Подкатегорија:
                   
96 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iznajmuvam konjopoi so dostava vo Skopje

Iznajmuvam konjopoi 60x60 i masi 190x90 90x90 . Povekje informacii ...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 17:44Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 12:04Kupuvam/Baram Stolici stari -eftino

Kupuvam ili Baram na podarok stari drveni stolici ,mali masicki,nat...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 09:50Trpezariska masa

Se prodava trpezariska masa. Cena - 4000 denari


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вчера 06:56PRODAVAM VISOKA BARSKA MASA KONJOPOI

PRODAVAM NOVI KONJOPOI 070. 552. 109 ZLATKO


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

08 дек 09:39KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 дек 15:24IZRABOTKA NA MASI KLUPI GARNITURI

Izrabotka na masi klupi garnituri so vrven kvalitet 070_552_109


9 МКД
или предлог цена
06 дек 09:49PRODAVAM IZRABOTUVAM MASI MASA KLUP MASI

Prodavam masa Dolzina 160 Visina75 Sirina 85 Masata e nova ne k...


12.121.212 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 дек 09:49TRPEZARISKI MASI MASA KLUP MASICkI I STOlCINJA

Prodavam trpezariska masa 140×80×75 klup maaicka 102×54×44 070 -55...


2 €
или предлог цена
06 дек 09:49masi

masite 7000 den stolicite 2000den


1 €
или предлог цена
05 дек 11:43Barski masi ( Konopoi )

Се изнајмуваат високи барски маси, конопои за секакви свечености и за...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

05 дек 09:53Маса со 4столици

Се продава поволна добро сочувана трпезариска маса со 4 столици.цена ...


1 €
или предлог цена
04 дек 09:17Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса на расклопување,широка 80см,долга 140см п...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

04 дек 09:17Konjopoi(konopoi) masi

Se iznajmuvaat konjopoi , imam 10 konjopoi so moja dostava , ...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

03 дек 20:54KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tenda so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

02 дек 11:13Profesionalno farbanje na medijapan (mdf) furnir

Vrsime profesionalno farbanje na medijapan - furnir isto kako i negov...


35 €
или предлог цена
01 дек 17:05Stolici

stolici 50 kom Tel 070266841


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

30 ное 22:16Masa so 6 stolici

Se prodava elipsovidna masa so 6 stolici


12.000 МКД
или предлог цена
26 ное 19:52stolici

visoki barski stolici 10 kom


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

25 ное 19:33Столици

Се продаваат кафански столици, малце користени по цена 400 денари од ...


400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

25 ное 15:37Prodavam masa

Prodavam masa, venge boja so peskareno staklo, dimenzija 80/90 so meh...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

25 ное 11:12IZRABOTKA NA STOLCINJA STOLICI MASI

Izrabotka na metalni stolcinja so drvena podloga vo sekakva golemina...


5.421 €
или предлог цена
16 ное 12:44Masa i stolce od orev

Masa 6000 denari Stolce 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
14 ное 22:39Se prodava masa so 6 stolici

Se prodava masa so 6 stolici


По Договор
или предлог цена
09 ное 08:504 stolici

4 stolici za trpezariska masa,novi Mahagoni nogarki,krem eko koza. ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

03 ное 10:48KLUB MASA

SE PRODAVAAT KLUB MASI 90*90*43 BOJA BUKA CENA 1.800 denari Tel. ...


1.690 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

31 окт 13:26TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI I STILSKA KOMODA VITRINA!

Se prodava trpezariska masa so 6 stolici i stilska komoda vitrina od ...


21.000 МКД
или предлог цена
31 окт 12:05Drveni stolici

gi ima 8 komada so edinecna cena 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

22 окт 23:12zelezni masi

doima dve edinecna cena 4000 den dolzina 2m visina 1m


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

22 окт 23:10rabotno biro

skoro novo


3.000 МКД
или предлог цена
22 окт 23:08Masa

Masa trpezariska 85x190 (pustena), 85x110 (sobrana)


1.399 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

12 окт 20:54Masa

Masa trpezariska 190x75 pustena, 110x75 sobrana.


999 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

12 окт 20:54Rabotno biro

Prodavam drveno rabotno biro 113 x 58 x 73


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

03 окт 12:01Stolici

Stolici


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

30 сеп 23:29Moderna masa za vo dnevna

Odlicno socuvana, skoro neupotrebena


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

18 сеп 20:09Маса од масивно дрво - орев

Димензии на плотна 180x90cm Димензии на профил 8x2cm Купена во Фе...


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

09 сеп 09:15Trpezariska masa so 8 stolici

cisto drvo


4.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:11Masicka komoda

Se prodava masicka komoda so zastitno staklo dosta e socuvana so dim...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

06 сеп 04:21Трпезариска маса

Се продава трпезариска маса со 4ри стола


8.000 МКД
или предлог цена
16 авг 14:31Kneeling Chair

Izrabotivam kneeling chair po naracka . Ovaa stolica vi ja drzi is...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

04 авг 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам