596 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Meni za ugostitelski objekti - Ekstra ceni !!!

Вршиме дизајн и принт на менија за угостителски објекти по најповолни...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:09Grit material za peskarenje kvarcna pesok

11126N/NI/G 0,2-2,8 mm Грит е идеален материјал за чистење на бр...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:21Boci Za oksigen i acetilen

se prodavaat dobri i ispravni boci za oksigen i acetilen 5 boci za o...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:47Prodavam AUSTON Bateriski nozhici/nozici

Prodavam novi Bateriski nozici nozhici 21V. So dve baterii + TELESK...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:23Prodavam AUSTON Bateriska pila

Se prodava Bateriski pila, dve baterii AKCISKA CENA 3.500 DENARI


3.500 МКД
или предлог цена
- 36 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 15:23Prodavam Komora za odrzavanje

2.50 visina 1.70 sirina 4.00 dolzina


2.200 €
или предлог цена
Вчера 15:23Lift Лифт Мотор Мотор

Сенпродава исправен лифт погоден за кафана или други потреби. Лифтот ...


390 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava kombiniran mlin

Se prodava kombiniran mlin


400 €
или предлог цена
Вчера 10:38Presa ekscentar

Se predava ekscentar presa. 15 tonska. Presata e ispravna. Rakuvanje...


1 МКД
или предлог цена
25 мар 18:44Pumpa za voda koncar

Nova pumpa , voopsto ne montirana, 1.7 kw 5/4 vlez i izlez


100 €
или предлог цена
25 мар 17:10MASHINI ZA SHIENJE

mashinite se ispravni i servisirani.koristeni za domasna upotreba.cen...


По Договор
или предлог цена
25 мар 13:52Libela & Metro & Laser

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработк...


600 МКД
или предлог цена
25 мар 12:22Se prodavaat metalni sandacina za sveki

SeSe prodavaat metalni sandacina za sveki


650 МКД
или предлог цена
24 мар 21:22Sankerski stolici

Sankerski stol 20 kom.


1 €
или предлог цена
24 мар 20:35masini za sienje i drugi tekstilni dodatoci

masini, makari, petlici, nozici, patenti. Cena po dogovor


50 €
или предлог цена
24 мар 14:18Razrabotena proizvodna firma

Се подава разработена производна фирма основана 2004 год. Фирмата ...


1 €
или предлог цена
24 мар 12:42ИЗДАВАМ Автоперална

ИЗДАВАМ АВТОПЕРАЛНА ПОД КИРИЈА


1 €
или предлог цена
24 мар 11:52Disk za obrabotka na drvo

Диск за темелна обработка на дрво, пластика и останати меки материја...


699 МКД
или предлог цена
24 мар 09:18Komplet 200 pruzini

🆕 Ново Комплет 200 парчиња различни видови на пружини и федери. П...


599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

24 мар 09:17Busilica sharlah (drebong freza glodalka)

Poveke info na mob 070567837 ispravna


1 €
или предлог цена
23 мар 22:34Drebong (strug freza glodalka busilica

Drebong vo odlicna sostojba poveke info na mob 070767941


3 €
или предлог цена
23 мар 22:33Avtomatska busilica sharlah strug,glodalka,drebong,presa

Poveke info na mob 070767941


1 €
или предлог цена
23 мар 22:33Band sek bonsek (drebong freza glodalka busilica)

Industriski band sek bonsek za cena na mob 070767941


1 €
или предлог цена
23 мар 22:33Brusalka Black & Decker

Brusalkata e nova ne e upotrebena so garancija


50 €
или предлог цена
23 мар 20:23Breneri na nafta

Prodavam breneri na nafta,3 kom.info 078212669


250 €
или предлог цена
23 мар 18:27Elektromotor koncar 15 kw,2920 obrt,

Imam i el.motori so rediktori(29 obrtai /min)trofazni,i razni drugi d...


350 €
или предлог цена
23 мар 18:27Komori za ladenje,povolno

Prodavam dve komori za ladenje ,edna od 50m/3 ,paneli 18sm ,cena4500€...


1 €
или предлог цена
23 мар 18:27Separator za mleko

Separator za mleko so kapacitet od 2000 litri na sat.info.078 212669m...


1.500 €
или предлог цена
23 мар 18:26Masina za pakuvanje vo termosobiracka folija

Se prodava masina za pakuvanje razni proizvodi vo termosobiracka foli...


500 €
или предлог цена
23 мар 18:26Masina za pakuvanje jogurt vo casa 0.2 l

Masinata e vo rabotna sostojba,pakuva 1500 casi na cas,mozna e zamena...


17.000 €
или предлог цена
23 мар 18:26Masina za pakuvanje kiselo mleko

Prodavam kruzna avtomatska masina za pakuvanje kiselo mleko so kapaci...


7.000 €
или предлог цена
23 мар 18:26☆ROLETAR☆ROLETNI☆GARAZNI VRATI☆KOMARNICI☆

☆☆ IZRABOTKA , MONTAZA I SERVIS NA : ● ALUMINIUMSKI ROLETNI VO PO...


По Договор
или предлог цена
23 мар 17:05Prodavam razni plugovi

Plugovite se vo dobra sostojba. tel:075-555-965


1 €
или предлог цена
23 мар 15:11Melnica za kafe profesionalna

Emonec profesionalna melnica za kafe so shtelovanje na granulacija, b...


350 €
или предлог цена
23 мар 13:07Refraktometar za med

Nov refraktometar za merenje vlaznost vo medot. Alat koj e od golema...


1.700 МКД
или предлог цена
23 мар 13:07Detektor 3 vo 1

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична ...


1.399 МКД
или предлог цена
23 мар 12:06Komplet 5 secila

Комплет 5 сечила изработени од челик со голема издржливост, цврстина,...


350 МКД
или предлог цена
23 мар 12:06Strafilica za knauf,skoro nova

Strafilica za knauf,skoro nova


6.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:54NOVI Hidraulicni cilindri - Хидраулични цилиндри

Продавам нови хидраулични цилиндри. Изработка по ваши потреби, дименз...


1 €
или предлог цена
23 мар 07:04Нови Пневматски Цилиндри - Пневматика

Се продаваат нови пневматски цилиндри Изработуваме цилиндри во било ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 07:04Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам