Чучер Сандево
                           
12 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава или менува куќа во Бразда

куќата е троспратна со први вселив и двата горе карабина, плус подрум...


45.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:42Куќа со плац во Кучевиште

Се продава куќа во Кучевишка бара со површина од(43м2) со двор од 405...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

06 дек 20:06PRODAVAM INDIVIDUALNA KUCA OD 160m/2

Prodavam individualna kuca od 160 m/2, na prizemje i sprat.Pomosen il...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

02 сеп 17:13Плац со куќа

Се продава плац од 2239 м2 со куќа од 39 м2 на два спрата со 2 соби г...


46.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 јул 22:50СЕ ПРОДАВА ВИЛА СО ДВОР ВО ЧУЧЕР САНДЕВО

СЕ ПРОДАВА МАЛА ВИКЕНДИЦА ОД 30М2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 1300М2 ВО МИРКОВ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

28 јун 12:36SE PRODAVA NOVA KUKA ZATVORENA KARABINA

Se prodava nova kuka zatvorena karabina. Prizemjeto e osposobeno za ...


85.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 19:27Барам да купам стара куќа ѕидана од камен

Барам да купам стара куќа ѕидана од камен (може и руинирана) По мож...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 00:51se prodava kuka vo radisani

Kukata e so plateni komunalii i vnesena vo katastar


49.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

09 дек 17:11Se prodavaat 2 moderni kuki 224+140m2 i dvor 980m2

Se prodavaat povolno 2 moderni kuki nova gradba spremni za ziveenje n...


150.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 сеп 15:56SE IZDAVA ULTRA LUKSUZNA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA,ZLOKUKJANI

* ШИФРА 4700 Импулс агенција за недвижности издава ултра луксузна и ...


4.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

08 јун 00:16Купувам куќа на Скопска Црна Гора

Се купува куќа во реон од Кучково до Бродец. Идеално околу 100м2 и с...


50.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

04 мај 20:48Се Продава куќа во Радишани

Куќата е на два спрата, има 6 соби, 2 бањи, 2 балкони, сопствена гара...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

22 мар 12:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам