Кисела Вода
                           
4169 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA CRNICE

Se prodava luksuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g.a detalno...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 21:49Промовирано

SE IZNAJMUVA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE

Se iznajmuva luksuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g.a detal...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 22:00Промовирано

Magacin za skladiranje 1320m so deloven prostor

Se izdava magacin 1320 m2 so kancelarii pozadi benzisnka pumna Shell ...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

Денес 00:07Se prodava stan vo Kisela Voda

Stanot e so edna spalna soba, dnevna,kujna,banja,balkon. Zgradata e ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 23:14Se prodava garsonjera

Се продава или изнајмува комплетно опремена гарсоњера во Кисела Вода ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 22:48Se izdava garsonjera kompletno namestena vo kisela voda

Garsonjerata e kompletno namestena so novo kupatilo renovirano .se na...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 21:00Se Prodava Stan 52 m2 Kisela Voda pred Rasadnik

Se Prodava Stan 52 m2 Kisela Voda pred Rasadnik 1250e m2 bez agencija...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 20:37PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:04prodavam kuka vo nas.dracevo

kukata se naoga vo centarot na nas.dracevo 180m2 P+1,dvorot e so povr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:35Plac vo Gorno Sonje

Se prodava plac pred Gorno sonje i e vo gradezen reon.Placot e so kom...


45 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:26Луксузно уреден стан со гаража и поглед на Скопје

Продсвам луксузно уреден стан со гаража и поглед на Скопје од 79 квад...


133.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:51Продаван стан

Продавам стан во центар одма до рампа, станот може да се купи и намес...


72.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:51  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja vo Pintija

Fenix nedviznosti prodava kukja vo Pintija so povrsina od 70m2 na pla...


83.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:51HITNO se prodava KUKA vo DRACEVO 160m2 + dvor 430 m2

HITNO SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DRACEVO 160M2 + DVORNO MESTO 430M2 ...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:42SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KISELA VODA - RAMPA

ШИФРА- 1200 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен тро...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:16  НОВ ОГЛАС

Duplex STAN 43m2 K VODA NA CHESHMA

Се продава стан Duplex во Кисела Вода на Чешма, на 1,5км од Центар ...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:16SE PRODAVA NOVA VSELIVA GARSONJERA VO KISELA VODA!

Se prodava nova vseliva 32 garsonjera, komplet namestena so nov mebel...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:09plac vo sopiste

se prodava plac vo sopiste na odlicna lolacija so pogled na skopje, ...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:53Se izdavaat/prodavaat dukjani vo Kisela Voda-Adora Flatiron

Се издаваат и продаваат три дуќани во Кисела Вода кај Рампа во зграда...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 15:26  НОВ ОГЛАС

Станови во градба во Кисела Вода спроти Веро - кредит 3.75%

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат станов...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:26Станови во градба во Кисела Вода - Димо Хаџи Димов

Се продаваат станови во градба на улица Димо Хаџи Димов бр. 90, П + 3...


1.350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:26NASKORO GRADBA VO K.VODA - CESMA

***** ГРАДБА ВО К.ВОДА КАЈ ЧЕШМА ВО ЗГРАДА ПР+4+ПОТ СО ЕДЕН ВЛЕЗ , П...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:48Plac vo Pintija na mirna lokacija so prekrasen pogled

Se prodavam plac za gradba na kuka so povrsina od 815 m2, so prekrase...


45 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:46Garsoniera na prizemje idealna za kancelarija vo K. Voda

Izdavam nenamestena garsoniera na prizemje, novogradba vo Kisela Voda...


140 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:27Продавам стан во Кисела Вода 87м2 со 6м2подрум и 18м2 гаража

Продавам стан во Кисела Вода, 87м2 со додатни 6м2 подрум и 18м2 гараж...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:08  НОВ ОГЛАС

СТАН 50М2 КИСЕЛА ВОДА -РАСАДНИК

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НАСЕЛБА КИСЕЛА ВОДА -РАСАДНИК СО ПОГЛЕД НА САЛАТА ...


70.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
72.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:06СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ - НАД МВР

ШИФРА: 1538R ЦЕНА: 400€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:58  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗНАЈМУВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА,/ЧЕШМА -62,57М2

СЕ ИЗНАЈМУВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА /ЧЕШМА ОД МАЈ -2023 ГОД. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:36  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - КАЈ ШАМПИОНЧЕ

ШИФРА: 1279R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:31  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME CETVOROSOBEN STAN VO K.VODA KAJ EKONOMSKOTO

Prodavame stan vo Kisela Voda kaj Ekonomskoto uciliste. Stanot se na...


1.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:16Nov stan od 48m2 vo K.Voda

Се продава нов стан од 48м2 спроти Технички преглед во К.Вода. Станот...


57.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:14Кеша инженеринг продава станови во населба Кисела Вода

Кеша Инженеринг продава нови станови во населба Кисела Вода. Ул. Ива...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:09SE PRODAVA NOV STAN VO KISELA VODA VO NOVA ZGRADA

Se prodava stan vo Kisela Voda sproti Meckarov. Stanot e nov nevsele...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:07PRODAVAME GARSONJERA VO KISELA VODA SO DVOR

Prodavame garsonjera vo Kisela Voda vo lizina na Sampionce. Stanot i...


52.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:07Stanovi po najdobra cena

Продажба на станови од 48м2 до 80м2 со 1, 2 и 3 спални соби на мирна ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Garaza vo Przino

Garaza so Imoten list 12 m2 Prodavam garaza vo Przino od 12 m2. gara...


2.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Вчера 13:00Dupleks vo KISELA VODA 85m2 1200evra

Vo odlichna sostojba,zgradata e pravena 2011 godina.So stanot doagja ...


1.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Deloven prostor Деловен простор 2000m2

🇲🇰Деловен простор погоден за магацин или производство, со сопствен ...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Магацини

Вчера 13:00Продавам деловен простор од 160м2 во Кисела Вода - Расадник

Деловниот простор се состои од споени 2 стана од 80м2, на улица 1512,...


224.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Iznajmuvam deloven prostor vo Kisela Voda povolno

Iznajmuvam nov deloven prostor pogoden za servis ili slicno, so dva v...


950 €
или предлог цена
Вчера 13:00Стан кај Чешма, К.Вода

Нов невселен стан, 49м2, јужен со поглед кон Водно. Градба на Атлас ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodavaat stanovi vo gradba kisela voda

Se prodavaat stanovi vo gradba Kisela Voda 1400e m2 , dokazan invest...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Страна 1 од 105

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам