Богданци
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 207 1.6HDI 2007GODINA

Kolata e vo odlicna sostojba,so sitni karoseriski zabeleski.071 308 9...


3.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 17:19Audi A7

Продавам Ауди А7 во совршена состојба. Со највисоко ниво на опремено...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:08CEDDY

Voziloto e pali vozi na BG tablici i bez dokumenti


110.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

27 јан 09:53Ford Focus 1.8 TDCI

Сменети 4 нови инјектори, улје и сите филтри, нова предница, нов акум...


2.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

26 јан 08:30PEUGEOT BIPPER

Se prodava peugeot bipper patnicki,Registriran do 12.01.2024. mnogu...


5.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

25 јан 20:49FORD MONDEO 2.0 TDCI TITANIUM

Se prodava ford mondeo so najvisoko nivo na oprema TITANIUM so apsolu...


15.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.500 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

25 јан 20:19MITSUBISHI OUTLANDER 2.2TDI 4×4

Se prodava dip MITSUBISHI Outlander4×4 FACELIFT 6 BRZINI.Dizel 2.2t...


9.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
9.500 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

25 јан 20:18SKODA OCTAVIA 4×4benzin1.8

Se prodava skoda octavia 2010 prva reg kupena od saem vo SWAICARIA50...


7.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

25 јан 20:15Audi A4 2.0tdi 8v

Prodavan Audi A4 2.0tdi 8v. Kozni sedista,greaci na sedista,navigaci...


5.400 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

25 јан 20:11BMW E36 318Tds 90Ks ODLICHNA SOSTOJBA

Kolata e vo odlichna sostojba Redovno odrzuvano i servisirano Motor m...


1.350 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

21 јан 11:29OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 2003God FABRIKA STRANSKA ZA DELOVI

KOLATA E VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC TURBO BOSPUMPA PERFEKTNI...


1.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

21 јан 11:26Компјутер за Ford Focus 1.6 tdci

Kompjuter za Ford Focus mk2 od 2005 do 2007 god


100 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

20 јан 10:52Mercedes Benz GL350

Se prodava Mercedes-Benz GL 350 vo perfektna sostojba,so full oprema....


40.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

19 јан 13:00Mercedes E 280 cdi

Mercedes E 280 cdi 2005 pali i vozi .cena 6000eur- 078584979


6.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

10 јан 23:05Ford Ka 1997 1.3i

Pali vozi reg do 9 mesec 2023 Povekje inf na Tel 077697121 Bojan Ce...


800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

05 јан 15:33mini Cooper D

na kola smeneto e svekici zategaci, kais ,ule i filtri isto taka e s...


4.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

01 јан 13:00Kia Sorento 3.3 EX 4x4 2007

Se Prodava! Kia Sorento 3.3 EX 4x4 182Kw 2007 Godina.. ✅️Prv gazda ...


6.800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

28 дек 21:40Opel Astra навлака за шалтабла

Навлака за шалтабла за Opel Astra G


1.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

26 дек 18:21Bmw x3 2.0 X-Drive Automatic

2.0 X-Drive Smeneto lanec na 193.000km. Smeneto ulje i filtri vo moto...


16.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

23 дек 14:47Audi a6 2.0 tdi

Audi a6 2.0 tdi 140hp Manuelen menjac 6 brzini Registriran Napraven k...


9.999 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

13 дек 10:19Mercedes E220 Clasik

Voziloto e vo TOP Sostojba Tel.za kontakt 077 442 074


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

10 дек 18:07Golf 6/VI 140ks 2009 200.000km

Cena po dogovor.Registrirano do 11.2023


8.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

09 дек 19:03Golf 5 GTI DSG

Golf 5 GTI DSG 🔹GOLEM SERVIS PRED 10.000km MAL PRED 2.000km. 🔹DSG...


7.700 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

06 дек 14:49Se prodava opel zafira 1.9

Se prodava opel zafira 1.9 dizel 2006 godina. Za poveke info javete s...


3.100 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 23:03Se prodava Kia carens

Se prodava kia carens2.0 140 hp Crdi2008 god uvezana od ch. Kolata e ...


2.900 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 23:03HONDA INSIGHT 1.3 HIBRID - 2009 GODINA

Se prodava Honda Insight uvezena od Svajcarija Kolata e vo odlicna s...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

29 ное 23:03CHEVROLET CAPTIVA 2.4 PLIN

Se prodava chevrolet captiva 2.4 benzin plin. Kolata e kupena od Aut...


5.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 ное 19:12Renault Megane 2.0 Cabrio Karmann

Renault Megane 2.0cc coupe Cabrio, Karmann full опрема, full кожа. Ма...


3.800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

05 окт 15:05Се продава MRCEDES BENZ B200 TURBO

Се продава MRCEDES BENZ B200 TURBO Тип: Хечбек Година: 2005 Килом...


7.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

20 сеп 11:28Renault Fluence 1.5 dci

Se prodava Renault Fluence 1.5dci vo odlicna sostojba kupen vo makedo...


6.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 сеп 10:18PEUGEOT 508 RXH 2.0 dizel hibrid

Peugeot 508 RXH 2.0 dizel hibrid 2012 163/200hp 270000km so najvisoko...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

17 авг 12:00Audi a4 1.8.125.kojna 92 kv esline

Prodavam audi a4 99g regestiran do mart klimatronik


2.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

13 авг 15:43Opel astra 1.7

Se prodava Opel astra 96 god 1.7


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

14 јул 13:19MERCEDES E300TD AVTOMATIK

INFO NA 070222194 VENCI INFO NA 070222194 VENCI INFO NA 070222194 V...


111 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

06 јул 19:27Volan audi a3

Kako nov


5.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

25 јун 11:34VW GOLF 5 , 1,9 TDI

VW GOLF 5 , 1.9 TDI , 77 KW/105 KS, 2005 godina , vo ispravna sostojb...


4.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

07 јун 13:00Prodavam passat

Prodavam passat b6 2.0 140


4.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

07 мај 17:12Delovi za Citroen Saxo 1.5D

Delovi za citroen Saxo 1.5D


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

30 мар 09:52Dodge Caliber 2.0 CRD

Dodge Caliber 2.0CRD 140hp 6 brzini Komplet napraven servis Realn...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

20 јан 16:28Wv passat

Se prodava passatot paradi kupeno novo vozilo passatot e komplet serv...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

28 дек 07:17Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам