Прилеп
                           
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAROT NA PRILEP

Apartman vo centarot na prilep za dneven ili skraten prestoj. Apartma...


500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 11:46SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 11:45HOSTEL END APARTMENS

075345084


600 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 20:31  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗНАЈМУВААТ СТУДИЈА ВО ЦЕНТАР

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

01 дек 16:05APARTMANI SMESTUVAJNE

SMESTUVAJNE KRATOK PRESTOJ I SEMEJNI STANOVI


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

30 ное 21:59Apartman studio stan soba kratok prestoj Апартман стан соба

Сместување за краток престој (дневна основа) во Прилеп. Бидете едни о...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

29 ное 11:13СЕ ИЗНАЈМУВААТ ПРЕКРАСНИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР

Апртманите се со парно греење .Апартманите се наоѓаат во цен...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

29 ное 10:39Tipski Apartmani

Se izdavaa apartmani za prestoj celosno opremeni,so sopsten parkin...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

28 ное 17:34APARTMANI CENTAR

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

27 ное 22:20Стан, соба, stan, soba за краток престој

Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC со купатило. О...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

25 ное 11:17Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

24 ное 18:57Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

24 ное 18:57Se iznajmuvaat sobi

Se iznajmuvaat sobi vo centar na Prilep. Dvokrevetni I trokrevetni. C...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

17 ное 12:13SMESHTAJ Sobi za Nojkevajne

SMESHTAJ SHERING Sobi i Apartmani za nokevajne Kratok ili podolg p...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

16 ное 17:04SE IZDAVA PRIZEMJE 30 M2

Poveke informacii na 075 423 856 ZARE


4.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

01 окт 14:01SE IZDAVA SPRAT OD KUJCA

E IZDAVA SPRAT OD KUJCA 95 M2 VO BLIZINA NA EKONOMSKO UCILISTE CENA P...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

19 сеп 19:19Апартмани и соби

Соби и апартмани со посебни WC, клима уред, соларни системи, интернет...


1.100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

29 авг 21:17LUX APARTMANI CENTAR

Apartmanite se naogaat vo centarot na gradot Prilep na 5 min od stara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

09 јун 08:28APARTMAN VO CENTAR NA PRILEP

Imame povejke apartmani na istata lokacija megu koi i Apaer...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

07 јун 13:12City Center Apartments

APARTMANITE SE VO CENTAR SO PARNO IMAAT SOPSTVEN VLEZ MI...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

06 јун 13:43Soba vo centar

Se izdava namestena soba vo centarot na Prilep, 070 870 230 Zlatko


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

24 мај 15:08Се издават соби во Софија

Се издаваат кревети ! Собите се во посебна зграда и секоја има сопств...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

07 мај 11:06СЕ ИЗДАВААТ СОБИ,SOBI ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP VO SOBITE IMA KUPATILO,WiFi,PA...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

18 апр 08:04Apartman vo strog centar na Prilep

Se iznajmuva apartman vo strogiot centar na Prilep, kompletno opremen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

27 фев 15:15Пиво Фест Прилеп. Студио апартман, нова градба.

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

18 јан 19:29Делукс соба за краток престој. soba sobi

Делукс соба за краток престој на домашни и странски гости за бизнис, ...


2.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

16 окт 19:17Четиридневен одмор во Прилеп со ваучер за туризам или кеш

✅Со ваучар✅ Вреди да се посети, искористи, комплексот "Маркови Кули"...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

23 сеп 20:55Се изнајмува спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа во близина на економското училиште. Спрат...


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

22 авг 13:50Барам соба во Прилеп - baram soba vo Prilep

Барам соба во Прилеп САМО за преноќување, БЕЗ ГОТВЕЊЕ, не готвам вооп...


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

27 апр 08:56SOBA

SOBA SE IZDAVA VO CENTAROT NA PRILEP, NAMESTENA SO PARNO I SOLARNA.TE...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

01 авг 12:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам