Богданци
                   
259 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOP ZIMNI GUMI 225/35 19KI

SE PRODAVAT SKORO NOVI ZIMNI GUMI Goodrich EDNA SEZONA VOZENI 225/35...


300 €
или предлог цена
04 фев 20:37Промовирано

15ki 5x100

Bandazi 15ki 5x100 Gumite ne cinat


11.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вчера 20:24Audi A4 2.0tdi 8v

Prodavan Audi A4 2.0tdi 8v. Kozni sedista,greaci na sedista,navigaci...


5.400 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 19:40TOP ZIMNI GUMI 225/35 19KI

SE PRODAVAT SKORO NOVI ZIMNI GUMI Goodrich EDNA SEZONA VOZENI 225/35...


300 €
или предлог цена
04 фев 20:37MITSUBISHI OUTLANDER 2.2TDI 4×4

Se prodava dip MITSUBISHI Outlander4×4 FACELIFT 6 BRZINI.Dizel 2.2t...


8.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.100 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 фев 18:21FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM

Se prodava ford mondeo so najvisoko nivo na oprema TITANIUM so apsolu...


14.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.900 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 фев 18:21SKODA OCTAVIA 4×4benzin1.8

Se prodava skoda octavia 2010 prva reg kupena od saem vo SWAICARIA50...


7.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 фев 18:21PEUGEOT BIPPER

Se prodava peugeot bipper patnicki,Registriran do 12.01.2024. mnogu...


5.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 фев 18:21AUDI A4 2.0 NOV UVOZ

Se prodava Audi A4 uvezen od italija so plateni davacki se do registr...


3.999 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 фев 18:20Lamela za 1.9tdi 116ps 6brzini

Komplet lamela potisna i zamaec Za golf 4 1.9tdi pd 116ps 6brzini S...


8.000 МКД
или предлог цена
04 фев 14:13SEAT ALTEA 2.0FR 170hp

Se prodava Seat Altea-FR -170 ks -2006 godina -Reg do 08.08.2022...


4.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

04 фев 12:30Rezervna guma

Mala rezervna guma 15"-400B 15H ET35-125 80R15 -95m


2.200 МКД
или предлог цена
04 фев 09:49Man 19.403

Se prodava Man 19.403, 96 godina, vo odlicna sostojba. Tel. Za kontak...


5.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

03 фев 16:54Audi Q5

Audi Q5 2.0 TDI 170ps poveke inf tel 077800700 Nikola


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

03 фев 15:39Audi a6 2.0 tdi

Audi a6 2.0 tdi 140hp Manuelen menjac 6 brzini Registriran Napraven k...


9.999 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

03 фев 09:15TOP LETNI 245/40 18 DAVANTI

SE PRODAVAT EKSTRA LETNI GUMI EDNA SEZONA VOZENI BEZ CEPOVI I LEPENKI...


200 €
или предлог цена
02 фев 20:55Компјутер за Ford Focus 1.6 tdci

Kompjuter za Ford Focus mk2 od 2005 do 2007 god


100 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

02 фев 08:50Opel Astra навлака за шалтабла

Навлака за шалтабла за Opel Astra G


1.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

02 фев 08:49OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 2003God FABRIKA STRANSKA ZA DELOVI

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC TURBO BOSPUMPA PERFEKTNI...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

01 фев 22:12FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 44Kw ODLICHNA SOSTOJBA

Se prodava Fiat Punto 1.2 Benzin 44kw 2000god,Osnoven model Redovno...


1.250 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

01 фев 22:11FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 6+R BRZINI FULL OPREMA *PERFEKTNO*

Se Prodava Fiat Punto 1.2 Benzin 59kw 6+R Brzini 2001 god,Full oprema...


1.450 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

01 фев 21:56Spirali od Mercedes E-class

W211 Top


40 €
или предлог цена
01 фев 10:03Kia Sorento 3.3 EX 4x4 2007

Se Prodava! Kia Sorento 3.3 EX 4x4 182Kw 2007 Godina.. ✅️Prv gazda ...


6.800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

01 фев 08:36Mercedes E 280 cdi

Mercedes E 280 cdi 2005 pali i vozi .cena 6000eur- 078584979


6.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

31 јан 11:46Mercedes Benz GLK 350

poveke inf tel 077800700 Nikola


21.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

30 јан 13:10Kompirovadacka

Kompirovadacka koristena 2 sezoni zacuvana kako nova. 070869067 La...


1.100 €
или предлог цена
30 јан 13:00Volvo fm 380 euro 3 so priprema za euro 5

Se prodava volvo fm 380 kamionot e vo vozna sostojba automatik i bez ...


150 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Камиони

30 јан 10:54Fiat ducato

Se prodava fiat ducato 2.2motor 2008godina Komebto e vo odlicna sos...


5.700 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Комбиња

30 јан 10:54PETTA VRATA GEPEK ZA GOLF 3 I TRAP ZA GOLF 3

Prodavam delovi za golf 3,ptta vrata 1000den.trap 1500den


1.000 МКД
или предлог цена
29 јан 17:195x112 Bandazi za Audi Q5

5x112, 17ki Bandazi,felni za Audi A3,A4,A5,A6 Q3,Q5 tel 077800700


250 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
400 €
29 јан 15:40Yamaha XT 1200 Z

Se prodava Yamaha Super Tenere mnogu socuvan i redovno servisiran, ...


10.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 јан 15:40Yamaha Super Tenere

poveke inf 077800700 Nikola


10.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

29 јан 15:39Bandazi 5x112 (17) VW,Audi,Skoda

Se prodavat alu bandazi 17 so letni gumi inf 077800700


250 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

29 јан 15:39Polovni Gumi 245 70 16

Prodavam 2 polovni gumi ZEETEX 245/70/16 M+S Cena 30eu parce


30 €
или предлог цена
29 јан 12:11RCD 310 izvadeno od GOLF 6

Продавам RCD310 оригинал авторадио. Извадено од Golf6 во супер состој...


3.000 МКД
или предлог цена
28 јан 20:08Audi A7

Продавам Ауди А7 во совршена состојба. Со највисоко ниво на опремено...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

28 јан 20:08Bandazi so zimiski gumi 5x112 vw Passat,Audi A4,A3,A5,skoda

se prodavat alu bandazi 16 so zimski gumi tel 077800700


450 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Авто делови и Авто Опрема / Останато

28 јан 12:09Бакар , бронза , алуминиум , гус , инокс,

ПРОФЕСИОНАЛНО заварувам , наварувам со АРГОН (ПЛАЗМА) : камионски ал...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Останато

27 јан 21:01Аргонско заварување алуминиум

АРГОНСКО ( плазма) заварување на алуминиумски ладници за клима , инте...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Земјоделски возила / Резервни делови

27 јан 21:01CEDDY

Voziloto e pali vozi na BG tablici i bez dokumenti


110.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

27 јан 09:53NOV PREDEN BRANIK ZA LADA SAMARA

Prodavam nov preden branik za lada samara


1.200 МКД
или предлог цена
26 јан 09:46Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам