Кочани
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion

Se prodava SCANIA 420 EURO 3,komplet so kiper prikolica MEILLER. Kon...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

Денес 09:07  НОВ ОГЛАС

RENAULT PREMIUM 2005 euro5 450dxi

💥Renault Premium 450dxi 2007g 820 000km Krone 2005g 💶 17 000€ Re...


17.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

Вчера 21:53MAN TGX 2012 EEV

💥Man tgx 400 2012g EEV 850 000km Schmitz 2005g 💶 28 000€ Registr...


28.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

Вчера 21:53SCANIA KIPER 113

Scaniata e vo odlicna sostojba. 113 EL, 310 Ks, 1990 god. Nosivost...


18.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

04 окт 08:03Iveco eurocargo 2008 god.120/25 speciano slep

Prodavam slep Iveco eurocargo 120/25 euro 5.specialno vozilo vo knisk...


13.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

02 окт 10:15VOLVO FH 460 EURO6

Volvo fh460 euro6 9mesec 2016 god 590000km Eden sopstvenik kupen nov ...


49.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

01 окт 09:56Pocinkovani i alumisnki platna za slep kamion prikolka i dr

INFO TEL: VIP 078 201 949 T-mobile 070 398 715 T-mobile 070 213 150...


180 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

30 сеп 13:14Alanser za Volvo euro 5

Se prodava alanser za Volvo euro 5 070 546 546 Joce 074 206 546 Vo...


200 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

15 сеп 23:19Polovini gumi 315, I 385 Eftino

Se prodavat polovini gumi 315 I 385 ki, ima I bandasi cena povolna ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

15 сеп 23:19Rezervar 730 litri za Volvo Euro 5

Originalen Rezervar so drzaci komplet za gorivo za Volvo Euro 5, sob...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

15 сеп 23:19SCANIA 124L 420 2002god BG tablici

PRODAVAM SCANIA 124 420 2002GOD EURO 3 SO RETARDER ZA DELOVI CELA ISP...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

10 сеп 19:38IVECO SPECJALEN ZA SLEP NA VOZILA

IVECO EURO CARGO ispravna sostojba 1998 godina 140 ks 4celindra S...


6.200 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

05 сеп 17:32Daf

Seprodaca daf vo oflicna sostojba motor 310 konja menjac 4+4 i c brzi...


10.500 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

03 сеп 09:17Volvo

Se prodava kamion volvo f 12 registriran vo odlicna rabotna sostojba ...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

03 сеп 09:17Delovi za Scania 124 HPI

Delovi za Scania


По Договор
или предлог цена
Кочани

Камиони

16 авг 21:19MAN 18 44 euro5

Defekt motor


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

16 авг 21:19Scania r410 mega e6 2018god krone 2018god

Scania R410 MEGA 2018godina 500000km euro6 Novi gumi TEL >>07533626...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

10 авг 09:23Turbina Scania

Polovna turbina za scania R420 euro5 vozena 100000km.


250 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

08 авг 15:07Interculer za Scania

Poloven interculer za scania 124L euro3


150 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

08 авг 15:07Frizder Waeco 12/24V

Prodavam frizder Waeco 12/24V poloven


320 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

08 авг 14:38Renault Magnum 460 EURO 5 2007 god

Za poveke informacii kontakt: 070 336 350


По Договор
или предлог цена
Кочани

Камиони

05 авг 21:54SCANIA DAF VOLVO MAN MERCEDES IVECO

Maici vo site golemini. Ima izbor i drugi sliki. Moze pecatenje na ma...


600 МКД
или предлог цена
Кочани

Камиони

30 јул 18:11Iveco Eurocargo

Se prodava slep Iveco Eurocargo 2009g so najdobriot motor 4000 kubika...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

30 јул 07:11Iveco Euro Cargo 75E15

Vo dobra sostojba, cena po dogovor. Godina na proizvodstvo 2001. ...


10 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

28 јул 19:00DFM во одлична состојба

Се продава DFM камионче со затворен товарен сандак. Производство 201...


3.900 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

11 јул 18:12Rezervni delovi za menuvac za scania 111, 112, 113

Prodavam rezervni delovi za menuvac za scania 111, 112, 113


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

02 јун 07:30IVECO STRALIS SPECJALEN

SE PRODAVA IVECO STRALIS 2004godina KLIMA RETARDER FULL HIDRULIKA S...


12.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

01 мај 12:37Se prodavat komplet federi predni i zadni mercedes 16 /26

Se prodavat komplet federi predni i zadni mercedes 16 /26 16 /28 16 /...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

18 апр 08:08Motor

Motor od fap 16/20 ili 2F vo perfektna sostojba moze na lice meato da...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

18 апр 08:07Se prodavaat polovni delovi za mercedes 16

Mercedes 16/26 16/28 22/28 22/26 Dekli dizni korpa lamela zama...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

03 апр 20:11Osovini komplet obloga so defrincijal

Osovini komplet obloga so defrincijal za mercedes 16 /26 16 /28 16 /3...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

03 апр 20:11Defrencijali

Se prodavat defrencijali za fap 13 14 dva za 300 evra alanseri 1 100...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

03 апр 20:11MIKSER ZA BETON

Mikserot e vo odlicna sostojba, Bure -12m3 kako novo Iveco-Cursor -...


25.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

01 апр 08:09MIKSER SCANIA

Mikserot e vo odlicna sostojba, nosivost 10 m3. Motor-380 ks Cenata ...


25.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

25 мар 07:48TAM 260 (trupchar)

Kamionot e vo vozna sostojba i uredna dokumentacija Za povekje info ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

14 мар 12:35Mercedes

Se prodava mozna e i zamena Mercedes Odlicna sostojba pali vozi ...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

13 мар 18:35Volvo

Se prodava Volvo, FH, D13, 440hp. Prva registracija 03/2007, Pominato...


2 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

25 фев 09:26volvo fh12

volvo fh12 euro 3 na diskovi 2000 god vo delovi tel:078-309-202 mar...


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

19 фев 23:36Scania 164 480 v8

Vo delovi moze i cela 078309202


1 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

19 фев 23:36volvo fh12

volvo fh12 380ks 1995 god vo top sostojba tel 078309202


3.700 €
или предлог цена
Кочани

Камиони

19 фев 23:36Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам