Прилеп
                           
210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов стан

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан. Тел. за к...


59.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60.000 €
Прилеп

Станови

05 јан 13:29Промовирано

Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 јан 21:10Se iznajmuva garsonjera

Se iznajmuva garsonjera. Kompletno renovirano. Poseben objekt , poseb...


123 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 јан 11:16Prekrasen stan na odlicna lokacija

Se izdava stan renoviran 2022 Stanot e so 3 sobi ,kupatilo,terasa ,p...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јан 20:22Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 јан 11:26Апартман за краток престој

Се изнајмува наместен апартман за краток престој, блиску до центар ...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 јан 12:57Se izdava renoviran stan na 1 sprat najstrog centar

Trosoben stan kompletno opremen ,obezbeden so alarmen sistem,klimatiz...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 јан 10:30Се издава стан во деветтокатница во Прилеп

Се издава стан на деветти кат во деветокатницата во Прилеп, заради за...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 јан 21:53Стан во Деветокатница во Прилеп

Се продава стан на деветти кат во деветокатницата во Прилеп, заради з...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 јан 21:43SE IZDAVA stan vo centar

Stano se najduva centar vo novata zgrada dimo naredniko zvonete na 07...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 јан 21:32SE IZNAJMUVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Се изнајмуваат нови апартмани во центарот на градот(накрши поштата и ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 19:29Se iznajmuva stan pod kirija

Se iznajmuva stan vo Prilep. Kompletno opremen,trpezarija kunja,spaln...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 17:38Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 16:05СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 16:04Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 12:58Se izdava stan vo Tocila 2

Stanot e namesten i vo dobra sostojba


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 09:54Se izdava stan vo Tocila 2

Stanot e namesten i vo dobra sostojba


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 јан 09:47УНИКАТЕН СТАН

Се продава уникатен стан во строг центар на Прилеп со површина од 178...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 јан 19:16APARTMANI SMESTUVAJNE

KRATOK PRESTOJ APARTMANI info na telefon 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 јан 14:01Се продава нов стан

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан. Тел. за к...


59.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60.000 €
Прилеп

Станови

05 јан 13:29SE izdava stan

SE izdava stan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 јан 10:26СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ПРИЛЕП

Станот се наоѓа во населба Точила карши индустриско училиште блиску д...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 јан 14:48APARTMANI SMESTUVAJNE

Krtok Prestoj Smestuvajne


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јан 22:13Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јан 18:52Se prodava stan vo tocila

Stan vo TOCILA 2 nasproti agencija BRAN renoviran polunamesten na 4 s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јан 16:17Se izdava kompletno namesten stan

комплетно наместен стан. Јужен над болница на 3 кат, со соларно и инт...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јан 16:03Издавам стан за БОЖИЌ, ВАСИЛИЦА и ВОДИЦИ

Дочекајте ги големите христијански празници во пријатен амбиент, рела...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 дек 23:34APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Apartmani vo Prilep Smestuvajne info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 дек 19:31APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Smestuvajne Prilpe info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 дек 14:41Се издава стан во центар

Станот е на центар. покрај за домување погоден е и за ординација и ка...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 дек 13:00Se iznajmuva apartman za kratok prestoj

Se iznajmuva apartman za kratkot prestoj 3 sobi, kujna so pribor celo...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 дек 10:37SE izdava za prestoj

SE izdava za prestoj


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 дек 23:13Baram stan za kupuvanje

Baram stan za prodazba inf na tel 076 951 992 077 814 214


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 дек 21:01se izdava stan

Se izdava stan nov,luksuzno namesten.


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 дек 16:32SE PRODAVA STAN

Se prodavaat stanovi vo novata zgrada kaj DENI MEBEL


950 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 дек 16:05se prodava stan

se prodava stan na ubava lokacija.64m2 vnatresna povrsina,12 m2 tera...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 дек 15:40SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Se izdavaat novi namesteni aprtmani vo centar nasproti postata oprem...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 дек 21:04Се изнајмува луксузно опремен стан

Се изнајмува нов,луксузно опремен стан од 65 м2 (клима уред-инвертор,...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 дек 15:11Се изнајмуваат нови апартмани во центар.

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 дек 20:41SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR

SE Izdavaat dva stana od po 75 m2 Eden apartman od 45 m Luksuzno na...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39Нов Апртман

Се изнајмува нов апартман накрши поштата (позади пекара Алекс)на приз...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 18:18Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам