКД
или предлог цена
15 јан 10:02Multifunkcionalna alatka

Мултифункционална алатка за пила со компактна големина и практично ра...


450 МКД
или предлог цена
15 јан 10:02Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам