233 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ATARI 2600 Jr (Komplet)

Se prodava ATARI 2600 Jr Komplet vo originalno pakuvanje. Konzolata ...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:25Bluetooth Bezicni slusalki (novi)

Se prodavaat bluetooth bezicni slusalki novi, samo se probani dali ra...


800 МКД
или предлог цена
Кичево

Bluetooth уреди

Денес 15:24JBL L80

PRODAVAM JBL L80 ZVUCNICI OD VISOKATA KLASA NA L SERIJATA NAJODBRANIT...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2 €
Денес 13:29Klipsch Synergy F3 USA 150W

Klipsch Synergy F3 USA Zvucnicite se izraboteni od visokokvaliteten m...


580 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
600 €
Денес 10:12MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX

PRODAVAM MAGNAT VECTOR CENTER 100W BASS REFLEX KAKO NOV BEZ NIKAKVO O...


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 16:39Wii igri orginal.

Wii igri kupeni i doneseni od holandija.


10 €
или предлог цена
Вчера 14:52Wii mini Nintendo

Wii nintendo doneseno od Holandija


80 €
или предлог цена
Вчера 14:52YAMAHA DSP-A1092 AV POJACALO MONSTRUM

PRODAVAM POJACALO YAMAHA DSP-A1092 ZA MNOGU LJUBITELI NA MUZIKATA NA ...


200 €
или предлог цена
Вчера 12:04Klipsch RF-82 ll REFERENCE

Serijata na Klipsch RF-82 ll REFERENCE e definitivno zadolzitelen za...


750 €
или предлог цена
Вчера 12:04Prodavam 078 209 464

Prodavam pojacala i risiveri 078 209 464


1 €
или предлог цена
Вчера 10:05Dune HD Smart D1

Multimedijalen pleer Dune HD Smart D1 So vgraden SSD 32 GB. Audio fo...


7.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

01 дек 21:25Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 €
или предлог цена
01 дек 17:35Rok i bluz koncerti na VHS

Prodavam 35 VHS kaseti ( pretezno 180 min od poznati marki ) snimen...


1 €
или предлог цена
01 дек 17:23Prodavam visoko kvalitetni dekovi 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni dekovi 078 209 464


1 €
или предлог цена
01 дек 17:20YAMAHA RX-V2500 ZVER RESIVER ZA VISTINSKO KINO 130W 8 OMA

PRODAVAM YAMAHA RX-V 2500 VISTINSKI ZVER ZA REALNO KINO DOSTA MOKJEN ...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
01 дек 09:29YAMAHA AX-892

Продавам стерео појачало Yamaha Ax 892, докажан, издржлив и врвен мо...


200 €
или предлог цена
30 ное 17:38Fuego led televizor

Fuego led televizor 43inch 109sm


11.000 МКД
или предлог цена
30 ное 13:34Jailbrake и инсталирање на игри на USB на PS2 и PS2 SLIM

- Jailbrake и инсталација на игри на USB на PS2 и PS2 SLIM (Освен 900...


500 €
или предлог цена
30 ное 12:29Jailbrake на сите типови на PS3 (FAT, SLIM, SUPER SLIM)

- Jailbrake и инсталација на игри по желба на сите типови на PS3 (FAT...


500 МКД
или предлог цена
30 ное 12:29Jailbrake и инсталација на игри на сите типови на PS4

- Jailbrake и инсталација на игри на сите типови на PS4 (FAT, SLIM, P...


600 МКД
или предлог цена
30 ное 12:28Prodavam BOSE zvucnici i predpojacalo 078 209 464

Prodavam BOSE zvucnici i predpojacalo 078 209 464


1 €
или предлог цена
30 ное 10:33Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464

Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464


1 €
или предлог цена
30 ное 10:32Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni zvucnici od licna kolekcija 078 20...


1 €
или предлог цена
30 ное 10:31FIKSNO Prodavam vrvni komponenti PROTON 078 209 464

Prodavam vrvni retki komponenti PROTON . Fiksno 078 209 464 https://...


2.000 €
или предлог цена
30 ное 10:30YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.999 МКД
или предлог цена
30 ное 09:44YAMAHA CD/DVD-S540

Одличен плеер на Yamaha како за видео така и за аудио репродукција. ...


2.499 МКД
или предлог цена
30 ное 09:44Samsung BD-P1400

Блуреј плеер без далечинско во одлична состојба. HDMI, LAN, 5.1, Coa...


999 МКД
или предлог цена
30 ное 09:44Mini Wifi IR Wireless Universal Remote - dalinski

Prodavam novi univerzalni dalinski so kontrola od mobilen. Raboti na ...


1.300 МКД
или предлог цена
Кичево

Далинси

29 ное 19:52Prodavam redок modeli na Hitachi 078 209 464

Prodavam redок model na predpojacalo i pojacalo na snaga Hitachi ...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
28 ное 19:20Prodavam vrvno predpojacalo BOSE 078 209 464

Prodavam vrvno predpojacalo BOSE so CD pleer i tjuner . Cenata e fi...


100 €
или предлог цена
28 ное 19:20Prodavam zvucnici 078 209 464

Prodavam zvucnici 078 209 464


1 МКД
или предлог цена
28 ное 19:20Prodavam audio kaseti

Audio kaseti ( Skoro site se TDK ponekoja SONY I MAXELL ) ...


3.500 МКД
или предлог цена
28 ное 19:19Panasonic SA XR25 DVD-S31 Hi Fi Stereo 2 X 40W

- * Panasonic SA XR25 A/V Receiver Dolby Digital EX, DTS Dolby Pro Lo...


6.000 МКД
или предлог цена
27 ное 20:19Кабел за звучници Monster Cable high resolution

Продавам врвен кабел за звучници Monster high resolution precision S ...


3.500 МКД
или предлог цена
27 ное 16:39Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
26 ное 16:12Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
26 ное 16:12Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
26 ное 16:12Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
26 ное 16:12Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправни и функционални дек на Yamaha и еквилајзер на Technics. Ценат...


130 €
или предлог цена
26 ное 13:47Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправни и функционални дек на Yamaha и еквилајзер на Technics. Ценат...


130 €
или предлог цена
26 ное 13:43Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам