Прилеп
                           
220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Прилеп на Мице Козар

Се продава куќа, на улица Мице Козар бр. 187 во Прилеп. Куќата е на д...


43.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 мај 21:37Se prodava kuka so golemo dvorno mesto

Se prodava kuka so dvorno mesto od 3dekari vo selo m. Konjari Cena p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 апр 13:00Се продаваат или заменуваат 2 спратови од семејна куќа

Се продаваат или заменуваат за стан 2 спратови од семејна куќа. Одлич...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 23:28Ponudete kujca do 10 000 eu vo Prilep

Ponudete kujca vo Prilep do 10 000


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 апр 16:09Купувам куќа на 1 спрат

КУпувам куќа на 1 спрат до 30.000еур. Понуди на 070308977


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 апр 18:08Пподавам Типска Кука

Продавам Типска кука приземње и спрат со дворно место 88.000 ЕУ конт...


88 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 апр 12:38Се продава куќа

Куќа во мирна населба,пред касарните,има 10 соби по 5 на спрат,2 купа...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 мар 23:10SE PRODAVA KUKJA VO PRILEP

kukjata e na 2sprata, 6sobi, kupatilo, garaza za podetalni informacii...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 фев 19:46Kuka vednas vseliva za 2 famili.

za podetalni informaci javetese na brojot. 070-707-398 Rade. NASELB...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 фев 21:10Се издава луксузна куќа во центарот на Прилеп

Се издава луксузна, целосно опремена куќа во центарот на Прилеп за по...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

14 јан 09:45SE PRODAVA

Se prodava kukja,karabina na Ul.Skopska naselba Cumovcanec


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 ное 14:13SE PRODAVA KUKA

Zvoni na 076 718 268 076 718 268


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 ное 20:35Итно се продава куќа на Круме Волнароски

Итно се продава куќа на ул. Круме Волнароски бр. 144. Информации на ...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 ное 13:00se prodava kujka

se prodava kujka so deloven prostor na ul. aleksandar makednonski i...


129.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 ное 19:53VIKENDICKA VO MARIOVO VITOLISTE

Se prodava mala vikend kujca vo atarot na selo Vitoliste. Idealno za...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 сеп 12:24Prodavam kujca vo varos

Kukata e na dva sprata+Tavan so po 4 sobi salon I kupatilo vo sprat I...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 сеп 12:19se prodava kuka vo centarot na gradot

Kukata e na odlicna lokacija kaj centarot za socijalni grizi stara Or...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 сеп 14:01Se prodava vednas vseliva kuka

Se prodava vednas vseliva kuka (namestena)


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 сеп 23:10Прилеп Ц Е Н Т А Р- ( позади Цепенко)

Куќата е позади домот на културата Марко Цепенко. има две соби(45м2) ...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 14:55Стара куќа - старо корзо

Итно се продава стара куќа во старо корзо на ул.Цане коњарец бр.39 (...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 авг 10:00Kuka vo extra zona

Se prodava kuka vo strog centar. Kukata izleguva na dve ulici, karsi...


135.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 авг 09:14Se prodava kuka vo centarot na Prilep

Se prodava kuka vo centarot na Prilep nasproti postata vo neposredna ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 јул 19:01Се продава куќа!

Се продава куќа во Прилеп. Куќата е со дворно место, од левата страна...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 јул 15:01SE PRODAVA KUKA VO PRILEP

Se prodava kuka vo Prilep , na ulica istarska , kukata vredi da se vi...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 јул 14:48SE PRODAVA KUKA

SE PRODAVA KUKA NA UL.:ORDE COPELA BR.91 KAJ MEANITE VAROS. INFORMAC...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 јул 13:00Се продава kуќа

Se prodava kuka na eden sprat so ploca 100m2 so tri sobi, kupatilo i ...


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 јун 20:30Семејна куќа блиску до се!

Се продава куќа на само 300м од ООУ Гоце Делчев. Блиску е до продавни...


39.750 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 јун 19:51Kuka na 100m od novata avtobuska stanica na glavna ulica

Na ul trajko nikoloski br 40 Sredeni imotno pravni odnosi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

02 јун 08:12se prodava kuka vo cetarot na prilep bageska ograda

kuka vo cetarot na prilep bageska ograda iformaci na telefon 078 586...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 мај 16:19SE IZDAVA KUKA

se izdava kuka na glavna ulica na 2 sprata i dvor


100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 мај 17:33Се продава КУЌА !

Куќата е на визба,визби 100м2 и простор за живеење 100м2 има кујна,тр...


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 мај 20:07Sprat od kuka

Се издава спрат од кука комплетно опремен за 5 особи со дворно место ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

19 мај 11:20Se prodava kujka itno!!!

Kujkata ima vizba, isto taka ima dve ploci na prvio I vtorio sprat, z...


37.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 мај 20:39КУПУВАМ КУЌА

Купувам куќа во Типски-Прилеп. Телефон за контакт 078 394 765


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

28 апр 10:23ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌА !!!!

Се продава куќа, на ул. Љубен Лапе. Куќата е со вкупна површина 410м2...


37.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 апр 22:05Se prodava kuka kaj solidnost na glavniot pat

Kukata e vo dobra sostojba


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 апр 12:49Куќа во центар

Се продава куќа на 3 спрата, во близина на уредот и гимназијата. Куќа...


95.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 мар 13:00Се продава стара куќа во Прилеп

Куќата се наоѓа се во строгиот центар на градот, позади киното и пошт...


80.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 мар 16:01Се продава куќа

Куката е стара но местото е легализирано и може да се изгради или дог...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 фев 18:32СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА КУЌА

Се продава куќа на ул. Илија Компаниоски бр.14 на јужна страна со вна...


85.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 фев 17:30Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам