318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
03 фев 13:17Плац 2200m2 граничи со Пивара

Плац 2200m2 граничи со Пивара, под тениските игралишта Прилеп


1 €
или предлог цена
02 фев 11:43Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
02 фев 08:32Se prodava gradezen plac

Se prodava gradezen plac 190 m2 So markica za gradba 9×12m prizemj...


25.000 €
или предлог цена
02 фев 01:15KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste ...


1 МКД
или предлог цена
01 фев 20:56СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈИШТЕ ПОГОДНО ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
01 фев 11:59СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ПРИЛЕП

Се продава плац ( градежно земјиште) 3000 метри квадратни на улица Би...


По Договор
или предлог цена
01 фев 11:59Се продава земјиште помеѓу Крин и Гентерм - Прилеп

Се продава 12 000 m2 земјиште помеѓу Крин и Гентерм во Прилеп погодно...


1 €
или предлог цена
01 фев 11:59Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:44OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


6.800 €
или предлог цена
31 јан 16:35Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
30 јан 18:34Plac na ul.Margara

Se prodava plac na ul.Margara br.53 Nad gradinkata Goce Delcev so do...


1 €
или предлог цена
30 јан 15:35Se izdava plac

Се издава плац во населба сточен пазар, излегува на две улици, ограде...


1 €
или предлог цена
30 јан 15:16Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


16.000 €
или предлог цена
30 јан 10:18Niva Begova Livada - Razleiste

Se izdava niva 4 dekari vo Begova Livada - Razleiste so 5 shahti od...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јан 08:02Нива (Плац)

Се продава нива 23329м2 Нивата се наоѓа во атарот на селото Старо Л...


По Договор
или предлог цена
29 јан 20:24Поволни парцели во атар на Ново Лагово

Се продаваат 2/3 со јасна позната страна , и решено имотно правни раб...


111.111 €
или предлог цена
29 јан 20:24Niva (plac) Novo Lagovo

Се продава нива во Ново Лагово 2140м2 Нивата има погодна логација по...


По Договор
или предлог цена
29 јан 20:24Se prodava niva 5.5 dekari varos

Se prodava niva 5.5 dekari varos od drugata strana na MARKETO Stibera...


10.000 €
или предлог цена
29 јан 17:42Niva so tri objekti

Se prodava niva 3800 m2 so tri izgradeni objekti, vikendica na dva sp...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:14Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
29 јан 11:52NIVA VO IND.ZONA,POKRAJ PAT

Niva nasproti tehnicki pregled Alfa Auto,direktno pokraj patot....Shi...


6 €
или предлог цена
29 јан 10:46INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
28 јан 20:22Niva 22 dekari (22.000 m2) vo Sarika-Prilep, za FOTOVOLTAICI

Се продава нива во местото „Сарика“ Прилеп. Нивата е погодна за фотон...


По Договор
или предлог цена
28 јан 20:21Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
28 јан 12:19Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
28 јан 10:23nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
25 јан 21:24Se prodava plac/niva Novo Lagovo

Se prodava niva vo Novo Lagovo 25.000m2 zagradena so betonski stubcin...


По Договор
или предлог цена
23 јан 19:02Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
23 јан 08:47Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
23 јан 08:46Lokacija za fabrika,pogon,hala,fabrika od maslo.od kanabis

Se prodava Lokacija-so kompletna dokumentacija za Fotovoltaicna Cent...


1 €
или предлог цена
18 јан 14:02GRADEZNI I ZEMJODELSKI PARCELI - Prilep, Novo Lagovo

Се продаваат градежни и земјоделски парцели во Ново Лагово, погодни з...


12 €
или предлог цена
17 јан 13:00SE PRODAVA 25 DEKARI NIVA

Се продава нива 25 декари пред Беровци, на 500м до главен пат


3 €
или предлог цена
17 јан 13:00Niva vo novo lagovo

Nivata e vo novo lagovo so hidrosistem vo nea se prodava i se iznajmu...


1 €
или предлог цена
13 јан 10:51Se prodava imot vo s.Leniste do asvaltniot pat

1 obiekt so priklucena elektricna energija 600m2 Livada 800m2


По Договор
или предлог цена
12 јан 18:56se prodava niva

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo o...


1 МКД
или предлог цена
12 јан 13:06Нива во близина на жабино маало

Се продава нива 2500м2 во индустриска зона на Прилеп. Во нивата има о...


1 €
или предлог цена
12 јан 10:44Se prodava parcela / zemijste

Se prodava parcela-zemijste na magistralniot pat Prilep-Makedonski Br...


1 €
или предлог цена
12 јан 09:50Се издава нива 8500м2

Се продава или издава нива прва класа 8500м2 во близината на варош и ...


1 €
или предлог цена
12 јан 09:49СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац со локација на излезот од Прилеп према Плетвар,со пов...


По Договор
или предлог цена
09 јан 19:16Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам