Прилеп
                           
209 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов стан

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан. Тел. за к...


59.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60.000 €
Прилеп

Станови

05 јан 13:29Промовирано

Издавам стан

Во центар на Прилеп, се издава наместен стан. Погоден за семејство на...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 21:18***Se izdava luksuzno opremen stan***

Se izdava luksuzno opremen stan mozi i za kratki prestoi. Povejke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:29Издавам стан во центар

Се издава стан во центар, одлична локација (во зградата до “Мое пазар...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 12:10Издавам стан во Точила

Издавам комплетно наместен стан во Точила. Станот е на трети кат, јуж...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 фев 19:24Се изнајмува станови во строг центар

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 фев 09:03Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 20:38Se iznajmuva NOV apartman vo centar na Prilep

Se iznajmuva nov celosno opremen apartman vo centarot na grad Prilep ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 20:38Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 20:38APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

KRATOK PRESTOJ VO PRILEP Apartmani info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 16:21Nov stan kaj solidnost

Stanot e vo novata zgrada Na prvi sprat na jugoistok Cena : 70.000€...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 16:06Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan vo naselba Dimo Narednikot Prilep. Kontakt...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 13:00Izdavam namesteno apartmance

Apartmanceto e novo pogodno za samec ili par vo centarot na gradot mi...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 фев 01:03se prodava stan stro centar na prilep

se prodava stan stro centar na prilep so golema taraca i vizba inform...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 јан 21:22Stan

Se izdava stan pod kirija 67m2 (trosoben),na prvi sprat vo naselba to...


12.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 јан 19:33SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 јан 13:26Се издава стан (строг центар)

Се издава стан од 62м2 кај кружниот тек кај зграда Македонија. Станот...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 јан 08:05Се издава стан во кулата-9катницата

Се издава стан во кулата, 9то катницата во центарот на Прилеп. Станот...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 15:13Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 15:05Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan vo zgradite nasproti bolnicata na 2 ri kat.St...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 13:44APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj ,apartmani za nokevjne, Prilep cenrtalen del kaj Teata...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 12:16SE izdava stan

SE izdava Stan vo tocila


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 јан 22:53Se izdava celosno opremen stan vo Kisela Voda

Se izdava kompletno namesten stan vo naselba kisela voda vo blizina n...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 јан 18:42Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 јан 19:25Се продава трособен стан (stan) во Прилеп на екстра локација

Екстра стан екстра локација екстра цена. 87м2 стамбен простор и 11м2 ...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 јан 18:58KUPUVAM STAN КУПУВАМ СТАН-PRILEP

PONUDETE STAN VO PRILEP Kupuvam stan na ubava lokacija vo Prilep, ...


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 јан 14:44Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


750 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 јан 13:45Se izdava stan vo prilep

Se izdava stan vo prilep Povekje informacii na telefon: 075403220


111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 јан 00:10Stan vo Tochila - PLAVA ZGRADA

Se prodava trosoben stan vo Tochila, plava zgrada. Prekrasen pogled ...


63.700 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 јан 23:02se izdava Apartman vo strog centar

Se izdava NOV namesten apartman vo centarot na gradot,nakrsi postata ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 16:33Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 јан 15:13Купувам стан во Прилеп од 30 до 70 квадрати

Купувам стан во Прилеп по можност точила небитна состојба


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 јан 18:33se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 јан 15:23SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 јан 20:21Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 јан 14:37Голем стан од 91м2 во строг центар на Прилеп.

Агенција Чанак продава стан од 91м2 во строгиот центар на Прилеп. Ста...


69.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 јан 16:18SE IZDAVA APARTMAN - STAN VO CENTAR ZA PRIVREMEN PRESTOJ

Stanot evo centar na Prilep na prizemje kompletno namesten...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јан 22:35Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јан 21:10Stan za prodazba vo Cumovcanec

Se prodava Stan vednas vselliv no so postara pokukjnina na 1 sprat. L...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 јан 14:06Se iznajmuva garsonjera

Se iznajmuva garsonjera. Kompletno renovirano. Poseben objekt , poseb...


123 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 јан 11:16Prekrasen stan na odlicna lokacija

Se izdava stan renoviran 2022 Stanot e so 3 sobi ,kupatilo,terasa ,p...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јан 20:22Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам